Севіль
Нагієва

Anti-age терапевт. 

Лікар-гастроентеролог. 

Кандидат медичних наук. 

10 років практики в гастроентерології

Про доктора

Севіль Нагієва один з найпрогресивніших лікарів превентивної та anti-age-медицини. Вона застосовує актуальні Європейські та Американські рекомендації, протоколи і консенсуси, використовує передові технології в діагностиці та лікуванні, при цьому підбирає виключно персоніфікований підхід до пацієнта. Однакових рішень немає, кожен випадок не схожий на інші - і в цьому дійсно її успіх. Доктор Нагієва веде активний прийом пацієнтів гастроентерологічного і терапевтичного профілю: детокс організму з подальшим коригуванням власних детоксикаційних систем, стрес-менеджмент, корекція метаболічного синдрому, відновлення обмінних процесів, як основоположних компонентів фізичного та ментального здоров'я.

Севіль Алієвна закінчила з відзнакою НМУ ім. А.А. Богомольця, далі інтернатуру та магістратуру за фахом «Лікувальна справа». Закінчила курси по спеціалізації «Гастроентерологія» при НМУ ім. А.А. Богомольця. У 2017 році захистила кандидатську дисертацію. Протягом більш ніж 10 років працювала асистентом кафедри Внутрішньої медицини НМУ ім. А.А. Богомольця. Доктор Нагієва невпинно стежить за міжнародним розвитком антіейдж - медицини: підвищує рівень своєї кваліфікації, відвідує профільні конференції, конгреси, семінари та тренінги, а також конференції за суміжними спеціальностями, читає нові дослідження і застосовує всі ці знання в практиці. Вона рухається семимильними кроками і відповідає сучасним тенденціям в медицині, яка сьогодні розвивається неймовірно швидко.

Життєве кредо

Ось уже понад 10 років я присвячую своє життя медицині і з кожним моїм пацієнтом на прийомі утворюється певний зв'язок, який допомагає створити довіру і взаєморозуміння - такі важливі елементи для досягнення поставлених цілей!
До кожного пацієнта я ставлюся уважно, дбайливо і з любов'ю, адже як сказав Авіценна: «Медицина - це любов, інакше вона нічого не коштує».