HD ліпоскульптурування
(ліпомоделювання)

HD ліпоскульптурування (ліпомоделювання)

HD ліпоскульптурування
(ліпомоделювання)

Техніка найкращого ліпоскульптора у світі в Grace Clinic - високоточне 3D ліпоскульптурування. Ідеальні спортивні контури та підтягнуте тіло, рельєфні м'язи без спортзалу за 1 сеанс на багато років з преміальним апаратом ліпосакції Vaser

Ліпоскульптурування - що це? Це комплекс маніпуляцій, який складається з ліпосакції (видалення жирової тканини) і ліпофілінгу (введення жирової тканини) в інші зони, що дозволяє буквально "промалювати" контури тіла і м'язів на тілі, зробити тіло підтягнутим з привабливими формами, а також ці операції окремо для досягнення певного візуального ефекту на тілі.  Існує декілька технік проведення ліпоскульптурування.

Перша техніка - ліпосакція в поєднанні з ліпофілінгом. Хірург видаляє жирову тканину в одній зоні, проводить її підготовку (очищення від домішок для кращого приживання та виключення хибних об'ємів) і вводить за допомогою канюлі в зони для створення форм і необхідного спортивного ефекту.

Друга техніка - формування бажаних форм і "промальованих" м'язів виключно за допомогою ліпосакції шляхом видалення різної кількості жирової тканини в різних ділянках. Таким чином, створюється бажана рельєфність і плавні переходи. Частіше такий метод рекомендований для жінок, наприклад, ліпоскульптурування живота для створення підкресленого, але більш жіночого силуету та ліній преса. Цей підхід розроблений найпопулярнішим ліпоскульптором у світі, колумбійського походження Альфредо Ойосом. На скільки вистачає ліпоскульптурування буде залежати від образу життя пацієнта, потрібно слідкувати за вагою, уникати коливань, інакше результат може нейтралізуватися.

Ліпоскульптурування: зони

Під час ліпомоделювання живота, вартість якого можна дізнатися нижче, хірург промальовує похилі та прямі лінії живота. На вибір - формує прес (за рахунок введення вилученої жиру в м'язи живота). Таким чином, з'являються "кубики", які багато хто хоче отримати в спортзалі.

Ліпоскульптурування талії - часто поєднується з ліпоскульптуруванням живота, додатково видаляються "вушка" на талії та жирові відкладення в цій зоні.

Ліпоскульптурування спини - передбачає видалення згинів на спині та прорисовування широких м'язів спини. Також можливе прорисовування ромба Міхаеліса.

Ліпоскульптурування сідниць - часто проводиться технікою поєднання ліпосакції та ліпофілінгу, дозволяє зробити плавний контур зовнішньої сторони стегна, усунути ямки на сідницях, зробити їх більш пружними та додати об'єму.

Ліпоскульптурування рук - видалення жирової тканини у верхній частині рук та згинів в області під пахвами, створення ефекту біцепса і трицепса.

Ліпоскульптурування грудей - може бути виконано як самостійно, так і в доповнення після маммопластики для поліпшення форми грудей та результатів операції. Відмінно поєднується з підтяжкою без імплантатів, дозволяє заповнити об'єми, яких бракує після загоєння.

Ліпоскульптурування: до після

Ліпоскульптурування: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
liposakciya-zhyvota
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Покази та протипокази

Показання:
- Зайвий жир в одних зонах та його недостатність в інших
- Бажання мати підтягнутий, спортивний вигляд без спортзалу та на довгі роки
- Локальний зайвий жир, який заважає досягненню контурування м'язів в спортзалі.

Протипоказання:
- Лактація / вагітність
- Цукровий діабет
- Серцево-судинні захворювання
- Гострі вірусні, інфекційні захворювання
- Епілепсія
- Постійні різкі зміни ваги (при схудненні більше ніж на 3 кг є високий ризик нейтралізації результату ліпофілінгу)
- Недостатність жирової тканини для формування рельєфу (чи то методом ліпосакції, чи то ліпосакції та ліпофілінгу)
- Ліпомоделювання в клініці Grace

Відео-поради по ліпоскульптуруванню

Хочу консультацію

Записатись

Як відбувається ліпоскульптурування HD?

Консультація і підготовка
01

Консультація і підготовка

Перед операцією проводяться дві консультації пластичного хірурга: на першій пацієнт з лікарем обговорює можливість проведення операції, техніку проведення, виключають протипокази тощо; на другій, за день до операції, - додаткова зустріч для обговорення деталей. Обидві консультації включені до вартості операційного пакета. Також перед операцією пацієнт проходить обстеження (здача аналізів, консультації анестезіолога та гінеколога для виключення запальних процесів, які можуть вплинути на реабілітацію). На консультаціях ви дізнаєтеся остаточно, скільки буде коштувати ліпомоделювання у вашому випадку.

