Усунення
дряблості
шкіри

Усунення
дряблості
шкіри

Коли шкіра втратила еластичність, залишилася зайвою після схуднення або не відновилась після пологів, її потрібно лікувати апаратними методами.

Усунення дряблості шкіри

Малорухливий спосіб життя, сидяча робота в офісі, дефіцит рухової активності, не ідеальне харчування призводять до того, що шкіра стає дряблою. Клініка Grace пропонує Вам позбавитися недосконалостей за допомогою безпечних і сучасних методик.

Апаратні методи

Про досконале тіло мріє практично кожна жінка. Однак для боротьби з естетичними недосконалостями та віковими змінами не завжди достатньо дієти чи роботи у спортзалі. Позбутися дряблої шкіри і зробити фігуру стрункішою допоможе апаратна методика.

У Grace Clinic представлені апарати Infini, Ultraformer, Endospheres. Кожен з цих апаратів має власну специфіку впливу, зменшуючи накопичення жиру і підтягуючи шкіру на окремих ділянках тіла.

Апарат Infini – це новітня методика для ефективного омолодження та підтяжки шкіри обличчя. Він оновлює і омолоджує шкіру, стимулюючи синтез колагенових волокон у місці впливу. Методика буде ефективною у боротьбі з фотостарінням, віковими проявами дряблості, обвисанням тканин в області обличчя та шиї, глибокими зморшками. При цьому видимі результати не примусять довго чекати: ефект буде помітний вже після першого сеансу.

Усунення дряблості шкіри: вартість процедур

Апаратні процедури зменшення дряблості шкіри практично безболісні. У процесі ультразвукової підтяжки апаратом Ultraformer в зоні впливу може відчуватися лише легке поколювання. Однак при дуже низькому больовому порозі лікар запропонує нанести крем, який анестезує.

Підвищена чутливість шкіри також є протипоказанням для апаратної методики. Апарат Ultraformer підтягує та покращує якість шкіри у місці впливу, не травмуючи її. Під час процедури температура шкіри підвищується незначно – не більше ніж на два градуси, що прискорює синтез колагенових та еластинових волокон.

На першому прийомі фахівець ретельно вивчить стан шкіри, щоб виключити можливі протипоказання, і відповість на всі запитання, які вас цікавлять. Ціна процедур Grace Clinic цілком виправдовує свою вартість: апаратні методи дозволяють отримати тіло своєї мрії без оперативного втручання і періоду тривалої реабілітації.

Наш підхід до усунення дряблості шкіри

Поява дряблості шкіри говорить про вікові зміни або занадто різке схуднення. Вона може проявлятися по всьому тілу одразу або в окремих його частинах. Ми пропонуємо апаратні методи для усунення дряблості та підтяжки тіла. У нашій клініці представлені апарати нового покоління Ultraformer III та Infini. Кожен із них має свою специфіку роботи, але результат однаковий — підтягнуте тіло. Ultraformer III впливає на шкіру ультразвуком, а Infini — мікроголками. Ці апаратні методи проводяться комплексно.

Наш досвід

До

процедури

На консультації спеціаліст проводить огляд проблемних ділянок тіла та визначає, який з апаратних методів стане найефективнішим у вашому випадку. Призначає кількість процедур та тривалість курсу.
Під час

процедури

Корекція апаратним методом триває одну годину. Кожен метод має свої особливості проведення. Спеціаліст налаштовує роботу апарату індивідуально для кожного клієнта та ретельно пропрацьовує проблемну ділянку тіла.
Після

процедури

Початкові результати відчутні відразу після першого сеансу. Для фінального та тривалого ефекту потрібно пройти цілий курс. Кількість процедур залежить від проблемної зони та може становити від 6 до 12 сеансів.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, євро
1
Ultraformer 3: шия (в залежності від категорії)
320 / 450
2
Ultraformer 3: декольте (в залежності від категорії)
370 / 500
3
Ultraformer 3: внутрішня поверхня рук (в залежності від категорії)
500 / 650
4
Ultraformer 3: живіт - нижня частина (в залежності від категорії)
400 / 500
5
Ultraformer 3: живіт - повністю (в залежності від категорії)
600 / 700
6
Ultraformer 3: бокові поверхні тулуба (в залежності від категорії)
600 / 700
7
Ultraformer 3: надколінна область (в залежності від категорії)
400 / 500
8
Ultraformer 3: стегна (в залежності від категорії)
600 / 700
9
Ultraformer 3: сідниці (в залежності від категорії)
600 / 700
10
Ultraformer 3: підсіднична ділянка (в залежності від категорії)
500 / 650
11
RF ліфтинг Infini: шия (в залежності від категорії)
225 / 300
12
RF ліфтинг Infini: декольте (в залежності від категорії)
250 / 300
13
RF ліфтинг Infini: ділянка 2*2 см (в залежності від категорії)
150 / 200
14
RF ліфтинг Infini: живіт (в залежності від категорії)
300 / 400
15
RF ліфтинг Infini: передня/задня/внутрішня частина стегна (в залежності від категорії)
300 / 400
16
RF ліфтинг Infini: коліна (в залежності від категорії)
300 / 400
17
RF ліфтинг Infini: руки внутрішня поверхність (в залежності від категорії)
300 / 400
18
Total Solution (інноваційна апаратна методика): шия (в залежності від категорії)
320 / 400
19
Total Solution (інноваційна апаратна методика): декольте (в залежності від категорії)
350 / 450
20
Total Solution (інноваційна апаратна методика): шия + декольте (в залежності від категорії)
450 / 750
21
Total Solution (інноваційна апаратна методика): живіт (в залежності від категорії)
360 / 600
22
Total Solution (інноваційна апаратна методика): ділянка 2*2 (в залежності від категорії)
180 / 240

Питання - відповіді

З якого віку дозволено робити підтяжку апаратним методом?

Якраз вікові зміни найчастіше приводять клієнтів до нашої клініки. Наші спеціалісти-косметологи рекомендують до 25 років не вдаватись до підтяжки шкіри. Проте всі випадки індивідуальні. На консультації спеціаліст зможе оглянути стан вашого тіла та дати згоду на проведення підтяжки апаратним методом.

В яку пору року краще проводити підтяжку апаратом Ultraformer?

Наші спеціалісти-косметологи проводять підтяжку тіла на апараті Ultraformer у будь-яку пору року. Проте влітку шкіра потребує особливого догляду, тому в період сонячної активності необхідно використовувати креми з сонцезахисним фільтром (SPF) з рівнем 30-50.

Скільки часу триматиметься ефект підтяжки тіла?

Залежно від вибору апарату та методики виконання процедур, ефект може зберігатися протягом 3-5 років. Не потрібно забувати про здоровий спосіб життя: правильно харчуватися, займатися спортом та не зловживати алкоголем. Все це теж допомагає зберегти ефект надовше.