Апаратна
пластична
хірургія

Пропонуємо вам безопераційну пластику апаратним методом. За одну процедуру ви можете отримати ефект ліпосакції та підтяжки.

Наш досвід

430

процедур

Наші спеціалісти проводять апаратну пластику та допомагають клієнтам позбутися небажаних вікових проявів без будь-яких хірургічних втручань. Сучасні апарати за декілька дотиків виправляють непропорційні форми.
Типи

процедур

Найпопулярніші методи апаратної пластики в нашій клініці — кріоліполіз Coolsculpting, бодіконтуринг BodyTite та фейсконтуринг FaceTite/AccuTite. Кожен із методів має свою специфіку, але результат однаковий — струнке, підтягнуте красиве тіло та обличчя.
Реабілітація

Клієнти Grace отримують сервіс 5-зіркового готелю: люкс-кімнати та нагляд спеціалістів 24/7. Проте після апаратної пластики реабілітація проходить швидко. По закінченню процедури ви можете повернутися додому вже за декілька годин.

Наш підхід до апаратної пластики

Якщо ви не готові до класичної пластики, то в нашій клініці ми пропонуємо зробити апаратну. Це інноваційна процедура, під час якої можна підтягнути живіт та груди, зробити руки стрункіше, додати стегнам чітких контурів, а обличчю — свіжого погляду.

Наші спеціалісти працюють на сучасних апаратах Coolsculpting та INMODE, в основі яких принцип кріоліполіза та радіочастотні хвилі. Вони зменшують не тільки жирові накопичення, а й ефективно підтягують шкіру обличчя та тіла.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

Максим
Бігун

Лікар пластичний хірург.
5 років хірургічної практики

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Тетяна
Редько

Косметолог. 18 років досвіду у медицині та косметології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, USD
1
Безопераційна підтяжка обличчя з InMode RF (FaceTite 2 Sensors HP)
2000
2
Безопераційна підтяжка обличчя з InMode RF (AccuTite 2 Sensors HP)
2000
3
Безопераційна підтяжка тіла з InMode RF (BodyTite 2 Sensors HP, 20W)
2500
4
Безопераційна підтяжка тіла з InMode RF (CelluTite 2 Sensors HP, 40W)
2500

Питання - відповіді

Коли можна оцінити фінальний результат?

Перші результати будуть помітні протягом трьох тижнів. Особливо, коли клієнту видалили достатню кількість жирових клітин. Але фінальний результат, повне відновлення тканин та оновлення колагену відбудеться через 3 місяці після бодіконтурингу.

Чи допоможе бодіконтуринг позбутися целюліту?

Так, допоможе. Якщо при звичайній ліпосакції целюліт залишається, то під час бодіконтурингу BodyTite він суттєво зменшується. Особливо це помітно на стегнах та сідницях. Шкіра вирівнюється та стає більш підтягнутою.

Чи будуть помітні рубці після фейсконтуринга?

При апаратній пластиці FaceTite та AccuTite спеціаліст не проводить жодних розрізів. Процедура проводиться через мікропроколи, які, навіть, відразу після операції малопомітні. Після повного відновлення, місця проколів взагалі не видно.