Пластика
грудей

Пластика
грудей

Якщо щоденне відвідування спортзалу не приносить бажаного результату, а збільшити свої форми хочете, то пластика грудей вам допоможе.

Операція зі збільшення грудних (пекторальних) м'язів у чоловіків силіконовими імплантами поступово і впевнено входить в групу популярних процедур чоловічої пластичної хірургії. Встановлення сучасних ендопротезів покращує рельєф грудних м'язів, збільшуючи їх обсяг і чітко окреслюючи контури. Пластика чоловічих грудей також може вирішувати реконструкційні завдання – виправлення асиметрії залоз, імітація відсутнього великого грудного м'яза від народження або атрофованого через травму (хвороби).

Особливості збільшуючої корекції грудей у чоловіків

У переважній більшості випадків пластика чоловічих грудей виконується за допомогою ендопротезів, що представляють собою щільну силіконову структуровану оболонку, яка заповнена високо когезивним гелем. Чоловічі силіконові грудні імпланти, які прийнято називати пекторальними, за формою і розміром принципово відрізняються від жіночих. Крім цього у них вища міцність, і тому через 3 місяці після операції можна спокійно відновлювати силові тренування.

Зазвичай чоловічий грудний імплант вставляється через невеликий розріз в пахвовій складці в кишеню під великий грудний м'яз. Розмір силіконового ендопротезу підбирається таким чином, що він займає весь простір міжпекторальної кишені, що робить неможливим його повернення назад в пахвову впадину, зрушення або повороти. Найтонший післяопераційний шов після пластики чоловічих грудей в перші кілька місяців буде виглядати як червона подряпина, а потім стане блідим та невиразним.

Наш досвід

До

операції

Нашим спеціалістам важливо сформувати правильне бачення результату, тому на першій консультації ми відповідаємо на всі ваші питання, обираємо тип імпланту, метод розрізу та створюємо 3D-модель бажаного результату.
Під час

операції

Тривалість операції залежить від методу — від 1 до 3 годин. Наші спеціалісти обирають потрібну вам анестезію та роблять розмітку для імпланту. В кінці операції вам накладають спеціальну компресійну білизну.
Після

операції

Перші дні ви проведете в нашій клініці під наглядом спеціалістів та персональної медсестри. До кінця першого тижня ви зможете повернутися до роботи. Компресійну білизну зможете зняти через 4-6 тижнів.

Наш підхід до чоловічої пластики грудей

Ви можете робити тисячі жимів у спортзалі, але бажану рельєфну форму грудей так і не отримати. Ми пропонуємо вам зробити один жим — прийти на пластику грудей в нашу клініку.

Збільшення грудей відбувається за допомогою пекторальних імплантів. Цей спосіб є єдиним, який за короткий час допоможе сформувати рельєфні м'язи без фізичних тренувань. Завдяки пластиці грудей ваше тіло стане більш атлетичним та підтягнутим.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Варсік
Дадаян

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
Кандидат медичних наук.
16 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна операції з пластики грудей залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з пластики грудей;
 • імпланти (для аугментации);
 • набір компресійного білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.
 • *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

   
  Назва послуг
  Вартість, грн
  1
  Консультація пластичного хірурга з чоловічої пластики грудей
  1900*

  Питання - відповіді

  Чи не будуть мої груди схожі на жіночі?

  Для пластики грудей наші спеціалісти використовують силіконові імпланти з пружною структурою. Вони відрізняються формою від жіночих імплантів. На консультації ви обираєте розмір імпланту, відповідно до ваших індивідуальних особливостей. Також спеціалісти враховують стан м'язів, ширину грудної клітини, статуру. Тому ваші груди не будуть схожими на жіночі.

  Коли можна повернутися до тренувань?

  Організму потрібно відновитися після пластики грудей. Приблизно за три місяці спадають набряки, загоюються шви, м’язи повертаються в норму. Важливо дотримуватися всіх рекомендацій нашого спеціаліста під час цього періоду. Одна з найголовніших — це обмеження будь-якої фізичної активності, тому лише через три місяці ми дозволяємо всі види фізичних навантажень.

  Які можуть бути протипоказання?

  Серед протипоказань до проведення пластики грудей у чоловіків наші спеціалісти виділяють: цукровий діабет, онкологію інфекційні та запальні процеси. У будь-якому випадку перед процедурою ви проходите комплексне обстеження організму, щоб спеціалісти могли виключити будь-які протипоказання.

  Що входить в пакет операції з пластики грудей?

  Пакет операції "Пластика грудей"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Імпланти (для аугментації)

  14. Компресійна білизна (1 комплект)

  Переваги збільшення грудей у чоловіків в Grace Clinic

  У Києві найкраще збільшення грудей у чоловіків роблять фахівці, що працюють в Клініці Grace (Грейс). Всі вони – лікарі вищої категорії, постійно практикуючі хірурги, з багаторічним і бездоганним досвідом проведення збільшення грудей у чоловіків силіконовими імплантами.

  Успішність результатів скульптурної та реконструктивної пластики чоловічих грудей також забезпечується індивідуальним підходом до кожного клієнта, дотриманням високих стандартів медичного обслуговування, сучасним обладнанням та інструментарієм, сертифікованими имплантами та новітнім шовним матеріалом, 5-зірковим рівнем сервісу.

  Читати далі

  Основні протипоказання до пластики грудей у чоловіків

  Операція зі збільшення грудей у чоловіків протипоказана при наявності хоча б одного з перерахованих нижче захворювань або станів:

  • Множинні алергії на середники для місцевої та загальної анестезії;
  • ураження шкіри в оперованих зонах тіла;
  • запальні процеси в грудних м'язах і нервах, які їх інервують;
  • тяжкі хронічні хвороби внутрішніх органів;
  • тяжкий цукровий діабет;
  • онкологічні захворювання;
  • епілепсія;
  • порушення згортання крові.

  Пластика чоловічих грудей не виконується особам молодшим 18 і старшим 60 років.

  Показати менше