Артем
Беспаленко

Артем
Беспаленко

Лікар ортопед-травматолог. 

Артроскопіст. Ендопротезист. 

Лікар вищої категорії. 

Кандидат медичних наук. 

16 років хірургічної практики

Про доктора

Беспаленко Артем Анатолійович - лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, має 16 років хірургічної практики.
Спеціалізується на артроскопічних оперативних втручаннях плечового та колінного суглобів, займається ендопротезуванням, хірургічним та нехіріргучним лікуванням переломів різної локалізації, лікуванням опорно-рухового апарату з використанням стовбурових клітин, застосовує весь спектр консервативного лікування.
В 2005му році закінчив Національний медичний університет імені О.О.Богомольця. В 2008му році закінчив магістратуру Української військово-медичної академії.
Має спеціалізацію з ортопедії та травматології, дитячої ортопедії та травматології, хірургії.

Навчається в аспірантурі на кафедрі ортопедії та травматології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, працює над кандидатською дисертацією.
Має більше 30 публікацій у вітчизняних та зарубіжних фахових виданнях.
Регулярно виступає на конференціях.
Безперервно вдосконалює свої знання та навички на курсах, конференціях та майстер-класах в різних країнах(Німеччина, Польща, Великобританія, Китай, Австрія).
В 2012-2014 роках проходив стажування під керівництвом професора Ервіна Колліга в клініці ортопедії, травматології та реконсруктивної хірургії центрального Госпіталя Бундесверу в м.Кобленц, Німеччина.
Вільно володіє німецькою мовою, спілкується англійською.

Послуги

Життєве кредо

Щасливий пацієнт - щасливий лікар