Олег
Компанієць

Олег
Компанієць

Лікар пластичний хірург. Ринолог.

Лікар вищої категорії. 

Доктор медичних наук. Професор.
Заслужений лікар України.
Віце-президент ВАПРЕХ. 

35 років хірургічної практики

Про доктора

Олег Компанієць - вузькопрофільний професіонал, доктор-оториноларинголог вищої категорії, практикуючий закритий метод функціональної ринопластики, і один з кращих хірургів як в Україні, так і на міжнародному рівні. Професор Компанієць входить в топ-6 найкращих ринопластів в світу. Він використовує унікальну технологію прискореної реабілітації, завдяки якій вже через півтора тижні ніхто не помітить перенесену операцію. Головна відмінність Олега Анатолійовича з-поміж безлічі хірургів, що штампують однакові носи, - це вміння розкрити індивідуальність людини, природну персоналізовану красу, в якій враховані пропорції обличчя, принципи золотого перетину і все вирахувано з математичною точністю.
Професор Компанієць член Міжнародного товариства естетичних пластичних хірургів (ISAPS) і віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ).

Олег Компанієць закінчив факультет підготовки лікарів Військово-медичної академії ім. С. М. Кірова в Ленінграді. Перші операції в області отоларингології почав виконувати в 1985 році в клінічній ординатурі в Ризі. Пізніше професор Компанієць проходив навчання на лікувальному відділенні факультету керівного медичного складу Військово-медичної академії ім. С. М. Кірова в Ленінграді, яке завершив з відзнакою та золотою медаллю. Професор Компанієць також закінчив докторантуру при Українській військово-медичній академії, де і до цього дня займає посаду професора кафедри військової хірургії. Після успішного захисту двох дисертацій Олег Анатолійович отримав науковий ступінь доктора медичних наук, а після - вчене звання професора і був удостоєний звання Заслуженого лікаря України.

Життєве кредо

Моя мета - робити людей щасливими та успішними.
Зовнішніть повинна додавати жаги до життя, окриленності та впевненості.