Медичний
туризм

Grace Clinic пропонує повний спектр медичних послуг для туристів з-за кордону. Маючи 14-річний досвід в медицині та більш ніж 16 000 задоволених клієнтів, ми з впевненістю можемо сказати, що Grace Clinic - це ідеальне місце для того, щоб розпочати подорож до своєї мрії і нового себе.

Медичний туризм - це подорож до іншої країни з метою отримання медичних або косметологічних послуг.

Кількість іноземців, які вирушають в Україну з метою отримання медичних послуг щороку зростає. Це пояснюється тим, що Україна має сприятливі кліматичні умови, доступні ціни на послуги та відсутність великих черг на операції. А головне - тут працюють висококваліфіковані фахівці світового рівня з використанням тільки сучасного інноваційного обладнання та апаратів.

Якщо ви збираєтесь пройти діагностику, лікування або проконсультуватися з лікарем з приводу бажаної процедури чи операції, дуже важливо правильно підібрати медичний заклад. Grace Clinic - ідеальне місце для медичного туризму. Тут ви отримаєте не лише професійних лікарів, новітні технології, але й умови перебування в клініці на рівні п'ятизіркового готелю.

До нашої клініки звертаються пацієнти із запитами різної категорії складності, але правильно спланований процес перевтілення дозволяє нам досягти чудового довготривалого результату. Запорука такого результату полягає в комплексному підході до рішення будь-якої проблеми. Саме тому у нас передбачена взаємодія всіх лікарів, хірургів, терапевтів, що дає змогу скласти чіткий план на основі повної діагностики вашого організму. Ви можете бути впевнені в прекрасному, а головне - прогнозованому результаті.

Ваше перебування в Grace Clinic включатиме наступні етапи:

1. Ваша заявка. Зв'яжіться з нами для уточнення всіх деталей та хвилюючих вас питань.

2. Обробка заявки. Після обробки заявки ми закріпимо за вами персонального менеджера.

3. Первинна онлайн-консультація. Далі ваш персональний менеджер організує первинну онлайн-консультацію з лікарем.

4. Допомога з документами. Ми обов'язково допоможемо вам з необхідними документами для в'їзду в країну.

5. Допомога з білетами. Допоможемо з вибором білетів відповідно до інтервалів проведення вашої операції / процедури.

6. Допомога з вибором місця проживання. Дамо рекомендації можливого місця проживання до та після перебування в Grace Clinic.

7. Трансфер. Забезпечимо вам трансфер з аеропорту (а також на зворотному шляху - в аеропорт).

8. Очна консультація з лікарем. Після вашого прибуття в клініку ми організуємо для вас очну консультацію з лікарем.

9. Передопераційний огляд. Перед проведенням операції вам необхідно буде пройти повне передопераційне обстеження, яке проходитиме в Grace Clinic.

10. Проведення операції. Далі, відповідно до узгодженого плану, наші лікарі проводять необхідну вам операцію чи процедуру.

11. Перебування в стаціонарі. В залежності від складності оперативного втручання, певний час ви проводите в нашому комфортному стаціонарі в одномісній люкс-палаті з персональним медичним наглядом та харчуванням.

12. Виписка та післяопераційний супровід. Після проведення операції та закінчення стаціонарного періоду, вас випишуть з клініки. Але ще протягом 1 року ми забезпечимо вам річний медичний супровід для спостереження за станом вашого здоров'я та отримання прогнозованого бажаного результату.

Чому варто обрати Grace Clinic?

Унікальний медичний підхід "Grace 360"

Ми перші в Україні запропонували нашим клієнтам новий, комплексний та індивідуальний підхід до управління красою і здоров'ям. Не змінювати природу людини, а тільки її вдосконалювати - головний принцип нашої клініки. Такі унікальні медичні можливості як консиліум лікарів, second-opinion та можливість проводити симультанні операції - дозволяють нам дарувати нашим клієнтам красу, здоров'я та довголіття.

