Риносептопластика

Риносептопластика

Допоможе одночасно виправити і медичну проблему — випрямити носову перегородку, і естетичну — змінити форму носа.

Тим, у кого є естетичні проблеми з формою і/або розмірами носа, які перетворилися в психологічну проблему і закомплексованість, виправити ситуацію допоможе пластика носа. А якщо крім естетичних вад людини переслідують такі проблеми як: часті отити, постійні хронічні запалення носових пазух і слізного мішка, що ускладнюють дихання і відтік слізної рідини, – то їй потрібна риносептопластика.

Ринопластика – це виправлення естетичних дефектів, відновлення частини або всього носа цілком. Септопластика є видом хірургічної допомоги по відновленню правильної анатомічної форми носової перетинки, яка є причиною ЛОР-проблем зі здоров'ям, перерахованих у вище.

Риносептопластика – операція, під час якої виконується і ринопластика, і септопластика. Роблять її в клініках пластичної хірургії. Лікар спочатку вирівнює перетинку носа. При цьому, в разі потреби, робиться електровазотомія слизової оболонки, яка розрослася. Потім, застосовуючи оптимальну для конкретного пацієнта методику, проводиться потрібна корекція форми носа, його кінчика, ніздрів і/або колумелли (перегородки між ніздрями). Якщо потрібно, то під час риносептопластики пацієнтові не зменшують, а збільшують розміри або відновлять кісткові та хрящові структури носа.

Риносептопластика триває довше, ніж кожна з видів пластики носа окремо. Роблять її під наркозом. Підготовка до риносептопластики починається за 3-5 днів до встановленого терміну операції. Пацієнт повинен здати призначені лікарем аналізи та слідувати рекомендаціям, список яких буде наданий на консультації. Там же буде складена і затверджена 2D або 3D-комп'ютерна модель того, як людина буде виглядати після риносептопластики. На консультації лікар також визначається з технікою та методиками корекції – відкритий хірургічний доступ або «закриті» маніпуляції за допомогою ендоскопа.

Наш досвід

До

операції

На першій консультації наш хірург уважно вислухає усі ваші побажання, домопоже сформулювати реалістичні очікування від операції, порадити спосіб та об'єм хірургічного втручання, а також детально відповість на усі ваші запитання. За домогою моделювання носа ви зможете побачити майбутній результат.
Під час

операції

Риносептопластика триває півтори години та проводиться найкращими спеціалістами України в області ринохірургії. Ви нічого не відчуєте, адже вирівнювання носової перегородки та пластика носу проходить під загальною анестезією.
Після

операції

Спеціалісти накладають спеціальну пов’язку - лангету. Її потрібно носити протягом 7-10 днів. Ви маєте дотримуватися усіх рекомендацій свого хірурга, щоб відновлення пройшло швидко та результативно. Якщо виникають питання — ми завжди на зв’язку.

Наш підхід до риносептопластики

Ми пропонуємо клієнтам риносептопластику у двох випадках. Коли людина прийшла, щоб виправити естетичний вигляд носа, а виявилось, що у неї викривлена носова перегородка. І коли людина прийшла виправити перегородку, а їй потрібно також вдосконалити форму носа. У таких випадках наші спеціалісти запропонують Вам зробити риносептопластику. Бо ми розглядаємо Вашу ситуацію у комплексі. Нам важливо, щоб ніс мав одночасно і здоровий, і естетичний вигляд.

Завдяки детальним консультаціям, 2- та 3D-моделюванню, ви можете спрогнозувати результат ще до операції.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Олег
Компанієць

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

Вартість послуг

Ціна риносептопластики залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію по риносептопластиці;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • фізіопроцедури;
 • річний медичний супровід.
 •  
  Назва послуги
  Вартість, грн
  1
  Консультація пластичного хірурга з риносептопластики (Професор)
  3000

  Питання - відповіді

  Через який час після риносептопластики можна летіти літаком?

  У перші три-чотири тижні після риносептопластики бажано утриматися від перельотів. Якщо терміново потрібно летіти, то польоти дозволяються за умови повторного накладення гіпсу. Це допоможе мінімізувати деформацію носа через набряк та перепад тиску.

  Що заборонено робити після риносептопластики?

  Не рекомендується носити окуляри протягом трьох місяців після операції. Тому якщо у вас проблеми з зором, використовуйте контактні лінзи. Не можна засмагати та відвідувати лазню протягом 1,5 місяця після риносептопластики. Косметологічні процедури можна проводити через чотири тижні. Спортом краще не займатися протягом одного-двох місяців.

  Коли будуть помітні результати після операції?

  Оцінити результат ви зможете після того, як процес формування нового носу та заживлення усіх тканин завершиться. Це відбудеться приблизно через шість місяців після зміни форми та корекції носової перегородки. В індивідуальних випадках цей процес може тривати до одного року.

  Що входить в пакет операції з риносептопластики?

  Пакет операції "Риносептопластика"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Фізіопроцедури

  Якщо вам потрібно в короткі терміни з'явитися в суспільстві, на роботі, у сім'ї без наслідків операції - ми пропонуємо додатково придбати "Програму прискореної реабілітації" , яка включає в себе комплекс процедур, які проводяться як операційній, так і в післяопераційному періоді, що допомагає мінімізувати набряки та гематоми.

  Переваги риносептопластики в Клініці Grace

  У стаціонарі Клініки Grace створені ідеальні умови для проведення консультацій, виконання операцій та післяопераційного спостереження.

  Репутація наших хірургів бездоганна, досвід виконання пластичних операцій – не менше 10 років, а кваліфікація постійно підвищується під час обміну досвідом в закордонних відрядженнях. Під час операції хірургу асистує досвідчений колега, а не медсестра або стажист. Обладнання та інструменти постійно оновлюються, купуються сучасні та безпечні препарати, шовні матеріали та імплантати.

  Риносептопластика, зроблена в Клініці Grace, максимально безпечно втілить в життя вашу мрію і покращить дихання.

  Читати далі

  Протипоказання до риносептопластики

  В операції з хірургічного виправлення естетичних і анатомічних дефектів носа – риносептопластика, буде відмовлено тим, пацієнтам, у яких є:

  • множинна алергія або захворювання, при яких неможливо провести наркоз (важкі стадії захворювань серця, судин, печінки, нирок);
  • онкологічні захворювання;
  • дерматологічні проблеми в зоні операції, наприклад, фолікуліт або герпес;
  • гострі інфекційні хвороби;
  • цукровий діабет у важкій формі;
  • тяжка патологіїя щитоподібноїї залози;
  • порушення згортання крові.

  Риносептопластику також не роблять вагітним і жінкам, що годують грудьми, а також особам молодше 18 і старше 60 років.

  Показати менше