Денис
Лебедєв

Денис
Лебедєв

Лікар-дерматолог. Косметолог. 

10 років практики в косметології та медицині

Про доктора

Лебедєв Денис Валерійович – доктор-дерматолог, викладач дерматовенерології у КІМУ; спікер компанії Hyalual та міжнародних конференцій з естетичної медицини. Лікар є досвідченим фахівцем в області дерматології, дерматоонкології, косметології та фізіотерапії. Денис Валерійович займається реабілітацією дерматологічних пацієнтів, проводить контурну пластику, видалення новоутворень шкіри малоінвазійними методами (радіохірургія).

Закінчив ВНМУ ім Н.І. Пирогов, інтернатуру з дерматовенерології. З 2008 року — стажувався у найкращих фахівців. Пройшов курси: Європейський конгрес з ін'єкційних методик, Міжнародна конференція з питань естетичної медицини, Конгрес з естетичної медицини в рамках виставки Інтершарм (лектор), Конгрес з актуальних проблем контурної пластики, Локальні конференції від провідних компаній (Allergan, Merz, Restylane).

Життєве кредо

Поняття краси – дуже суб'єктивне і різне у всіх народів, культур, часів та вікових груп. Проте здорова шкіра – це універсальне і широке поняття, яке трактується всіма абсолютно однаково: здорова шкіра = здоров'я загалом.

Здоров'я шкіри пацієнтів – це саме те, що мене цікавить найбільше, адже мені вдається зробити їх трохи щасливішими.