Якісні медичні послуги

Ми наполегливо йдемо за розвитком медицини, щоб надавати нашим клієнтам послуги на найвищому рівні, саме тому у нас представлені найефективніші інноваційні технології, а лікарі володіють провідними сучасними хірургічними та косметологічними техніками, включаючи пересадку волосся, превентивну і anti-age медицину та інші напрями, що поєднують:

 
 • Пластична хірургія
 • Гінекологія
 • Терапія
 • Косметологія
 • Безпека та конфіденційність

  Переступаючи поріг Grace Clinic, ви одразу ж відчуваєте нашу чарівну атмосферу комфорту та безпеки. Наша клініка має власну територію з парковкою, що безперервно охороняється, тому ви можете з легкістю відчувати себе безпечно як вдома. Завдяки нашій політиці конфіденційності і преміум-сервісу, ми гарантуємо вашу повну конфіденційність і анонімність.

  Туристичні можливості

  Незважаючи на те, що основна мета медичного туризму передбачає отримання медичних послуг, ще однією його перевагою є можливість поєднання лікування з відпочинком та новими враженнями. Знайомство з іншою країною, її історією, культурою, традиціями - все це можливо протягом вашої подорожі.

  Наш досвід

  14

  років досвіду надання послуг іноземним клієнтам

  У нас працюють найкращі та найдосвідченіші лікарі, репутація і висока кваліфікація яких визнана колегами з провідних країн світу. Кожен день ми робимо щасливіше десятки пацієнтів, а за всі 14 років їх було 16000. Такий колосальний досвід дозволяє нам бути одним з кращих медичних центрів країни і надавати послуги на найвищому рівні.

  27

  країн

  Нашими клієнтами стають люди з різних куточків світу. Регіонами, з яких найчастіше приїжджають туристи, щоб отримати якісні медичні послуги є країни Близького Сходу, Європи та Північної Америки. Наразі маємо клієнтів з 27 країн світу.

  16

  тисяч клієнтів

  Ми надаємо клієнтам індивідуальний консьєрж-сервіс та медичний супровід. Знаходимось поряд на кожному етапі: консультація, обстеження організму, підбір ефективної процедури, її проведення та отримання результату.

  450

  процедур

  Лікарі та спеціалісти нашої клініки пропонують ефективні хірургічні, ін’єкційні та апаратні процедури на новітньому обладнанні, з використанням найновітніших препаратів кращих світових виробників.

  26

  спеціалістів

  В Grace Clinic працюють спеціалісти різних напрямів з однаковою метою — зберегти здоров’я, красу та довголіття кожного клієнта. Наші спеціалісти — це доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії.

  2

  операційні палати

  В операційних Grace Clinic використовується вентиляція з ламінарними потоками і бактеріальними фільтрами, столи оснащені підігрівними гелієвими накладками спільно зі спеціальними обігріваючими матрацами. Усі види операцій проводяться за допомогою високотехнологічного медичного обладнання від провідних світових виробників.

  1

  єдиний шлях до себе

  Ми допоможемо вам стати собою, відчути себе та своє тіло здоровим. Наші спеціалісти не просто проводять процедуру, а розмовляють з вами, чують вас та пропонують ефективні шляхи вирішення.

  01 / 07
  02 / 07
  03 / 07
  04 / 07
  05 / 07
  06 / 07
  07 / 07

  Як ми діємо?

  Зв'язок з нами

  Ви можете зв'язатися з нами у контактних формах, за телефоном або надіслати лист на reception@gracemedclub.com

  Наш адміністратор відповість вам на всі організаційні питання, а також попросить вас надати свою медичну картку та іншу додаткову інформацію, яка може знадобитися нам для повної картини вашого здоров'я.

  Всю інформацію адміністратор передасть нашим лікарям з обов'язковим дотриманням правила конфіденційності.

