Ведення
вагітності

Вагітність — важливий період у житті кожної жінки, тому слідкувати за ним потрібно особливо уважно та професійно. Що ми і робимо!

Очікування дитини – відповідальний і одночасно – прекрасний стан в житті кожної жінки. У цей час особливо важлива професійна підтримка та консультації досвідчених фахівців. Ось чому ведення вагітності в Києві в Клініці Грейс – це ідеальне рішення для комфортного обстеження та цілодобової підтримки майбутньої мами. Ми знаємо, як важливо бути в гармонії з собою, і знаємо, як цього досягти.

Спостереження вагітності: основні етапи

Професійна підтримка під час вагітності – це супровід, обстеження, консультації, огляди та рекомендації на всіх етапах. У будь-який момент можна звернутися за консультацією і отримати кваліфіковану допомогу.

Ведення вагітності починається з її діагностики. Після УЗД або аналізу на ХГЧ і не пізніше 12 тижнів необхідно стати на облік. На цьому етапі вагітна отримує обмінну карту, куди заносяться результати всіх обстежень, а також персональний календар з графіком консультацій і лабораторних аналізів.

Діагностика під час вагітності буває двох видів:

 • обов'язкова, необхідна всім майбутнім мам;
 • індивідуальна діагностика за показаннями і призначеннями лікаря.

Це необхідно для впевненості в тому, що з вами та плодом все в порядку. Або ж своєчасно визначити ускладнення і вжити заходів для їх усунення.

Спостереження під час вагітності: турбота на всіх етапах

430 жінок довірили своє здоров'я під час вагітності гінекологам Клініки Грейс. Ми маємо досвід ведення вагітності в Києві будь-якого ступеня складності:

 • одноплідні та багатоплідні;
 • природні або в результаті проведення ЕКО;
 • після кесаревого розтину та інших операціях жіночої інтимної сфери;
 • при резус-конфлікті;
 • в разі невиношування;
 • при відхиленнях в розвитку плаценти;
 • при генетичних відхиленнях у плоду.

Незалежно від того, діагностовано проблеми або вагітність протікає гладко, кожна жінка отримує кваліфіковану допомогу, підтримку і діагностику. Ми знаємо, як важливо зберігати спокій і позитивний настрій – і кожен день допомагаємо вам в цьому.

Наш досвід

Програми

спостереження

Пропонуємо програми супроводу вагітності з 6 тижнів і будь-якої складності. Одноплідна, багатоплідна або вагітність, завдяки ЕКО. Наші спеціалісти розроблять індивідуальні та комплексні плани супроводу вагіності.
Консультації

лікаря

На першій консультації спеціаліст проконсультує вас, порадить коли саме варто ставати на облік та дасть рекомендації, регламентовані наказом МОЗ України. Складе індивідуальний графік діагностик та відвідування вузькопрофільних спеціалістів. І потім супроводжує вас до пологів.
430

мам

З нашою турботою та доглядом 430 жінок стали мамами. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожної жінки. Під час вагітності потрібно слідкувати за фізіологічним та психічним станами. А у кожної жінки вони різні.

Наш підхід до ведення вагітності

Наші спеціалісти впевнені, що вагітність має проходити без турбот та зайвих переживань. Вам потрібна поряд людина, яка зможе відповісти на будь-яке питання, підтримати та слідкувати за протіканням вагітності. Таких людей ви знайдете в нашій клініці.

Ми пропонуємо професійну допомогу і підтримку, а також цілодобовий супровід на кожному етапі цього важливого періоду. Наші спеціалісти проводять всі необхідні обстеження та консультації та уважно слідкують за станом здоров'я майбутньої мами.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Оксана
Полуянова

Лікар-гінеколог. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 12 років практики в гінекології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація акушер-гінеколога
2500
2
Онлайн консультація акушер-гінеколога
2000

Питання - відповіді

Коли ставати на облік?

Яких-небудь сурових вимог постановки на облік у визначений термін не існує. Акушери радять починати ведення вагітності з 6-11 тижні, коли необхідне проведення важливих обстежень для визначення стану майбутнього малюка.

Які фізичні вправи дозволяються при вагітності?

Для точної відповіді вам необхідно звернутися з цим питанням до вашого лікаря. Він проаналізує, як протікали у вас попередні вагітності якшо вони були, з'ясує всі аспекти вашої фізичної підготовленості і рекомендує вправи, відповідні індивідуальним особливостям вашого організму.

Наразі існує безліч спеціальних комплексів фізичних вправ для вагітних і ви зможете обрати той вид фізичної активності, який підходить саме вам.

Як спати під час вагітності?

Загальна рекомендація - спати на лівому боці, тому що в такий спосіб не перетискаються кровоносні судини. Але якщо вам комфортніше спати на правому боці і нічого не болить, не потрібно намагатися влягтися на лівий. А ось на спині лікарі не рекомендують спати. По-перше, вам буде незручно. А по-друге, плід буде тиснути на внутрішні органи.

Які вітамінні комплекси і препарати варто приймати під час вагітності?

Під час вагітності змінюється потреба у вітамінах і мінеральних речовинах. Але тільки лікар допоможе вам підібрати необхідний вітамінний комплекс і розповість про особливості його прийому.
Залежно від того, як протікає вагітність, вам можуть бути виписані різні лікарські препарати. Обов'язково з'ясуйте, для чого вони призначені і як їх правильно приймати.

З нами ви можете бути впевнені, що ваша вагітність буде легкою та спокійною!

 

Спостереження вагітності: щоденна турбота

Під час вагітності наші клієнтки стикаються з різними патологіями, серед них:

 1. Токсикоз. Перший триместр часто супроводжується нудотою, яка є сигналом перебудови організму. Зазвичай до кінця першого триместру подібні симптоми минають. Якщо ж нудота турбує тривалий час і є сильною, є сенс звернутися до лікаря, який веде спостереження вагітності.
 2. Конфлікт резус-факторів трапляється, якщо у вагітної та плода різні резус-фактори. У цьому випадку можливі додаткові аналізи та маніпуляції.
 3. Порушення плаценти. Щоб запобігти їх або вчасно скоригувати, необхідно регулярно проходити огляди в жіночій консультації.

Будь-які відхилення у здоров'ї – привід звернутися до лікаря, а під час вагітності – особливо. У разі легкого нездужання або більш серйозних проблем обов'язково зв'яжіться з лікарем, який веде спостереження вагітності. Постійний контакт з пацієнткою входить до переліку обов'язкових послуг Клініки Грейс.

Ведення вагітності в Києві: переваги Grace Clinic

У найважливіший період вашого життя з вами повинні бути надійні та перевірені консультанти – саме такі фахівці працюють в Клініці Грейс. До послуг наших пацієнток:

 • лікарі з великим досвідом практичної роботи та високою кваліфікацією;
 • власні діагностичні лабораторії та УЗД;
 • цілодобова підтримка;
 • ведення вагітності будь-якої складності.

Ведення вагітності – процес, який може бути комфортним незважаючи ні на що. Дозвольте собі насолоджуватися життям в будь-яких обставинах.