Гіменопластика

Гіменопластика

Іноді в житті жінки можуть виникати ситуації, коли хочеться або
необхідно відновити дівочу пліву. Причиною тому може бути
релігія, власні бажання та інше. В такому випадку на допомогу
приходить гіменопластика.

Гіменопластика (пластика дівочої пліви) – операція з відновлення незайманості.

Показання до проведення операції по відновленню невинності

Медичних показань до проведення гіменопластики немає. Особисті причини звернення за даним видом операції по інтимній пластиці можуть бути абсолютно різними, але всі вони зводяться до одного – власного бажання пацієнтки відновити невинність.

В результаті проведення операції – гіменопластики пацієнтка отримує відновлення цілісності гімена (пліви) і, звичайно, відчуття психологічного комфорту.

Чому гіменопластику (відновлення дівочої пліви) варто робити в Grace Clinic?

 • Операцію проводять лікарі-гінекологи експертного рівня, які володіють всіма сучасними методиками гіменопластики і техніками реконструктивної та косметичної хірургії.
 • Операція з відновлення невинності проходить в умовах сучасного стаціонару з дотриманням всіх міжнародних стандартів проведення хірургічних втручань та анестезіологічного супроводу.
 • Грамотний і безпечний анестезіологічний супровід – лікарі анестезіологи експертного рівня, можливості проведення різних видів анестезії, сучасне анестезіологічне та реанімаційне обладнання.
 • Якісний результат, а також швидка та комфортна реабілітація забезпечуються налагодженим медичним процесом, застосуванням сучасних хірургічних і анестезіологічних технологій і апаратної хірургії (лазерної та радіохвильової).
 • Високі стандарти сервісу на всіх етапах амбулаторного та стаціонарного перебування в клініці: комфортна одномісна люкс-палата з індивідуальним харчуванням і медичним наглядом.
 • Ми здійснюємо повний супровід наших пацієнтів, починаючи від первинної консультації до повного одужання і отримання бажаного естетичного і функціонального результату.

Наш досвід

До

операції

Правильна підготовка дуже важлива, тому ми детально консультуємо вас перед проведенням операції. Підготовка до операції включає передопераційне обстеження, консультацію гінеколога, психолога та анестезіолога (в разі необхідності). Перед операцією необхідно провести санацію відповідної зони, наприклад, за допомогою використання розчинів антисептиків або постановки вагінальних свічок за кілька днів перед операцією. Також обов'язково потрібно видалити волосся в інтимній зоні.

Під час

операції

В день операції ви приходите в клініку натщесерце (у випадках застосування наркозу), в комфортному одязі, який не давить на область промежини. Тривалість операції складає всього 10-15 хвилин. Гіменопластика переважно виконується під місцевим знеболенням. Однак, для вашого комфорту можливе застосування епідуральної, спінальної анестезії або наркозу. Для місцевої анестезії ми використовуємо анестезуючий крем і потім – ін'єкційні препарати. Під час операції в Grace Clinic використовується спеціально розроблений для пластичної хірургії шовний матеріал, який розсмоктується самостійно і дає найкращий косметичний результат.

Після

операції

Гіменопластика не вимагає госпіталізації. Вона, як правило, проводиться амбулаторно або в умовах денного стаціонару. Після операції необхідно буде слідувати вказівкам нашого лікаря гінеколога. Перші 3-4 тижні вам будуть рекомендовані обмеження в заняттях сексом, спортом, катанні на велосипеді, прийнятті водних процедур (плавання, СПА, ванна). Це необхідно для повноцінного загоєння і відновлення структурної цілісності дівочої пліви. До активного життя (за винятком перерахованих вище обмежень) ви зможете приступити вже на наступний день після операції. Післяопераційну зону необхідно обробляти рекомендованими розчинами антисептиків.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вартість послуг

Ціна операції з гіменопластики залежить від обсягу втручання і включає:


 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з інтимної пластики;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація гінеколога з інтимної пластики
1500

Питання - відповіді

Після гіменопластики не можна сидіти?

Ні, можна сідати відразу ж по її закінченню.

Під час першого статевого акту після гіменопластики обов'язково будуть кровотеча і больові відчуття?

Кровотеча і больові відчуття бувають не завжди і при розриві природної дівочої пліви. Ступінь прояву таких симптомів може бути різним і залежить від особливостей кровопостачання даної області і вашого порогу больової чутливості.

Що входить в пакет операції з гіменопластики?

Пакет операції "Гіменопластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація гінеколога
  • консультація анестезіолога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід