Марина
Піхтерова

Марина
Піхтерова

Лікар-терапевт. 

Косметолог. 

5 років практики в косметології

Про доктора

Як лікар-терапевт та косметолог, Марина Олександрівна розглядає красу та здоров'я як взаємодоповнюючі поняття. І саме тому, на її думку, косметологія має включати в себе не тільки естетичний, але й медичний підхід. В роботі лікар Піхтерова дотримується принципу “здорової косметології”- це виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта, з любов'ю, повагою та піклуванням, а також призначення відповідних косметологічних процедур, які допоможуть досягти бажаного результату без ризику ускладнень.
Головна мета роботи Марини Олександрівни — це задоволені власним зовнішнім виглядом та здорові пацієнти.

Марина Піхтерова — молодий, з належним досвідом роботи (5 років) спеціаліст, що крокує в ногу із розвитком косметології, відстежує та освоює новітні методики та техніки у цій галузі.
Закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальністю “Лікувальна справа”, після чого навчалася на інтернатурі на кафедрі післядипломної освіти у Дніпропетровській медичній академії МОЗ України за спеціальністю “Внутрішні хвороби”.
Пройшла базову програму за направленням “Спеціаліст естетичної медицини” у школі косметології професора Святенко. Додатково вивчала повний теоретичний та практичний курс за програмою “Косметик-естетист по обличчю і тілу” в учбовому центрі “Партнер +”. Постійно вдосконалює свої знання, відвідуючи Всеукраїнські та міжнародні конгреси, тренінг-програми та майстер-класи.

Життєве кредо

Для мене, як лікаря-терапевта і косметолога, поняття краса і здоров'я нероздільні. Дуже важливо, працюючи із зовнішністю пацієнта, не нашкодити його здоров'ю. Тому в роботі я завжди дотримуюся принципу «здорової косметології» - це виключно індивідуальний підхід до кожного, з любов'ю і турботою, а також призначення найбільш підходящих процедур, які допоможуть досягти бажаного результату без ризику ускладнень. Мета моєї роботи - задоволений пацієнт. І якщо ця мета досягнута, я щаслива!