Оксана

Черешньовська

ін'єкційна косметологія обличчя апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям

Оксана

Черешньовська

ін'єкційна косметологія обличчя апаратна косметологія обличчя доглядові процедури за обличчям

Сяюча здорова шкіра завжди була і буде маркером краси та якісного догляду. Довіряти свою красу можна лише професіоналам, які чекають на вас у Grace Clinic.

Про лікаря

Довіряти свою красу можна лише професіоналам, які чекають на вас у Grace Clinic. Лікар-косметолог Оксана Черешньовська - висококваліфікована лікарка, косметологиня з великим досвідом роботи та яка постійно підвищує свій професійний рівень на різних навчаннях та курсах.

Оксана Черешньовська закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю "лікувальна справа", також здобувала знання у сфері ін'єкційної та апаратної косметології. Це талановитий професіонал, який застосовує найновітніші технології та препарати у роботі з обличчям та тілом.

Лікар Оксана Черешньовська має більш ніж 30 сертифікатів, щоденно демонструє свою майстерність своїм пацієнткам.

Список процедур та технологій лікаря включає Radiesse, SMAS, RF ліфтинги, ботулінотерапія, філери для губ та обличчя, ін'єкції полімолочної кислоти, пілінги, мезотерапія та будь-які косметологічні процедури.
Професійність Оксани Черешньовської поєднана з технологічною оснащеністю Grace Clinic творять дива для наших пацієнтів. Повний комплекс преміальних процедур по догляду за шкірою, індивідуальний план догляду та підбір елітних косметичних засобів чекають вас у клініці Grace.

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.