Мезотерапія
тіла

Мезотерапія
тіла

Більшість недоліків тіла можна позбутися, якщо правильно за ним доглядати. Пропонуємо розпочати з ін’єкцій коктейлів здоров’я для тіла.

Мезотерапія тіла у Києві

Розтяжки, целюліт, дрябла шкіра, жирові відкладення здатні зіпсувати настрій будь-якій жінці. Звичайно, можна записатися до спортзалу та сісти на дієту, проте ці заходи самі по собі не принесуть радикальних змін. Повністю позбутися естетичних недосконалостей допоможе мезотерапія тіла.

Метод передбачає введення у підшкірні шари спеціальних лікувальних препаратів, які називаються коктейлями для мезотерапії. До складу лікувальних сумішей входять ліполітики, що розщеплюють підшкірний жир. При цьому вони доповнені спеціальними речовинами, що зміцнюють судини та здійснюють лімфодренажний ефект.

Мезотерапія тіла від целюліту

Ін'єкційна мезотерапія – це сучасна та дієва методика позбавлення від целюліту. Вона не тільки знищує вже існуючу «апельсинову шкірку», а й дозволяє мінімізувати її прояви у майбутньому. Антицелюлітна мезотерапія тіла забезпечує найкращий результат у боротьбі з жировими відкладеннями. Після сеансів тканинам повертається гладкість та пружність, а ділянки целюліту суттєво зменшуються у розмірах. Шкірні покриви в проблемних місцях омолоджуються і набувають здорового вигляду.

Мезотерапія живота допоможе прибрати зайвий жир, усунути наслідки вагітності та повернути пружність шкірі. Ін'єкції покращують процеси регенерації, запускаючи вироблення власних волокон колагену та еластину.

Переваги мезотерапії шкіри тіла:

 • покращує кровообіг та лімфоток;
 • активізує місцевий імунітет;
 • стимулює приплив кисню до шкіри;
 • підтримує зволоженість шкірних покривів;
 • прискорює процес відновлення клітин.
 • Як проводиться мезотерапія у Клініці Grace

  На попередній консультації лікар оцінює стан шкірних покривів та з'ясовує можливі протипоказання. За результатами обстеження фахівець складає індивідуальний план лікування, після чого підбирає підходящий коктейль для мезотерапії.

  Маніпуляція не викликає серйозного дискомфорту, проте при низькому больовому порозі лікар-косметолог використовує крем, який анестезує. Після цього підготувавши коктейль, він вводить препарат за допомогою мікроскопічної голки.

  Перший візуальний ефект після процедури з'явиться через три тижні. Для досягнення ідеальних результатів фахівці рекомендують пройти повний курс ін'єкцій.

  Мезотерапія по тілу: вартість процедури у Києві

  Сучасна косметологія дозволяє надовго продовжити молодість та зберегти красу тіла. Великою популярністю користується сьогодні методика мезотерапії, що ефективно позбавляє будь-яких недосконалостей і ознак старіння. Ефективність процедури досягається завдяки введенню корисних речовин у підшкірні шари. Метод забезпечує лікування та відновлення шкіри зсередини.

  Мезотерапію у Клініці Grace виконують висококваліфіковані професіонали, які мають колосальний досвід роботи. Наші косметологічні кабінети оснащені передовим та ефективним обладнанням. Завдяки цьому ви можете отримати послуги європейського рівня за доступною ціною Grace Clinic.

  Наш досвід

  До

  процедури

  Спеціаліст проводить обстеження, щоб оцінити загальний стан шкіри та виключити можливі протипоказання. Відповідно до результатів, обирає препарат для ін’єкцій та складає індивідуальну програму мезотерапії.
  Під час

  процедури

  Перед введенням ін’єкції шкіра обробляється антисептиком. Якщо у вас підвищена чутливість, то використовується анестезійний крем. Після знеболення спеціаліст вводить ін’єкцію лікувального коктейлю мікроголкою.
  Після

  процедури

  Щоб оцінювати результат, потрібно повністю пройти курс мезотерапії. Перший ефект буде помітний через 3-4 тижні. Після процедури шкіра може почервоніти у місцях введення ін’єкцій, але все відновлюється швидко.

  Наш підхід до мезотерапії тіла

  Сухість, дряблість, пігментація, целюліт, зайві жирові відкладення говорять про неналежний догляд за тілом. Звичайно, ви можете правильно харчуватися та займатися спортом, але проблеми тіла, вказані вище, не завжди можна вирішити так просто. У деяких випадках потрібно звернути увагу на ін’єкційні методи.

  Наші спеціалісти пропонують мезотерапію. Під час процедури в шкіру вводяться ін’єкції лікувальних коктейлів, які нормалізують кровообіг, посилюють кисень, зволожують шкіру та стимулюють відновлення клітин. У комплексі догляд за тілом стає ще більш ефективним.

  Спеціалісти

  Всі спеціалісти

  Катерина
  Килівник

  Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

  Андрій
  Гриценко

  Лікар пластичний хірург. 5 років хірургічної практики

  Вартість послуг

   
  Назва послуги
  Вартість, USD
  1
  Мезотерапія MesoExpert DMAE Ascorbate
  70
  2
  Мезотерапія Melsmon
  80

  Питання - відповіді

  Чи справді мезотерапія допоможе позбавитись целюліту?

  Мезотерапія при целюліті — максимально дієва й комплексна процедура, оскільки в поєднанні з фізичними навантаженнями й стимуляцією обміну речовин, вона дає довготривалий позитивний результат. Шкіра після процедури стає пружнішою, вражені целюлітом зони зменшуються в розмірах, спалюються жирові клітини, вирівнюється рельєф шкіри, вона набуває здорового вигляду.

  Чи потрібно мити голову перед мезотерапією голови?

  Перед процедурою рекомендується помити волосся, але без подальшого нанесення масок, мусів, гелю чи лаку. Відразу після процедури або в той самий день не можна мити голову. Бажано зачекати 2-3 дні. Також не рекомендується перебувати під прямими сонячними променями, відвідувати сауну, басейн, баню та торкатись волосся чи шкіри голови.

  Скільки часу тримається результат процедури?

  Фінальний результат тримається близько 6-12 місяців, залежно від особливостей організму клієнта. Перші результати ви помітите через 3-4 тижні. Шкіра в проблемній зоні почне розгладжуватись та підтягуватися. Також зменшаться зайві жирові відкладення.