Операція і реабілітація
02

Операція і реабілітація

Операція проводиться під загальним наркозом. Тривалість залежить від обсягів втручання: якщо це ліпомоделювання ніг - близько 1,5 годин, якщо все тіло - операція може тривати 3 години і більше. Ліпомоделювання здійснюється вібраційним методом. При застосуванні ліпофілінгу - жирова тканина додатково підготовлюється для максимального збереження результату операції. Остаточний результат операції настає через пів року, однак насолоджуватися ефектом підтягнутого спортивного тіла можна вже через 1-2 місяці після спаду набряку. В місцях, де проводилася ліпосакція, важливо носити до 4 тижнів компресійний одяг для скорочення шкіри та швидкого зняття набряку. При обвислій шкірі в місцях ліпосакції рекомендується проведення процедури BodyTite безпосередньо після операції (одночасно) для скорочення шкіри і підвищення її еластичності. А для швидкого зняття набряку та відновлення врачі-реабілітологи проводять відновлюючі медико-фізіотерапевтичні процедури, завдяки чому відновлення проходить на 30% швидше і комфортніше.

Чому обирають Грейс для ліпомоделювання HD

Чому обирають Грейс для ліпомоделювання HD

Індивідуальний вибір техніки
Пластичний хірург клініки Grace Clinic індивідуально підбирає техніку ліпомоделювання залежно від бажаного результату. Більше того, тільки в Grace застосовується високоточне 3D ліпоскульптурування, за допомогою якого анатомічно перерозподіляють жирову тканину для створення спортивних рельєфів та привабливих контурів тіла. Ця техніка контурингу тіла розроблена колумбійським хірургом Альфредо Ойосом, який оперує всіх знаменитостей Голлівуду. Хірурги клініки Grace є сертифікованими майстрами високоточного 3D ліпоскульптурування з досвідом роботи з Альфредо Ойосом.

- Vaser ЛІПОСАКЦІЯ
У Grace Сlinic ми використовуємо Vaser Lipo (США) – американський преміальний апарат, створений спеціально для ліпоскульптурування, ліпофілінгу, ліпомоделювання, апарат новітнього покоління ультразвукових апаратів, схвалений FDA. Переваги Vaser Lipo перед іншими апаратами:
• Єдиний має особливу селективну дію ультразвуку на тканини: впливає тільки на жирову тканину, зберігаючи в цілісності судини та нейрозв'язки. Завдяки цьому апарат назвали “безкровна ліпосакція”. Це дозволяє проводити великі за об'ємом ліпосакції (оскільки ризик кровотечі зведений до мінімального).
• Збереження цілісності судин – гарантує швидке відновлення пацієнта.
• Має найтонші канюлі у світі (всього 1,5 мм у діаметрі), що дозволяє хірургу працювати на верхніх шарах жиру (на відміну від інших апаратів (як вібраційних, так і туменсцентних) і створювати рельєфи м'язів.
• Супертонкі проколи після канюль Вайзер абсолютно непомітні.
• Ці ж канюлі дозволяють хірургу працювати навіть у найделікатніших зонах – підборіддя, коліна тощо.
• Впливає холодним ультразвуком.
• Найвищий показник ліфтингу шкіри серед усіх апаратів ліпосакції – до 40% скорочення шкіри.
• Апарат має найвище приживання жирової тканини (ідеальний для ліпофілінгу) – доведено, тільки при використанні цього апарату приживається до 80% пересадженої жирової тканини. На відміну від ліпофілінгу з використанням інших апаратів у більшості випадків дає більш стабільний та довгостроковий результат.

Відео про клініку Grace

Відео про клініку Grace

Чому для ліпоскульптурування вибирають Grace?

більше 2000

ОПЕРАЦій

У Grace Clinic ліпоскульптурування - одна з найпопулярніших операцій. Більше 2 тисяч жінок вже дізналися про плюси та мінуси ліпоскульптурування. Щоденно жінки з усього світу обирають Grace, оскільки наші лікарі - сертифіковані майстри високоточного 3D ліпоскульптурування.
Ваша

техніка операцій

Наші лікарі вибирають техніку ліпоскульптурування залежно від бажаного результату.

Сервіс

Наші пацієнти отримують винятковий сервіс п'ятизіркового готелю: зручні одномісні люкс-кімнати, зв'язок з лікарями цілодобово, персональна медсестра, менеджер, який супроводжує до та після операції, індивідуальне дієтичне меню та персональний водій на комфортабельній Tesla, який доставить вас на операцію та додому після операції.

Хто проводить?

Усі лікарі

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей ліпоскульптурування HD абдомінопластика блефаропластика кругова підтяжка обличчя bodytite Ліпосакція Vaser ліпофілінг сідниць Ушивання діастазу Morpheus 8

Хочу консультацію

Записатись

Запитання - відповіді

Скільки зберігається ефект від ліпоскульптурування?

60-70% результату операції зберігається протягом усього життя.

Яка ціна ліпоскульптурування?

Це ліпоскульптурування залежить від зони, а також від техніки, що застосовується (ефект промальовування м'язів досягається за рахунок ліпосакції або поєднання ліпосакції і ліпофілінгу).

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.