Усунення
жирових
відкладень

Пропонуємо ін’єкційний метод для омолодження обличчя та зменшення жирових відкладень на певних його частинах завдяки ліполітикам.

Наш досвід

До

процедури

На консультації спеціаліст проводить обстеження, визначає показання та протипоказання для проведення процедури. Обирає відповідні ліполітики, зазначає тривалість курсу та обсяг препарату для кожної процедури.
Під час

процедури

Тривалість процедури завжди індивідуальна. Вона залежить від оброблюваної зони та обсягу роботи. Спеціаліст очищає, дезінфікує та позначає місця для ін’єкцій. За бажанням клієнта наноситься анестезуючий крем.
Після

процедури

Курс включає від 3 до 10 процедур. Тому фінальний результат накопичується протягом усього курсу. Спеціаліст оцінює його через місяць після його закінчення. Потрібно дотримуватися всіх рекомендацій спеціаліста.

Наш підхід до ін'єкцій ліполітиків

У кожної людини свої особливості обличчя. Одні гладшають рівномірно, а інші — місцями. Виникає питання, як усунути зайві жирові відкладення з підборіддя та щік.

Ми пропонуємо ін’єкції ліполітиків у нашій клініці. Потрапляючи в організм, ліполітики починають взаємодіяти з клітинами. Вони перетворюють їх в кислоти, які самостійно виводяться з організму. Ліполітики діють тільки в тих зонах обличчя, де були зроблені ін’єкції. Тому наш спеціаліст-косметолог повністю контролює хід процедури.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, І / ІІ категорії
1
Endospheres therapy: 30 хвилин обличчя
1300 грн
2
Endospheres therapy: 30 хвилин обличчя з маскою
1600 грн
3
Ultraformer 3: обличчя (в залежності від категорії)
500 євро / 650 євро
4
Ultraformer 3: лоб (в залежності від категорії)
250 євро / 270 євро
5
Ultraformer 3: повіки (в залежності від категорії)
270 євро / 300 євро
6
Ultraformer 3: середня + нижня третина (в залежності від категорії)
400 євро / 490 євро
7
Ultraformer 3: нижня третина (в залежності від категорії)
320 євро / 390 євро
8
Ultraformer 3: зона другого підборіддя (в залежності від категорії)
200 євро / 250 євро
9
Ultraformer 3: шия (в залежності від категорії)
320 євро / 450 євро
10
Ultraformer 3: декольте (в залежності від категорії)
370 євро / 500 євро
11
Ліполітики: ферменти Тріада
110 євро
12
Ліполітики: PBSerum Medical MEDIUM
280 євро
13
Ліполітики: PBSerum Medical LOW
260 євро
14
Ліполітики: ліпаза
60 євро

Питання - відповіді

Чи безпечно втручатись в природні процеси обличчя?

Ліполітики складаються із речовин, які присутні в нашому організмі з народження. Потрапляючи через ін'єкції в організм, вони розганяють метаболізм в проблемних зонах. Ліпіди активно руйнуються й виводяться з організму природнім шляхом. Тобто препарат допомагає організму зробити все швидше та якісніше. У нашій клініці ми використовуємо ліполітики, які пройшли спеціальні випробування й мають відповідні сертифікати.

Як довго триває період відновлення?

Відразу після ін'єкцій можуть виникнути набряки, свербіння та почервоніння. Це нормальна реакція організму на введення препарату. Почервоніння зникають відразу, а набряки можуть зберігатись протягом 2-3 тижнів. Тому результат можна оцінити не відразу.

Який максимальний ефект може дати курс ліполітиків?

Кожен організм — індивідуальний. На результати курсу впливають вік, анатомічні особливості, швидкість природного метаболізму, стан шкіри та тип ліполітика. На попередній консультації наш спеціаліст-косметолог зможе гарантувати, якого результату досягнете при дотриманні всіх рекомендацій.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.