Оксана
Полуянова

Оксана
Полуянова

Лікар-гінеколог. Хірург. 

Лікар вищої категорії. 

Кандидат медичних наук. 

12 років практики в гінекології

Про доктора

За час своєї роботи доктор Полуянова заслужила репутацію одного з найкращих акушерів-гінекологів та хірургів в Києві і Україні, проводячи по 40 операцій на жіночих статевих органах в місяць різного ступеня складності: при опущенні, випаданні, аномаліях розвитку статевих і репродуктивних органів.
Оксана Полуянова надає кваліфіковану допомогу в діагностиці, терапії та профілактиці патологій жіночої репродуктивної системи, працює з ускладненнями, займається консервативним або хірургічним лікуванням патологій шийки матки, ендометрія (поліпи, гіперплазія, синдром Ашермана), міоми матки, ендометріозу, кіст яєчників, патологій маткових труб, а також успішно лікує безпліддя, допомагаючи відчути радість материнства сотням жінок.

Оксана Полуянова з відзнакою закінчила Національний медичний університет імені Богомольця, пройшла аспірантуру на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П.Л. Шупика.
з 2018 року на її кваліфікаційному рахунку - навчання на міжнародних заходах в Іспанії та Австрії, стажування за кордоном у Франції. Брала участь в Глобальному Конгресі по гістероскопії в Барселоні (Іспанія), була учасником клінічного занурення «Гістеректомія при доброякісних і злоякісних процесах: оновлення» на базі медичного Університету Грац (Австрія) і стажувалася в Міжнародному центрі ендоскопічної гінекології та хірургії Сіссе в Клермон-Феррані (Франція) на базі Центральної університетської клініки CHU.

Життєве кредо

Перфекціонізм для мене не патологія, а перевага. Я користуюся принципом - все потрібно робити правильно, або взагалі не робити. Для мене кожен індивідуальний клінічний випадок - це емпатія до пацієнта і пошук оптимального лікування, вирішення проблеми максимально ефективно для пацієнта