  Обробка заявки

  Після того, як лікарі переглянуть вашу історію здоров'я, ми обов'язково зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

  Після обробки заявки, ще до вашого приїзду в клініку, ми закріпимо за вами персонального менеджера. Він буде супроводжувати вас починаючи з першої онлайн-консультації до кінця реабілітаційного періоду.

  Первинна онлайн-консультація

  Ваш персональний менеджер зв'яжеться з вами та організує первинну онлайн-консультацію з лікарем.

  Під час консультації лікар вислухає ваші скарги та побажання, і дасть відповіді на всі хвилюючі питання.

  Допомога з документами

  Ми обов'язково проінформуємо вас про необхідні документи. А також, за необхідності, підготуємо документи з нашої сторони, які можуть вам знадобитися для отримання візи в Україну.

  Допомога з білетами

  Надамо розгорнуту інформацію про хід проведення операції / процедури і допоможемо вам обрати білети відповідно до інтервалів їх проведення.

  Допомога з вибором місця проживання

  Ми дамо вам рекомендації щодо вибору місця проживання до та після перебування в клініці Grace Clinic, запропонуємо варіанти максимально комфортних люкс-готелів та апартаментів зі зручними локаціями на ваш вибір.

  Дозвілля

  Ми потурбуємось про ваше дозвілля, щоб ваша подорож пройшла з максимальною користю, ви змогли відпочити та познайомитись з українською культурою. Розповімо вам, які локації, пам’ятки та заклади варто відвідати. А також порекомендуємо послуги екскурсійних гідів.

  Трансфер

  Забезпечимо трансфер - наш водій забере вас з аеропорту і доставить прямо до місця призначення на новому технологічному автомобілі Tesla. Він з радістю довезе вас на операцію або з операції до місця перебування. А також допоможе з:

  - плановим / позаплановим оглядом хірургом або гінекологом після операції,
  - проведенням процедур післяопераційної реабілітації,
  - оглядом будь-якого фахівця в області терапії,
  - доглядовими і апаратними процедурами косметології.

  Очна консультація з лікарем

  Далі, після вашого прибуття в клініку, персональний менеджер обов'язково організує для вас очну консультацію з лікарем, під час якої він вислухає ваші побажання, допоможе сформувати реалістичні очікування від операції і відповість на всі питання, які у вас залишились.

  Передопераційний огляд

  Перед проведенням операції вам необхідно здати всі аналізи, пройти ретельне обстеження, а також консультацію з анестезіологом та гінекологом.

  Проведення операції

  Далі, відповідно до затвердженого плану, наші лікарі проводять операцію. Операція проводиться з урахуванням всіх правил вашої безпеки: в стерильних умовах з використанням високотехнологічного медичного обладнання, а асистентом оперуючого хірурга під час операції виступає інший кваліфікований хірург нашої клініки.

  Перебування в стаціонарі

  Після операції під час перебування в стаціонарі клініки, ви цілодобово знаходитеся під наглядом професійних медсестер. У вашому розпорядженні тепла затишна атмосфера Grace Clinic, з сервісом готелю 5☆, комфортним и одномісними палатами та індивідуальним харчуванням.

  Виписка та післяопераційний супровід

  Протягом 1 року з моменту операції оперуючий хірург спостерігатиме за станом вашого здоров'я. У цей період для вас проводиться серія планових оглядів і консультацій, які включені у вартість пакета.

  Наші переваги

  Кращі фахівці галузі

  Ми впевнені, що довіряти своє здоров’я і красу потрібно тільки кращим фахівцям галузі.

  Наші спеціалісти мають досвід навчання і стажування в провідних країнах світу. Лікарі клініки - доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, визнані учасники та спікери медичних форумів, автори публікацій та професійні коучі в своїх спеціальностях.

