Лікування
гіпергідрозу

Лікування
гіпергідрозу

Підвищене потовиділення, неприємний запах, вологі плями на одязі виглядають неестетично. Пропонуємо ефективні методи лікування.

Виведення поту через особливі залози на поверхні шкіри – природний, закладений природою механізм. Піт може виділятися у відповідь на високу температуру повітря, стрес або під час високих фізичних навантажень. Однак занадто активна робота потових залоз є патологією. Підвищене потовиділення, що супроводжується неприємним запахом і плямами на одязі, приносить чимало фізичного і психологічного дискомфорту. Сьогодні існують ефективні методики лікування гіпергідрозу, що дозволяють позбутися від цієї прикрої проблеми за лічені хвилини.

Лікування гіпергідрозу пахв: вартість

Ботокс – ефективне лікування гіпергідрозу. Корекція за допомогою ботуліну проводиться в місцях, де розташована найбільша кількість потових залоз:

  • долоні;
  • ступні;
  • пахвові западини.

Суть процедури полягає в тому, що під шкіру на глибину 1-2 мм за допомогою дуже тонкої голки вводиться препарат ботулотоксину. Ін'єкції не супроводжуються болючими відчуттями. При обробці стоп і долонь дискомфортних відчуттів може бути більше, проте в цьому випадку застосовуються креми-анальгетики. Лікування гіпергідрозу пахв за допомогою ін'єкцій ботоксу дає досить тривалий ефект, проте точні терміни залежать від особливостей організму.

Це ефективний, простий, безпечний спосіб надовго забути про гіпергідроз. На обробленій ділянці тіла блокується діяльність потових залоз, завдяки чому виділення поту припиняється. Важливо, що при використанні цього методу не виникає загроза гідраденіту. Препарат ботулотоксину не створює пробки в протоках потових залоз, на відміну антиперспірантів.

Лікування гіпергідрозу апаратом Infini

Апаратний метод лікування гіпергідрозу допомагає повернути впевненість у собі і швидко позбутися від почуття дискомфорту. Для процедури використовується одноразова насадка з мікроскопічними голками. Вони проникають в шкіру до розташування потових залоз. Між мікроголками за долі секунди проходить розряд струму, який руйнує потові залози, позбавляючи від проблеми потовиділення. Процедура на апараті Infini безпечна та не викликає побічних дій. Мікроголки не зачіпають глибокі шари шкіри, завдяки чому немає ризику виникнення рубців.

Перед тим як почати лікувати підвищену пітливість, варто знати, що гіпергідроз може бути симптомом деяких захворювань. Іноді підвищене виділення поту вказує на гормональні порушення, неправильну роботу щитовидної залози та інші збої. З цієї причини фахівці Клініки Грейс перед лікуванням гіпергідрозу рекомендують пройти комплексне обстеження організму.

Лікування гіпергідрозу: ціна, вартість у Grace Clinic (Грейс)

Ефективні та безболісні методики лікування гіпергідрозу в Києві швидко та ефективно позбавлять від проблеми підвищеного виділення поту. Точна ціна апаратної методики і ін'єкцій ботоксу залежить від особливостей організму і кількості проблемних ділянок. Більш детальну інформацію на попередній консультації надасть лікар, спираючись на результати огляду та додаткових обстежень.

Апарат Infini

Надмірне потовиділення пахових зонах приносить неймовірний дискомфорт. У будь-яку пору року вологі плями будуть помітними на одязі. Ми пропонуємо інноваційний метод лікування гіпергідрозу — апаратом Infini.

Процедура здійснюється завдяки змінній одноразовій насадці з надтонкими мікроголками. Вони проникають у шкіру на безпечну глибину до розташування потових залоз. Між кінцями голок за долі секунди проходить струм високої частоти, руйнуючи потові залози і позбавляючи вас підвищеної пітливості.

Ботулінотерапія

Надмірне потовиділення приносить фізичний і психологічний дискомфорт. Реакція організму на спеку, навантаження та стрес — це нормально. Але у деяких випадках потовиділення виходить далеко за норму. Ми пропонуємо лікувати гіпергідроз ін’єкційним методом, ботулінотерапією.

У нашій клініці спеціалісти використовують лише професійні сертифіковані препарати для ін’єкцій. Гіпергідроз може бути проявом захворювання, тому ми проводимо обстеження в комплексі. Нам важливе здоров’я кожного клієнта.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, євро
1
Лікування гіпергідрозу: пахвові западини
жінки - 300,
чоловіки - 350
2
Лікування гіпергідрозу: долоні
жінки - 300,
чоловіки - 350
3
Лікування гіпергідрозу: стопи
жінки - 300,
чоловіки - 350

Питання - відповіді

Чи з'являються побічні ефекти від апарату Infini?

Наші спеціалісти впевнені, що ймовірність виникнення побічних ефектів мінімальна. Процедура на апараті Infini максимально безпечна: одноразова насадка з мікроголками, обмежений розмір кінчиків голок, які не торкаються інших шарів шкіри та професіоналізм виконання процедури. Також відсутній ризик виникнення рубців.

Які існують обмеження після процедури Infini?

Протягом декількох днів варто утриматись від відвідування сауни та бані, відмовитись від фізичних навантажень та обмежити користування косметичними засобами. Протягом 3 тижнів не рекомендовано перебувати під відкритими сонячними променями.

Чи може гіпергідроз пройти самостійно?

Так, може, але лише у певному віці. Надмірне потовиділення може бути пов’язане з перехідним віком та гормональною перебудовою. Тому й консультація нашого спеціаліста-косметолога потрібна для того, щоб запобігти збільшенню проявів гіпергідрозу.

Скільки часу зберігається результат після ботулінотерапії?

Кожен організм реагує по-своєму на ботулінотерапію. У когось ефект може зберегтись на 6 місяців, а у когось — на 1 рік. На попередній консультації з нашим спеціалістом-косметологом ви зможете отримати більш конкретну інформацію, відповідно до результатів обстеження.

Чи підходить ботулінотерапія чоловікам?

Звичайно, позбутись пітливості або зробити ін’єкцію ботулотоксину в проблемну зону можна і жінкам, і чоловікам. Крім того, процедура є універсальною та допомагає навіть у випадках пітливості обличчя та голови. За більш детальною консультацією рекомендуємо звернутись до нашої клініки.