Пластика
носа

Ніс з горбинкою, римський, грецький, орлиний ніс.... Час цього позбутися РАз і назавжди - мати гармонійне, аристократичне, привабливе обличчя

Ніс є центральною і найбільш виступаючою частиною обличчя, і від його розмірів і форми безумовно залежить те, як людина виглядає і як себе почуває. В деяких випадках тільки пластика носа допоможе усунути функціональні проблеми та естетичні вади, покращити здоров'я, додати впевненості в собі, забезпечити кар'єрне зростання та налагодити особисте життя.

Сьогодні виділяють наступні види назальних операцій:

Септопластика
Функціональна хірургічна пластика носа, яка повертає носовій перегородці її правильну анатомічну форму. Септопластика нормалізує носове дихання. Це досягається шляхом підслизового висічення та видалення дефектів перегородки носа (шипів, гребенів). Найпоширеніші види сучасної септопластики – хірургічна та ендоскопічна.

Ринопластика
Це хірургічне втручання, основна мета якого - виправлення естетичних дефектів форми та розмірів носа, а також відновлення (реконструкція) відсутніх фрагментів або всього носа повністю. У деяких випадках необхідна повторна естетична чи реконструктивна пластика носа, яку називають вторинною ринопластикою.
Сучасні види ринопластики – це:
• пластика кінчика носа;
• виправлення форми спинки носа;
• зміна ширини перемички між ніздрями (колумелли);
• пластика крил носа та його ніздрів;
• збільшення розмірів – аугментаційна ринопластика.

За ступенем інвазивності виділяють 2 методи ринопластики – відкритий і закритий. Відкрита пластика носа більш травматична за рахунок перетину судин та нервів, що проходять в колумелі, а закрита – позбавлена цього недоліку, не залишає зовнішніх шрамів, і вимагає меншого часу на відновлення і повернення до звичного способу життя.

Риносептопластика
У випадку деформації зовнішнього носа і перетинки необхідне проведення і септопластики і ринопластики. В такому випадку обидва види назальної операції виконуються під наркозом одночасно.

До/після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Чому обирають Grace?

ДОСВІД
За більш ніж 16 років успішної діяльності лікарі Grace провела тисячі успішних ринопластик пацієнтам з усіх куточків світу. Риноплатику в клініці Grace проводить Заслужений лікар України, пластичний хірург, що входить до ТОП-6 ринохірургів світу.

БЕЗПЕКА
Застосування провідного анестезіологічного обладнання, підходів до проведення операцій (операцію завжди проводить два високопрофесійні хірурги – основний і асистент), обов’язкового обстеження до операції (системи допуску до операції), цілодобове медичне спостереження одразу після операції та огляди протягом року - дозволяють забезпечити максимальну безпеку пацієнтам Grace.

РЕЗУЛЬТАТ
Для нас важливо максимально досягти бажаного результату пацієнтом, саме тому під час консультації лікар може зробити 3D або 2D прогнозування, щоб узгодити з пацієнтом усі деталі.
Будемо відверті, пластика носа — це серйозна операція. Вона допомагає виправити бічне викривлення, змінити розмір або забрати горбинку. Починаючи з першої консультації, ми намагаємось створити реалістичні очікування, тому моделюємо натуральний вид носа, який ви отримаєте в результаті, і який буде гармоніювати з вашим обличчям.

РЕАБІЛІТАЦІЯ
Для пришвидшення реабілітації та комфорту доступні реабілітаційні процедури, які обов’язково проводяться після операції. Більше того, під час операції, за вашим бажанням, можуть бути зроблені спеціальні ін’єкції, які мінімізують виникнення гематом.

ТУРБОТА ТА СЕРВІС
Перша доба після операції — найважливіша, тому наші клієнти отримують винятковий сервіс 5-зіркового готелю: зручні одномісні люкс-кімнати, зв’язок із спеціалістами 24/7, персональну медсестру, індивідуальне дієтичне меню та постійну турботу. Також вас супроводжуватиме персональний менеджер як до, так і після операції.