  Найсучасніші технології і новітні методики, що сприяють швидкому періоду реабілітації

  В Grace Clinic поєднуються високий професіоналізм наших лікарів, цілий комплекс інноваційних методик, максимально комфортні умови і сервіс вищого рівня. Наші спеціалісти пропонують сучасні, ефективні та перевірені методи, а також високотехнологічні апаратні методики, які дарують кожному пацієнту комфорт, свободу і можливість насолоджуватися своїм тілом.

  Унікальні медичні можливості

  Завдяки злагодженій та командній роботі наших лікарів, надаємо унікальні можливості для клієнтів Grace:

 • Консиліум. В Grace Clinic є можливість не просто потрапити до спеціалістів світового рівня, а й зібрати консиліум, якщо потрібна думка кількох лікарів.
 • Можливість проводити симультанні операції. Здоров’я клієнта - найважливіше, тому всі проблеми ми вирішуємо комплексно. В Grace Clinic ви можете отримати послуги одночасно у кількох спеціалістів, а також за один наркоз провести кілька операцій або процедур.
 • Персональний супровід

  Наші спеціалісти зробили все для вашого комфорту. Крім чудових умов, люкс-палат, персонального трансферу та новітнього обладнання, ми гарантуємо забезпечення вас повною підтримкою.

  В нашій клініці ви познайомитесь з персональним менеджером, який буде супроводжувати вас протягом всього шляху. Він розповість всі деталі, організує зустріч з лікарем і допоможе підготуватися до операції, а також зібрати всі необхідні документи.

  Одномісні люкс-палати

  Комфортна атмосфера - запорука швидкої реабілітації.

  Умови перебування в Grace Clinic повністю відповідають рівню 5-зіркового готелю: одномісні люкс-палати з персональним медичним наглядом та індивідуальним дієтичним харчуванням.

  Індивідуальне дієтичне меню

  Якщо ви приїжджаєте до нас на огляд або залишаєтесь в клініці для відновлення, вам не потрібно хвилюватися про ваш раціон. Ми пригощаємо наших клієнтів корисними і смачними стравами.

  01 / 06
  02 / 06
  03 / 06
  04 / 06
  05 / 06
  06 / 06

  Питання - відповіді

  Чи можуть у мене виникнути проблеми з мовою та перекладом?

  Ні. Більшість наших лікарів в Grace Clinic володіють англійською, а також іншими зарубіжними мовами. За необхідності, ми можемо додатково запропонувати вам послуги перекладача.

  Якщо я вже маю результати аналізів, чи потрібно мені брати їх з собою?

  Так, вони знадобляться для ознайомлення зі станом вашого здоров'я та його історією. Якщо ви маєте вже готові результати аналізів, ви можете надіслати їх нам ще до прибуття в Україну. Наш спеціаліст проаналізує надіслані дані і зв'яжеться з вами для того, щоб на основі цього дати рекомендації про необхідність приїзду в Україну для проведення операції або процедури.

  Як швидко після прибуття в Україну я зможу пройти бажану процедуру / операцію?

  Ми організовуємо все так, щоб ви отримали бажану процедуру / операцію в найбільш зручний для вас час відповідно до термінів вашого прибуття.

  Чи забезпечуєте ви підтримку та огляди своїх пацієнтів після виписки?

  Звичайно. Щоб впевнитися, що ви почуваєте себе добре і дійсно задоволені результатом, ми забезпечуємо вам річний післяопераційний супровід.

  Що входить у вартість пакету операції?

  Пакет за видами операцій
  включає:

  1. Персональний супровід

  2. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація терапевта
   • консультація гінеколога

  3. Стандартний пакет аналізів

  4. ЕКГ

  5. УЗД

  6. Рентген дослідження

  7. Ендоскопічні дослідження

  8. Палата інтенсивної терапії

  9. Операція

  10. Анестезія

  11. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  12. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  13. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  14. Імпланти (для аугментації)

  15. Компресійна білизна (1 комплект)