Ліпоскульптурування
HD
(ліпомоделювання)

labioplastika-kiev

Ліпоскульптурування
HD
(ліпомоделювання)

Техніка найкращого ліпоскульптора у світі в Grace Clinic –
високоточне HD ліпоскульптурування (Київ).
Ідеальні спортивні контури та підтягнуте тіло, рельєф м'язів без спортзалу за 1 сеанс!  тіло, рельєф м'язів без спортзалу за 1 сеанс!

Ліпоскульптурування – комплекс маніпуляцій, що складається з ліпосакції (забору жирової тканини) та в деяких випадках ліпофілінгу (введення жирової тканини) до інших зон, що дозволяє буквально «промалювати» контури тіла та контури м'язів на тілі, зробити тіло підтягнутим із привабливими формами. Існує кілька технік проведення ліпоскульптурингу, які відрізняються маніпуляціями та ефектами, які можна досягти.

Перша техніка – ліпосакція у поєднанні з ліпофілінгом. Хірург забирає жирову тканину в одній ділянці, здійснює її підготовку (очищення від домішок для кращого приживання та виключення хибних об'ємів) та вводить за допомогою канюлі у ділянки для створення форм та бажаного спортивного ефекту.

Друга техніка – формування бажаних форм та промальованих м'язів тільки за допомогою ліпосакції за рахунок вилучення різної кількості жирової тканини в різних ділянках. Таким чином створюється бажана рельєфність та плавні переходи. Найчастіше такий метод рекомендований для жінок в ділянці живота для створення підкачаного та водночас жіночного виду живота. Цей підхід розроблений найпопулярнішим у світі американським ліпоскульптором колумбійського походження Альфредо Ойос.

Ліпоскульптурування: зони

Ліпоскульптурування живота – хірург промальовує косі та прямі лінії живота. За бажанням – формує прес (за рахунок введення вилученого жиру у м'язи живота). У такий спосіб промальовуються кубики живота.

Ліпоскульптурування талії – часто поєднується з ліпоскульптурою живота, додатково усуваються вушка на талії та жирові відкладення у цій зоні.

Ліпоскульптурування спини – передбачає вилучення складок на спині та промальовування широких м'язів спини. Також можливе промальовування ромба міхаеліса.

Ліпоскульптурування сідниць – найчастіше проводиться технікою поєднання ліпосакції та ліпофілінгу, дозволяє зробити плавним контур зовнішньої сторони стегна, усунути ямки на попи, зробити сідниці більш пружними та додати обсягу.

Ліпоскульптурування рук – вилучення жирової тканини у верхній частині рук та складок у зоні пахв, створення ефекту біцепса та трицепса.

Ліпоскульптурування: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Покази та протипокази

Показання:
- Надлишок жирової тканини в одних зонах та їх нестача в інших
- Бажання мати підтягнутий, спортивний вигляд без спортзалу та на довгі роки
- Локальний надлишок жирової тканини, який заважає досягти контурування м'язів у спорзалі.

Протипоказання:
- Лактація / вагітність
- Цукровий діабет
- Серцево-судинні захворювання
- Гострі вірусні, інфекційні захворювання
- Епілепсія
- Постійні різкі стрибки ваги (при схудненні більш ніж на 5 кг висока ймовірність нівелювання результату ліпофілінгу)
- Нестача жирової тканини для формування рельєфу (чи то методом ліпосакції або ліпосакції та ліпофілінгу)

Відео-поради по ліпоскульптуруванню

Хочу консультацію

Записатись

Як відбувається ліпоскульптурування HD?

01

Консультація і підготовка

До операції проводиться дві консультації пластичного хірурга: на першій пацієнт із лікарем обговорюють можливість проведення операції, техніку проведення, виключають протипокази тощо, на другий, за день до операції, - додаткова зустріч для обговорення деталей. Обидві консультації входять у вартість операційного пакета. Також перед операцією пацієнт проходить обстеження (здача аналізів, консультації анестезіолога та гінеколога у жінок для виключення запальних процесів, які можуть вплинути на реабілітацію).

