Усунення
розтяжок

Усунення
розтяжок

Наші спеціалісти пропонують різні методи косметології, які допоможуть зробити розтяжки непомітними або повністю їх позбутися.

Процедури для усунення розтяжок y
Grace Clinic

Лазерне шліфування

Розтяжка ніколи не приходить одна. Вони з’являються цілими групами на стегнах, животі та грудях. Це додає їм неабиякої помітності. З появою розтяжок з’являється також дискомфорт, невпевненість та нелюбов до себе. Ми пропонуємо абсолютно безболісній, безопераційний та безтурботний метод корекції розтяжок — лазерне шліфування. У нашій клініці представлений апарат Lase MD. Вплив тулієвого лазеру на проблемну шкіру дозволяє видалити або зробити розтяжки максимально непомітними.

Мезотерапія

Розтяжки на тілі є причиною нелюбові до себе. Кожного разу дивлячись у дзеркало, ви їх помічаєте. А на людях максимально намагаєтесь їх приховати, одягаючи суцільні купальники та шорти. Наші спеціалісти пропонують позбутися розтяжок ін’єкційним методом — мезотерапією. Під час процедури в шкіру вводяться ін’єкції лікувальних коктейлів, які нормалізують кровообіг, посилюють кисень, зволожують шкіру та стимулюють відновлення клітин. У комплексі такі ефекти роблять розтяжки абсолютно не помітними.

Пілінг

Звичайно, з розтяжками жити можна. Але навіщо, якщо вони приносять у життя лише дискомфорт та невпевненість. Пропонуємо очистити ваші груди, живіт та стегна від розтяжок пілінгами. Наші спеціалісти пропонують комплексні індивідуальні програми для кожного клієнта. Правильно підібраний пілінг — це вже половина успіху в боротьбі з розтяжками. Для пілінгів ми використовуємо лише сертифіковані препарати, які неодноразово підтверджували свою ефективність бажаними результатами.

Наноліфтинг

Розтяжки не загрожують здоров’ю, але це не означає, що їх не потрібно лікувати. Вони значно зменшують естетику тіла та можуть стати причиною появи невпевненості в собі. Ми пропонуємо інноваційний авторський метод — наноліфтинг. Під час процедури спеціаліст-косметолог вводить ін’єкцію препарату на основі натуральних інгредієнтів. Наноліфтинг допомагає зробити розтяжки максимально непомітними. Процедура менш травматична, ніж лазерне шліфування, і більш ефективна, ніж креми та масла від розтяжок.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, USD
1
Корекція розтяжок, в'ялості, рубців за допомогою колагенази
60
2
Корекція розтяжок, в'ялості, рубців за допомогою PBSerum Medical HIGH
290
3
Лазерна шліфовка LaseMD: груди
150
4
Лазерна шліфовка LaseMD: живіт
150
5
Лазерна шліфовка LaseMD: бокові поверхності тулоба
150
6
Лазерна шліфовка LaseMD: руки
150
7
Лазерна шліфовка LaseMD: стегна
150
8
Мезотерапія: MesoExpert DMAE Ascorbate
70
9
Мезотерапія: Melsmon
80

Питання - відповіді

Чи можна позбутись розтяжок в домашніх умовах?

В домашніх умовах можна проводити профілактику, щоб запобігти появі розтяжок — наносити креми та масла, робити самомасажі та пілінги шкіри. А лікувати розтяжки наші спеціалісти рекомендують лише професійними методами. Такі ви зможете знайти у нашій клініці. Ви можете записатися на консультацію і спеціалісти-косметологи допоможуть підібрати ефективні процедури для усунення розтяжок.

За скільки процедур мезотерапії можна позбутись розтяжок на тілі?

Все індивідуально. В середньому на одну частину тільки потрібно близько 5-10 процедур із періодичністю в тиждень. А при сильних розтяжках, потрібен курс із 15 й більше. Тривалість кожної складає — 30 хв. Рекомендуємо попередньо пройти огляд та консультацію в нашій клініці. Спеціалісти зможуть зробити повний огляд та скласти план процедури.

Що краще обрати: пілінг чи скрабування?

Для усунення розтяжок інколи застосовують скрабування, а не пілінг. Обидві процедури мають одну ціль — видалення проблемних клітин, покращення кровотоку та зволоження шкіри. Проте спеціалісти нашої клініки віддають перевагу пілінгам. Він впливає на шкіру м’яко та делікатно, а скрабування діє грубо, механічно видаляючи ороговілий шар шкіри.

Скільки днів після пілінгу може лущитися шкіра?

Все залежить від стану ваших розтяжок та типу впливу на них. Наші спеціалісти-косметологи проводять поверхневий, серединний та глибинний пілінги. Тому лущення шкіри займає від 3 до 5 днів. У процесі відновлення шкіру потрібно постійно обробляти зволожувальними кремами на натуральній основі.

Через який час після пологів можна робити наноліфтинг?

Наші спеціалісти не рекомендують проводити наноліфтинг в період лактації. Після пологів ваше тіло та організм ще відновлюється. Тому потрібно зачекати один-два роки.

Чи залишаються на тілі сліди від ін’єкцій наноліфтингу?

Під час процедури спеціаліст-косметолог використовує надтонку голку, яка може залишити слід на декілька днів і зникнути. Зазвичай, наноліфтинг проводиться курсами, тому на наступній процедурі не буде помітно абсолютно нічого. Лише підтягнута та очищена від розтяжок шкіра.

Коли не можна проводити лазерне шліфування розтяжок?

Процедура лазерного шліфування не проводиться при вагітності, в період лактації, імунодефіциті, загостренні хронічних захворювань, рецидиві висипань на обличчі, псоріазі. Більш детальну інформацію ви отримаєте, записавшись на консультацію до спеціаліста-косметолога у нашій клініці.