Ендовенозна
лазерна
облітерація

Ендовенозна
лазерна
облітерація

Іноді ще цю методику називають лазерна коагуляція

Ендовенозна облітерація вважається малотравматичним і швидким методом лікування варикозу.  Вона відноситься до розряду "офісної хірургії", оскільки саме втручання триває не довше 2 годин, а післяопераційний період – не більше 1 години.

Потім пацієнт може відправитися додому. Судинні хірурги Grace Clinic мають колосальний досвід в проведенні ЕВЛО, однак, це не робить процедуру менш складною технічно.

Високий професіоналізм фахівців дозволяє зменшити ризик ускладнень і зробити втручання швидким і безпечним для пацієнта.

Наш підхід до ендовенозної лазерної облітерації

Grace Clinic допоможе повернути красу і здоров’я ніг з мінімальною травматичністю та у короткі строки.

При проведенні операції на нозі хворого роблять лише невеликі проколи, що дозволяє уникнути серйозних пошкоджень і утворення обширних гематом.

Операція виконується під місцевою анестезією. Це виключає ризики розвитку ускладнень, якими загрожують загальний наркоз і спинномозкова анестезія.

Так як операція не передбачає великого хірургічного втручання, вона протікає абсолютно без болю. Місцевої анестезії достатньо, щоб позбавити больових відчуттів.

З усіх методів хірургічного лікування варикозу ЕВЛО вважається найбезпечнішим. При дотриманні всіх рекомендацій лікаря ризик розвитку ускладнень зводиться до нуля.
Після проведення ЕВЛО на шкірі пацієнта не залишається післяопераційних рубців.

Дана операція дозволяє досягти найкращого косметичного результату – гладкі ноги без шрамів і розширених вен.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Володимир
Герасимов

ЛІКАР-ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ
ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
25 РОКІВ ПРАКТИКИ