02

Операція і реабілітація

Операція проводиться під загальним наркозом. Тривалість залежить від обсягів втручання, як правило, – мінімум 1,5 години. Моделювання здійснюється вібраційним методом ліпосакції. При використанні ліпофілінгу жирова тканина додатково готується для максимального збереження результату операції. Загалом остаточний результат операції настає через півроку, проте насолоджуватися ефектом підтягнутого спортивного тіла можна вже через 1-2 місяці після зникнення набряклості. У місцях, де проводилася ліпосакція, важливо носити до 4 тижнів компресійну білизну для скорочення шкіри та більш швидкого зняття набряклості. При в'ялості шкіри у місцях проведення ліпосакції рекомендується проведення процедури BodyTite відразу після операції (одночасно) для скорочення шкіри, пружності. А для швидшого зняття набряклості і відновлення лікарі-реабілітологи клініки Grace проводять спеціальний комплекс медико-фізіотерапевтичних апаратних і ін'єкційних процедур, які прискорюють відновлення на 30%.

Чому обирають Грейс для ліпомоделювання HD

- ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДБІР ТЕХНІКИ ОПЕРАЦІЇ
Пластичні хірурги Grace Clinic індивідуально підбирають техніку ліпоскульптурування залежно від бажаного результату. Більше того, тільки в клініці Grace – застосування високоточного HD ліпоскульптурування, при якому за рахунок анатомічно високоточного перерозподілу жирової тканини створюються спортивні рельєфи та привабливі вигини тіла. Ця техніка контурування тіла розроблена колумбійським хірургом Альфредо Ойос, у якого оперуються всі селебріті Голлівуду. Хірурги клініки Грейс є сертифікованими майстрами високоточного HD ліпоскульптурування з досвідом роботи з Альфредо Ойос.

- ДЕЛІКАТНА ВІБРАЦІЙНА ЛІПОСАКЦІЯ
У Grace Clinic ми використовуємо для ліпомоделювання та ліпофілінгу швейцарську вібраційну ліпосакцію. На сьогодні саме цей метод ліпосакції вважається найбезпечнішим і, що важливо при ліпофілінгу, має делікатний вплив на жирові клітини при їх заборі (відбувається мінімальна травматизація клітин на відміну від інших видів ліпосакції, а значить - підвищується відсоток приживаності клітин у веденому місці). Додаткова перевага цієї ліпосакції – швидкість реабілітації після операції втричі швидша.

- ПІДГОТОВКА ЖИРОВОЇ ТКАНИНИ
Перед введенням жирова тканина проходить спеціальну підготовку – вилучається зайва рідина тощо, оскільки домішки можуть створити неправдиві обсяги, які протягом кількох місяців «підуть». Крім того, вони не сприяють приживаності клітин у новому місці.

Відео про клініку Grace

Чому для ліпоскульптурування вибирають Grace?

2147

ОПЕРАЦій

У Grace Clinic ліпоскульптурування – одна з найпопулярніших операцій. Щодня жінки з усього світу обирають Grace, оскільки лише наші хірурги – сертифіковані майстри високоточного HD ліпоскуптурування.
Ваша

техніка операцій

Наші лікарі підбирають техніку ліпоскульптурування залежно від бажаного результату.

Сервіс

Наші пацієнти отримують винятковий сервіс п'ятизіркового готелю: зручні одномісні кімнати люкс, зв'язок з лікарями 24/7, персональну медсестру, менеджера, який супроводжує до та після операції, індивідуальне дієтичне меню та персонального водія на комфортабельній Tesla, який доставить вас на операцію та додому після операції.

Хто проводить?

Усі лікарі

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Хочу консультацію

Записатись

Ліпомоделювання: ціна

 
Назва послуги
Ціна
1
Консультація провідного пластичного хірурга, кандидата медичних наук

1000 грн

2
Ліпоскульптурування HD (живіт + боки), залежить від об'ємів

1100 євро

1850 євро

3
Ліпоскульптурування HD (стегна+ боки + живіт+спина), залежить від об'ємів

1500 євро

2350 євро

4
Фітнес ліпосакція (усе тіло), залежить від об'ємів

2250 євро

3250 євро

4550 євро

5
Наркоз

450 євро

6
Медицинские услуги (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних препаратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року, компресійна білизна (1шт)

1150 євро

Запитання - відповіді

Скільки зберігається ефект від ліпоскульптурування?

60-70% результату операції зберігається протягом усього життя.

Яка ціна ліпоскульптурування?

Це ліпоскульптурування залежить від зони, а також від техніки, що застосовується (ефект промальовування м'язів досягається за рахунок ліпосакції або поєднання ліпосакції і ліпофілінгу).

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.