Олена
Перехрест

апаратна косметологія обличчя ін'єкційна косметологія обличчя пілінги акне терапія anti-age терапія видалення новоутворень лазерне видалення судин об'ємне моделювання векторний ліфтинг біоревіталізація плазмоліфтинг 3D ліфт-мезонитки RF ліфтинг Morpheus 8
Олена Перехрест

Олена
Перехрест

апаратна косметологія обличчя ін'єкційна косметологія обличчя пілінги акне терапія anti-age терапія видалення новоутворень лазерне видалення судин об'ємне моделювання векторний ліфтинг біоревіталізація плазмоліфтинг 3D ліфт-мезонитки RF ліфтинг Morpheus 8

Керівник відділення медичної косметології Grace clinic

Косметолог, дерматолог-венеролог, трихолог, лікар з естетичної медицини з 25-річним досвідом роботи

Про доктора

Олена Перехрест - висококваліфікована косметологиня та дерматологиня, яка 25 років активно займається діагностикою та лікуванням шкіри.

Здобула освіту у Національному медичному університеті ім. О. Богомольця (м. Київ) за спеціальністю - лікувальна справа.
Закінчила інтернатуру за спеціальністю дерматовенерологія при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Шупика МОЗ України.

Постійно відвідує профільні конференції, підвищує свою кваліфікацію і весь час перебуває у вирі подій, пов'язаних з новими технологіями в естетичній медицині та косметології.

Олена Василівна завершила курси "Ati-aging medicine: functional approach", які надають змогу фахівцеві комплексно підходити до противікової терапії кожного конкретного пацієнта, враховуючи не тільки зовнішні прояви старіння, а й внутрішні: захворювання шлунково-кишкового тракту, ендокринної, серцево-судинної, нервової систем і генетичну схильність. І вже 20 років займається anti-age терапією.

Пройшла навчання за кордоном (Італія, Нідерланди, Франція, Туреччина, США (Лос-Анджелес, Маямі), Швейцарія (Лозанна):
• з апаратної косметології;
• з противікової терапії;
• із застосування пілінгів (поверхневих, серединних, глибоких), мезотерапії, об'ємної пластики, застосування ботулотоксину в естетичній медицині.

Пані Олена володіє усіма техніками ін'єкційної, апаратної косметології - SMAS, RF, Radiesse, Теосіаль, Рестилайн, Belotero (Белотеро), PLLА (полімолочна кислота), полікапролактон, мезотерапія, всі види пілінгів, лазерне омолодження та багато інших процедур.

Основні напрямки діяльності:
- консультування та лікування захворювань шкіри
- видалення новоутворень шкіри: невусів (родимок), папілом, дерматофібром, атером, бородавок, кондилом;
- омолодження обличчя і тіла
- контурна пластика
- корекція мімічних зморшок
- корекція носогубних складок і губ препаратами Теосіаль, Рестилайн
- лікування гіпергідрозу ін'єкційними препаратом Диспорт, Ксеомін та апаратною терапією - RF-ліфтинг та Morpheus 8
- озонотерапія для лікування багатьох шкірних захворювань та в естетичній медицині
- мезотерапія
- лазерне фракційне шліфування

Розуміє, якими методами ефективно лікувати пацієнтів з вугровою хворобою, розацеа (демодекозом), екземою, псоріазом, нейродермітом, атопічним дерматитом.

Олена Василівна проводить консультації для складання індивідуального плану догляду та підбору косметичних засобів, допомагає пацієнтам самостійно підтримувати результат.

Лікарка прагне, щоб усі пацієнти отримали задоволення як від процесу лікування та догляду, так і від візуального ефекту в подальшому.

Життєве кредо

"Краса на довгі роки!"
Я, лікар-косметолог. Моя робота - дарувати людям красу. Люди у будь-якому віці хочуть виглядати привабливо, і я допомагаю їм у цьому.

Я за інтелігентну зовнішність: природну, доглянуту, що підкреслює індивідуальність.

Завдяки медицині тривалість життя можна продовжити на 20-30 років. Межі молодості також відсунулися. Відповідно, і красу можна зберегти на довгі роки завдяки косметології.
Моя мета – зберегти молодість та красу на якомога триваліший час. Тому, усі мої процедури підбираються з урахуванням того, що пацієнти житимуть довго.
Найстаршій моїй пацієнтці 83 роки. І вона чудово висловила моє кредо: "Здоровою я вже, швидше за все, не буду, але хочу залишатися красивою".

"Лікувати красою" - це не просто гасло, це мій підхід до роботи!

Життєве кредо

Консультація лікаря – від 1000 грн

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.