Ліпоскульптурування
HD

Ліпоскульптурування
HD

Техніка найкращого ліпоскульптора у світі в Grace Clinic – високоточне HD ліпоскульптурування. Ідеальні спортивні контури та підтягнуте тіло без спортзалу за 1 сеанс!

Ліпоскульптурування – комплекс маніпуляцій, що складається з ліпосакції (забору жирової тканини) та в деяких випадках ліпофілінгу (введення жирової тканини) до інших зон, що дозволяє буквально «промалювати» контури тіла та контури м'язів на тілі, зробити тіло підтягнутим із привабливими формами. Існує кілька технік проведення ліпоскульптингу, які відрізняються маніпуляціями та ефектами, які можна досягти.

Перша техніка – ліпосакція у поєднанні з ліпофілінгом. Хірург забирає жирову тканину в одній зоні, здійснює її підготовку (очищення від домішок для кращого приживання та виключення хибних обсягів) та вводить за допомогою канюлі у зони для створення форм та необхідного спортивного ефекту.

Друга техніка – формування бажаних форм та проримальованих м'язів тільки за допомогою ліпосакції за рахунок вилучення різної кількості жирової тканини в різних ділянках. Таким чином створюється бажана рельєфність та плавні переходи. Найчастіше такий метод рекомендований для жінок в області живота для створення підкачаного, але жіночного виду живота. Цей підхід розроблений найпопулярнішим у світі американським ліпоскульптором колумбійського походження Альфредо Ойос.

До/после

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

ЛІПОСКУЛЬПТУРУВАННЯ HD: РЕЛЬЄФНИЙ ЖИВІТ І БРАЗИЛЬСЬКА ПОПА. Варсік Дадаян

Ліпоскульптурування в залежності від зони:

Ліпоскульптурування живота – хірург промальовує косі та прямі лінії живота. За бажанням – формує прес (за рахунок введення вилученого жиру у м'язи живота). У такий спосіб промальовуються кубики живота.

Ліпоскульптурування талії – часто поєднується з ліпоскульптурою живота, додатково усуваються вушка на талії та жирові відкладення у цій зоні.

Ліпоскульптурування спини – передбачає вилучення складок на спині та промальовування широких м'язів спини. Також можливе промальовування ромба міхаеліса.

Ліпоскульптування сідниць – найчастіше проводиться технікою поєднання ліпосакції та ліпофілінгу, дозволяє зробити плавним контур зовнішньої сторони стегна, усунути ямки на попи, зробити сідниці більш пружними та додати обсягу.

Ліпоскульптування рук – вилучення жирової тканини у верхній частині рук та складок у зоні пахв, створення ефекту біцепса та трицепса.

Наш підхід до Ліпоскульптурування HD

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР ТЕХНІКИ
Пластичні хірурги Grace Clinic індивідуально підбирають техніку ліпоскульптурування залежно від бажаного результату. Крім того, тільки в клініці Grace – застосування високоточного HD ліпоскульптурування, при якому за рахунок анатомічно високоточного перерозподілу жирової тканини, створення рельєфів та гри тіней формуються спортивні, підтягнуті та привабливі вигини тіла. Дана техніка контурування тіла розроблена колумбійським хірургом Альфредо Ойос, у якого оперуються всі селебріті Голлівуду. Хірурги клінік Грейс є сертифікованими майстрами високоточного HD ліпоскульптурування з досвідом практичного навчання в школі Альфредо Ойос.

ДЕЛІКАТНА ВІБРАЦІЙНА ЛІПОСАКЦІЯ
У Grace Clinic ми використовуємо для ліпосакції та ліпофілінгу швейцарську вібраційну ліпосакцію. На сьогодні саме цей метод ліпосакції вважається найбезпечнішим і, що важливо при ліпофілінгу, має делікатний вплив на жирові клітини при їх заборі (відбувається мінімальна травматизація клітин на відміну від інших видів ліпосакції, а значить - підвищується відсоток приживаності клітин у веденому місці). Додаткова перевага цієї ліпосакції – швидкість реабілітації після операції втричі швидша.

ПІДГОТОВКА ЖИРОВОЇ ТКАНИНИ
Перед введенням жирова тканина проходить спеціальну підготовку – вилучається зайва рідина тощо, оскільки домішки можуть створити неправдиві обсяги, які протягом кількох місяців «підуть». Крім того, вони не сприяють приживаності клітин у новому місці.

Як відбувається операція?

Консультація

та підготовка

До операції проводиться дві консультації пластичного хірурга: на першій пацієнт із лікарем обговорюють можливість проведення операції, техніку проведення, виключають протипоказання та ін., на другий, за день операції, - додаткова зустріч для обговорення деталей. Обидві консультації входять у вартість операційного пакета. Також перед операцією пацієнт проходить обстеження (здавання аналізів, консультації анестезіолога та гінеколога для виключення запальних процесів, які можуть вплинути на реабілітацію).
Операція

та реабілітація

Операція проводиться під загальним наркозом. Тривалість залежить від обсягів втручання, як правило, – мінімум 1,5 години. Ліпосакція здійснює вібраційний метод. При використанні ліпофілінгу жирова тканина додатково готується для максимального збереження результату операції. Загалом остаточний результат операції настає через півроку, проте насолоджуватися ефектом підтягнутого спортивного тіла можна вже через 1-2 місяці після проходження набряклості. У місцях, де проводилася ліпосакція, важливо носити до 4 тижнів компресійну білизну для скорочення шкіри та більш швидкого зняття набряклості. При в'ялості шкіри у місцях проведення ліпосакції рекомендується проведення процедури BodyTite відразу після операції (одночасно) для скорочення шкіри, пружності. А для швидшого зняття набряклості – процедуру апаратного масажу Ендосфера.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Варсік
Дадаян

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

Показання та протипоказання

Показання:
- Надлишок жирової тканини в одних зонах та їх нестача в інших
- Бажання мати підтягнутий, спортивний вигляд без спортзалу та на довгі роки
- Локальний надлишок жирової тканини, який заважає досягти контурування м'язів у спорзалі.

Протипоказання:
- Лактація / вагітність
- Цукровий діабет
- Серцево-судинні захворювання
- Гострі вірусні, інфекційні захворювання
- Епілепсія
- Постійні різкі стрибки ваги (при схудненні більш ніж на 3 кг висока ймовірність нівелювання результату ліпофілінгу)
- Нестача жирової тканини для формування рельєфу (чи то методом ліпосакції або ліпосакції та ліпофілінгу)

Вартість послуг

Ціна операції залежить від обсягу втручання і включає:

- Усі необхідні передопераційні обстеження;
- палату інтенсивної терапії;
анестезію;
- операцію ліпосакції живота;
- Набір компресійної білизни;
- комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
- післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
- Річний медичний супровід.

*у разі придбання операційного
пакета - консультація вже включена до його вартості

 
Название услуги
Цена
1
Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук
1000*

Запитання - відповіді

Скільки зберігається ефект від ліпоскульптурування?

60-70% результату операції зберігається протягом усього життя.

Яка ціна ліпоскульптурування?

Це ліпоскульптурування залежить від зони, а також від техніки, що застосовується (ефект промальовування м'язів досягається за рахунок ліпосакції або поєднання ліпосакції і ліпофілінгу).