Про grace

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Олег
Компанієць

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

Микола
Кузнєцов

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з ринохірургії.
16 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна операції з пластики носа залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з пластики носа;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • фізіопроцедури (для ринопластичних операцій);
 • річний медичний супровід.
 
Назва послуг
Вартість
1
Консультація пластичного хірурга з пластики носа (Професор)
3000
2
Консультація пластичного хірурга з пластики носа (Провідний спеціаліст)
1500
3
Риносептопластика
від 8000 євро

Питання - відповіді

Чи залишаються рубці після ринопластики?

При закритій ринопластиці всі рубці залишаються всередині носа, тому їх не видно взагалі. Якщо ринопластика виконана відкритим методом, то залишається рубець в області перегородки між ніздрями. З часом цей рубець стає зовсім непомітним.

Коли пройдуть всі набряки та гематоми після септопластики?

В нашій клініці септопластика проводиться найновітнішими методами і набряки мінімальні. За декілька днів після операції ви вже зможете повернутися до звичайного ритму життя.

Через який час після риносептопластики можна летіти літаком?

У перші три-чотири тижні після риносептопластики бажано утриматися від перельотів. Якщо терміново потрібно летіти, то польоти дозволяються за умови повторного накладення лангети. Це допоможе мінімізувати деформацію носа через набряк та перепад тиску.

Коли будуть помітні результати після ринопластики?

Перший результат ви зможете побачити після зняття лангети, на 5-7 день. Оцінити фінальний результат ви зможете після того, як процес формування нового носу та заживлення усіх тканин завершиться. Це відбудеться приблизно через шість місяців після зміни форми та корекції носової перегородки. В індивідуальних випадках цей процес може тривати до одного року.

Що входить в пакет за видами операцій "Пластика носа"?

Пакет за видами операцій "Пластика носа"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Фізіопроцедури (для ринопластичних операцій)

Якщо вам потрібно в короткі терміни з'явитися в суспільстві, на роботі, у сім'ї без наслідків операції - ми пропонуємо додатково придбати "Програму прискореної реабілітації" , яка включає в себе комплекс процедур, які проводяться як операційній, так і в післяопераційному періоді, що допомагає мінімізувати набряки та гематоми.

Ринохірургія носу

Підготовка до пластики носових структур відбувається без госпіталізації, і займає 2-3 дні.

Операція виконується під загальною анестезією і триває в середньому 1-1,5 години. Після оперативного втручання пацієнт перебуває в стаціонарі 1 день, після чого виписується додому. На повне відновлення після пластики носа потрібно від 6 до 12 місяців, в залежності від складності, виду та методики операції.

Читати далі

Протипоказання до пластики носа

Незалежно від виду назальної операції вона заборонена при наявності:

 • непереносимості засобів для місцевої та загальної анестезії;
 • гострої (або з частими рецидивами) хронічної інфекції, наприклад, «застуді» на губах;
 • ураженні шкіри носа, наприклад, фолікуліті;
 • будь-якої форми цукрового діабету;
 • важкій стадії захворювання серцево-судинної та дихальної системи, печінки, нирок;
 • онкологічних захворюваннях;
 • хвороб, що порушують згортання крові.

У пластиці носа відмовлять вагітним, жінкам, які годують груддю, дітям до 18. Однак, в деяких випадках, септопластику і реконструкцію носового скелету та структур можливо виконувати в більш ранньому віці.

Чому пластику носа варто виконати в Клініці Grace?

Щоб зробити високоякісну сучасну септопластику і/або ринопластику сьогодні зовсім не обов'язково їхати за кордон. В Україні є фахівці, які роблять пластику носа по вищому розряду, і клініки, обладнані новітнім обладнанням та інноваційними матеріалами, та надають послуги по спостереженню та догляду на рівні класу Люкс.

В Клініці Grace працюють кращі українські пластичні хірурги, з бездоганною репутацією, а також висококваліфікований медичний і обслуговуючий персонал.

Показати менше