Скроневий ліфтинг

брів

Скроневий ліфтинг

брів

Спокуслива форма очей, як у Белли Хадід. Скроневий ліфтинг (Київ)

Мигдалеподібна форма очей давно вважається привабливою, тому багато дівчат мріють про неї, якщо від природи їм дісталася інша форма очей. Для корекції форми використовується ліфтинг методом Fox Eye, "лисячий погляд", нескладна операція, яка здатна надати вам зовсім іншого погляду східних красунь.

Скроневий ліфтинг - це невелика інноваційна операція, спрямована на підняття куточків очей і створення ефектного погляду. Вона дозволяє підкреслити красу очей і надати обличчю молодості та свіжості. Техніка "Fox Eye" включає підйом брів та подовження зовнішньої частини ока, створюючи ефект витонченості та загадковості. У клініці Grace ми пропонуємо операцію з ліфтингу брів "Fox Eye", щоб допомогти вам досягти бажаного естетичного результату.

Кому показаний скроневий ліфтинг?

Покази


- Прагнення створити витончений і підтягнутий погляд з ефектом "лисячого погляду".
- Бажання покращити симетрію обличчя та баланс між очима та бровами.
- Виражені зморшки або птоз (опущення) брів, які створюють втомлений або сумний вигляд.

Протипокази


- загострення хронічних, алергічних, інфекційних захворювань;
- індивідуальні особливості, що з'ясовуються на консультації;
- протипокази до наркозу (у такому разі проводиться під місцевим знеболюванням).

Потрібна консультація?

Запишись

Як проводиться скроневий ліфтинг?

01

Процедура ліфтингу брів "Fox Eye" проводиться досвідченим пластичним хірургом у клініці Grace після консультації. Вибір дати операції та бронювання за вами операційної відбувається після внесення передоплати. Вам буде наданий персональний менеджер, який допоможе з усіма організаційними питаннями – швидко у зручний для вас час пройти обстеження перед операцією, відповість на всі питання, забезпечить оперативний доступ до лікаря.

02

Сама процедура може проводитися під загальною анестезією, так і місцевою. Загальна – більш комфортна для пацієнта. Під час операції хірург використовує техніку, яка включає підняття брів та створення кута подібного до "лисячого погляду". Це робиться шляхом створення надрізів в ділянці скроні та задньої частини повіки, а потім піднімається та закріплюється брова у новому положенні.

03

Після операції ліфтингу брів Fox Eye пацієнтам рекомендується дотримуватися реабілітаційних рекомендацій, щоб забезпечити оптимальне загоєння та відновлення. У перші дні після операції можуть виникнути деякі неприємні відчуття, зокрема легкий біль та набряклість у ділянці обличчя, які минають протягом 7-10 днів. Хірург порекомендує препарати для полегшення цих симптомів. Важливо уникати активного мімічного руху та тиску на ділянку навколо брів у перші кілька днів після операції, щоб уникнути пошкодження та прискорити процес загоєння. Для більш швидкого відновлення пацієнтам Grace пропонують медичні процедури, що відновлюють, як LED-терапія, мезотерапія, фізіопроцедури та ін.

Хто проводить?

Усі лікарі

Григорій
Стрикун

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Провідний пластичний хірург з омолодження обличчя зі швидкої реабілітацією, успішний досвід в реконструктивній, загальній та пластичній хірургії, зокрема у Німеччині.

блефаропластика ліпосакція обличчя ліпофілінг обличчя видалення комків біша чік-ліфт підтяжка брів ліпосакція facetite bodytite

Хочу персональну консультацію лікаря

Запишись

Чому вибирають Grace Сlinic для Фокс Ай?

Індивідуальний

підхід

Серед безлічі технік вибираємо ту, яка підходить саме вам – дозволяє досягти бажаного результату, що гармонійно поєднується з вашою зовнішністю. При необхідності підбираємо додаткові методи омолодження та прискорення відновлення.
5-зірковий

сервіс

Створили все для вашого комфорту та зручності – люкс-палати, персональний менеджер, трансфер у день втручання в клініку та назад додому, закрите паркування, можливість вибрати дату операції, смачне меню від шеф-кухаря з ресторанною подачею страв.
Гарантія

безпеки

Ліфтинг брів виконують досвідчені лікарі, які мають сучасні методи пластичної хірургії. Використовуємо найновіше обладнання, якісні препарати для анестезії, призначаємо ретельне обстеження перед операцією, щоб забезпечити безпеку для вашого здоров'я.

Про клініку

Скроневий ліфтинг брів: ціна

 
Назва послуги
Ціна
1
Консультація провідного пластичного хірурга

1000 грн

2
Вартість операції скроневий ліфтинг брів (залежить від складності випадку)

850 євро

1350 євро

1850 євро

3
Анестезія (місцева/загальний наркоз на вибір)

200/450 євро

4
Медичні послуги (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року)

450 євро

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.