Катерина
Килівник

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 

7 років практики в косметології та медицині

Про доктора

Діяльність лікаря направлена на те, щоб в Україні були доступні найсучасніші технологіїї та протоколи в естетичній медицині. Так як для нашої нації дуже важливо дбати і про здоров’я, і про зовнішній вигляд. Адже зараз вже нікого не здивуєш тим, що молодість можна не лише продовжити, але і повернути за допомогою дбайливого догляду за обличчям та тілом. Важливо, щоб це здійснювалось безпечними та ефективними методами.
Катерина Килівник являється експертом в anti-age терапії, ін'єкційних процедурах: контурна пластика, ботулінотерапія, біоревіталізація, мезотерапія, плазмотерапія.

Катерина Сергіївна також є експертом на апаратних процедурах: діагностика стану шкіри, ультразвуковий SMAS-ліфтинг, мікроголковий RF-ліфтинг, лазерна шліфовка, LED-терапія, кріоліполіз, післяопераційна реабілітація.
Катерина Килівник закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Пройшла інтернатуру по дерматовенерології в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. З 2014 року регулярно навчається косметології як в Україні, так і за кордоном. Проходила навчання на маштабних міжнародних конференціях, конгресах, а також стажування у Франції, Чехії, Монако, Південній Кореї та Італії.

Життєве кредо

Найцінніше в моїй роботі - довіра моїх пацієнтів. Я завжди прагну, щоб мої пацієнти були щасливі. Адже це один з головних сенсів життя. І коли результат моєї роботи робить людину більш впевненою у собі, допомагає більше полюбити себе, я розумію, що живу не дарма!
Мені дуже важливо, щоб цей результат досягався за допомогою найсучасніших, ефективних і безпечних технологій в світі естетичної медицини з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.
В своїй практиці, я постійно зустрічаю людей, для яких дуже важко знайти свого лікаря.
Дякую, що обираєте мене!