• Головна |
 • Новини |
 • Клініка Grace надає медичну допомогу постраждалим від війни

Клініка Grace надає медичну допомогу постраждалим від війни

12.03.2023

Клініка Grace стала партнером благодійного проекту “Врятуй красу”. Безліч українців отримали каліцтва та пошкодження зовнішності у результаті обстрілів, обвалів, опіків та інших жахіть війни. Проект допомагає повернути українцям красу та продовжувати повноцінне, щасливе життя. 

Першим пацієнтом, якому допомагають лікарі клініки Grace, став Дмитро з Краматорська. Він знаходився вдома, коли у його квартиру влучила російська ракета. В результаті завалу будинку дуже постраждало його обличчя,і ніс потребує складної реконструктивної операції. 

В рамках проекту провідний ринолог-хірург клініки Grace, один з найвідоміших та найдосвідченіших ЛОР-хірургів світу, професор Олег Анатолійович Компанієць впроваджує план лікування Дмитра. Наразі реабілітологи кініки Grace готують пацієнта до операції – проводять комплекс фізіотерапевтичних процедур (апаратних та ін’єкційних) для зняття набряку та запалення з тканин носа. У подальшому, через кілька місяців, після загоєння тканин носу, Дмитру можна буде провести риносептопластику, яка не лише поверне йому звичну зовнішність, а і нормальне носове дихання, яке важливе для здорового функціонування усього організму. 

Кожен із нас корисний на своєму фронті і фронт Grace Сlinic – це краса і здоров’я. Ми раді бути причетними до важливих проектів і повертати українцям не лише здоров’я, а й зовнішність і нормальний психологічний стан.

Слідкуйте за новинами Grace Сlinic, щоб побачити перевтілення Дмитра!

ХОЧУ КОНСУЛЬТАЦіЮ
лікаря

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.