Гіменопластика

Гіменопластика

Гіменопластика

Швидке та конфіденційне відновлення цноти

Назва "гіменопластика" походить від латинського слова "hymen", що означає "плівка", плева. Це пластична операція з відновлення дівочої плеви. Медичних показань для проведення такого втручання не існує, але гіменопластика завжди залишається популярною у деяких пацієнток з інших причин - релігійних і психологічних.

Фізіологічного призначення у дівочої плеви немає, але культура практично всіх народів приділяє факту дівочості особливе значення. Дівоча плева є символом невинності, непорочності і чистоти, і деякі чоловіки прагнуть одружитися виключно на такій дівчині.

Тривалість і вартість гіменопластики залежить від методики проведення. На сьогодні існують два види відновлення дівочості: короткотерміновий і довготерміновий.

Короткотермінова гіменопластика передбачає зшивання клаптів дівочої плеви саморозсмоктуючими нитками, це дуже швидка операція, зазвичай під місцевим знеболенням, з швидким загоєнням протягом кількох днів. Таку пластику зазвичай обирають жінки, які хочуть зробити сюрприз своєму партнерові. Реабілітація, як правило, триває 2-3 дні.

Довготермінова гіменопластика може проводитися як під місцевим, так і під загальним знеболенням. Під час неї послідовно зшиваються три шари слизової оболонки, і відрізнити у даному випадку, чи була відновлена дівоча плева, непросто навіть гінекологам. Такий вид операції зазвичай цікавить жінок, які виходять заміж за чоловіків, що належать до певних релігій, для яких факт дівочості іноді є ключовим.

Вид майбутньої гіменопластики вибирає наш гінеколог після консультації з пацієнткою. Операція вважається простою, і ймовірність ускладнень відсутня. Після проведення пацієнтка проводить в клініці кілька годин.

Бажаєте консультацію?

Детальніше

Кому подходить гіменопластика?

Покази


- особисте побажання жінки - здивувати свого сексуального партнера, подарувати йому нові фізичні та емоційні відчуття, гіменопластику як подарунок на день народження свого чоловіка, або просто для різноманітності сексуального життя;
- релігійні причини - шлюб із чоловіком, котрому необхідно підтвердити факт незайманості, оскільки і його сім'я дотримуються релігійні і культурні звичаї.
- сексуальне насильство, після якого деяким жінкам психологічно легше пережити цю травму, зробивши гіменопластику.

Протипокази


- вагітність, лактація;
- запальні, алергічні захворювання на етапі загострення;
- інфекції, що передаються статевим шляхом;
- захворювання органів малого тазу; порушення згортання крові та інші діагнози,
- які пластичний хірург уточнює на особистій консультації;

чому обирають Grace для гіменопластики

чому обирають Grace для гіменопластики

На наших консультаціях наші спеціалісти коректно та детально вивчають причини, що спонукають жінку зробити гіменопластику, і рекомендують оптимальний формат проведення операції для досягнення найкращого результату.

Ви можете бути впевнені в повній конфіденційності. У нас є приватна закрита територія, і за бажанням пацієнта ми організовуємо трансфер на операцію і після неї з водієм нашої клініки на автомобілі Tesla.
Гіменопластику проводить кандидат медичних наук, гінеколог-хірург з 27-річним стажем.

Супровід персонального менеджера від першої консультації до повного відновлення.
Крім цього, в клініці Grace панує заспокійлива атмосфера старовинного особняка, що сприяє розслабленню та відпочинку наших пацієнтів.

Як проходить операція?

Як проходить операція?
01

На першій консультації з гінекологом лікар зібере анамнез, проведе гінекологічне обстеження, разом з вами визначите метод проведення операції (в залежності від бажаного результату) і вид анестезії (місцеве знеболення або загальний наркоз). Після консультації персональний менеджер допоможе підібрати зручну для вас дату проведення операції (бронювання операційної зали та хірургічної команди відбувається після внесення передоплати), а також - за кілька днів до операції менеджер організує ваше передопераційне обстеження - лабораторне обстеження (можна здати аналізи в зручний для вас час в Grace Clinic) і консультацію з анестезіологом на підставі результатів обстеження, у випадку проведення операції під наркозом. Перед операцією ви зможете ще раз обговорити всі деталі з операційним гінекологом.

Як проходить операція?
02

Сама операція проводиться всього за 30-60 хвилин з участю операційного гінеколога, другого хірурга, асистента під час втручання, анестезіологічної команди і медсестер. Після операції накладаються шви, які самостійно розсмоктуються протягом кількох тижнів. Якщо операція відбулася під загальним наркозом, пацієнтка залишається в персональній палаті в клініці до наступного дня під цілодобовим медичним наглядом персоналу. І вже зранку, після контрольного огляду, можна їхати додому. Для швидкого відновлення протягом перебування в стаціонарі пацієнтам доступне спеціальне легке дієтичне меню. Якщо операція проводилася під місцевою анестезією, то вже через кілька годин можна покинути клініку. Ви можете скористатися послугою трансферу або водія від клініки Grace.

Як проходить операція?
03

Реабілітаційний період триває всього від 2 до 7 днів. Протягом реабілітаційного періоду болісні відчуття або дискомфорт відсутні. Необхідно утримуватися від статевих контактів (щоб не порушити результати операції під час заживлення), відвідування басейну, сауни, ванни, купання у відкритих водоймах (для запобігання інфекції). Також перед випискою вам нададуть необхідні медичні препарати для догляду вдома, наприклад, спеціальний розчин для полоскання. За дотримання всіх рекомендацій лікаря, відгуки про гіменопластику в клініці Grace є лише позитивними.

Бажаєте консультацію?

Детальніше

Про клініку

Про клініку

Хто проводить?

Усі лікарі

Ольга
Мініна

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Кандидат медичних наук, гінеколог-хірург з 16-річним досвідом, естетист, онкогінеколог першої категорії

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Тетяна
Шевчук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Запитання - відповіді

Після гіменопластики не можна сидіти?

Ні, можна сідати відразу ж по її закінченню.

Під час першого статевого акту після гіменопластики обов'язково будуть кровотеча і больові відчуття?

Кровотеча і больові відчуття бувають не завжди і при розриві природної дівочої пліви. Ступінь прояву таких симптомів може бути різним і залежить від особливостей кровопостачання даної області і вашого порогу больової чутливості.

Що входить в пакет операції з гіменопластики?

Пакет операції "Гіменопластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація гінеколога
  • консультація анестезіолога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.