Лала
Ахундова

Лікар-отоларинголог.

Пластичний хірург.

14 років хірургічної практики.

Про доктора

Ахундова Лала Низаміївна – лікар-отоларинголог, пластичний хірург, спеціаліст з ринохірургії, функціональної пластики носа. Має за плечима понад 14 років досвіду хірургічної практики.

У 2007 році Лала закінчила факультет лікування-профілактики Азербайджанського медичного університету. А також проходила програму тематичного вдосконалення лікарів "Ендоскопічні методи діагностики та лікування захворювань носа та навколоносових пазух" у Національному медико-хірургічному центрі імені М. І. Пирогова (Москва, Росія).

Лала Ахундова успішно пройшла навчання та стажування у "Sisli Etfal Hospital" (Туреччина, Стамбул). А також здобула додаткову освіту в Туреччині: курс "Лицьова пластична хірургія та ринопластика" в Анкарі, відвідувала Національний конгрес отоларингологів в Анталії та конгрес "Preservation Rhinoplasty" у Стамбулі.

Операції, які виконує лікар: ринопластика, септопластика, риносептопластика, блефаропластика.

Життєве кредо

Професія хірурга – це благородне мистецтво, корисна творчість, яка робить людей щасливими. Мати можливість своєю інтуїцією, розумінням бажань пацієнта, легким та ніжним дотиком дарувати людям радість, щастя – мій стимул, моє натхнення як пластичного хірурга.

Усвідомлювати і щиро любити те, що робиш, і, в результаті, бачити вдячного і задоволеного пацієнта з усмішкою на обличчі - моє головне завдання в роботі.