Біоідентичні
пелети

Біоідентичні
пелети

Ми обираємо виключно натуральні препарати, які природним чином вписуються в наш гормональний фон і обмін речовин.

Пелета - це гранульований мікроімплант, який вводиться під шкіру сідничної ділянки або передньої черевної стінки. Процедура проводиться під місцевою анестезією лікарем і займає всього 3-5 хвилин. Місце їх установки практично непомітно.

Біоідентічні пелети найприроднішим чином регулюють ендокринні та обмінні процеси, відновлюють фізичний, емоційний і естетичний комфорт і здоров'я, а також володіють антиейдж ефектом, сприяють схудненню, виведенню зайвої рідини. Вони підсилюють нашу енергетику і сексуальність, підвищують витривалість до психо-емоційних та фізичних навантажень, покращують ментальні функції і настрій, володіють антидепресивним ефектом і нормалізують сон.

Саме тому їх називають «чіп краси» - фармакологічну систему продовженого дії для поліпшення естетики тіла, підвищення сексуальності та енергоресурсу організму.

Пелети використовується для нормалізації багатьох фізіологічних і обмінних процесів:
● посилення енергоресурсу організму, підвищення активності, толерантності до навантажень
● схуднення, зменшення набряклості, целюліту і поліпшення рельєфу тіла
● підвищення когнітивних функцій
● стабілізація настрою, сну
● антіейдж
● післяпологове відновлення
● підвищення лібідо
● підвищення ефективності занять спортом

Біоідентичні пелети не вимагають подальшого видалення з організму, тому що, будучи абсолютно натуральними, піддаються повній біодеградації. По закінченню їх дії, в разі необхідності, можна встановлювати нові пелети.

Наш підхід до постановки пелет

Гормони вимагають дуже точного налаштування. Сьогодні існує безліч сучасних технологій по управлінню ними. Ми вибираємо виключно натуральні препарати, природним чином вписуються в наш гормональний фон і обмін речовин.

Дія пелет максимально наближене до роботи наших яєчників і фізіологічних процесів. Вони працюють безперервно протягом 4-6 місяців, забезпечуючи стабільну концентрацію в крові гормонів і інших їх біологічно активних компонентів.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Питання - відповіді

Що таке пелета і що входить до її складу?

Пелети за розміром нагадують маленькі рисові зернятка. Але нам більше подобається порівнювати їх з легендарними рухливими діамантами Дому Chopard. Пелети містять біоідентічні гормони і інші біологічні активні речовини. Сировиною для їх виробництва є, зокрема, соя і дикий ямс.

Чи всі гормональні порушення можуть усунути пелети?

Біоідентичні імплантати можуть коригувати багато дуже важливих для нашого організму обмінних і дисгормональниї процесів, однак навіть їм не все під силу. Тому для вирішення глобальних питань лікування та регуляції фізіологічних параметрів вони можуть включатися в комплексну терапію, де їх дія посилюється іншими пелетами, препаратами або апаратними технологіями. Сьогодні нам доступні такі види пелет, як тестостерон, DHEA, естрадіол, естріол, прогестерон, NADH, метформін та інші.

Які показання для постановки пелет?

Пелети використовується для нормалізації багатьох фізіологічних і обмінних процесів:
● посилення енергоресурсу організму, підвищення активності, толерантності до навантажень
● схуднення, зменшення набряклості, целюліту і поліпшення рельєфу тіла
● підвищення когнітивних функцій
● стабілізація настрою, сну
● антіейдж
● післяпологове відновлення
● підвищення лібідо
● підвищення ефективності занять спортом

А також - для вирішення клінічних завдань:
• менеджмент менопаузи
• синдром передчасного виснаження яєчників
• метаболічний синдром
• цукровий діабет 2-го типу
• ожиріння
• порушення менструального циклу
• синдром хронічної втоми
• реабілітація після оперативних втручань і важких захворювань
• остеопороз
• атрофічний кольпіт
• підготовка або відновлення після програми ЕКО

Які можуть бути протипоказання для постановки пелет?

Оскільки це натуральні препарати, то перелік протипоказань мінімальний, зокрема це - дитячий і підлітковий вік, наявність гострих запальних процесів, онкологічні захворювання, вагітність.

Чи потрібно змінювати спосіб життя після постановки пелет і як проходить період реабілітації?

Якість життя може значно покращитися вже через пару тижнів після процедури. Хіба що, перші дні після неї діють невеликі обмеження: необхідно утриматися від тривалого перебування у воді, занять спортом і сексом, масажу і прогрівання. Але вже через 4-5 днів можна повертатися до звичайного життя.

Чи підходять пелети годуючим мамам?

Деякі пелети активно використовуються для більш швидкого і ефективного відновлення після вагітності і пологів. Вони надають сили і енергію, покращують настрій, підвищують лібідо і сприяють якнайшвидшому відновленню фігури, що так важливо для молодих і активних жінок.