Пластика
середньої
третини
обличчя

Пластика
середньої
третини
обличчя

Хтось малює собі вилиці скульптором, щоб отримати рельєфне обличчя. А ми пропонуємо записатися на консультацію та зробити пластичну операцію.

Вилиці – одна з найбільш виразних деталей людського обличчя, від якої багато в чому залежить його привабливість. Але далеко не всіх природа наділяє досконалою формою вилиць, до того ж їх обриси та форма щік можуть змінюватися з віком, внаслідок перенесених захворювань, травм. Відновити порушені пропорції, згладити надмірно виступаючі вилиці або підкреслити недостатньо виразні дозволяє пластика середньої третини обличчя.

Які проблеми вирішує пластика середньої третини обличчя?

 • нечіткий контур
 • наслідки травм
 • западання щік
 • oпущений овал обличчя
 • яскраво виражені носослізні борозни
 • Рекомендований вік - не раніше 25 років, зазвичай в цей період закінчується формування кісткової тканини.

  Фахівці називають область виличної кістки малярною зоною, тому пластичні операції на цій області обличчя ще позначають терміном маляропластика. Малярна зона разом із зоною щік (областю жирових грудок Біша) складає середню лицьову зону.

  Чимало власниць круглого обличчя з пухкими щоками бажає надати йому більш витончену форму. У цьому допоможе пластика, що зменшує щоки, за допомогою видалення грудок Біша – жирових утворень, які знаходяться в фасціальному просторі між м'язами. Грудки Біша яскраво виражені у дітей, особливо немовлят, з віком зазвичай зменшуються. Жирові грудки видаляють через невеликий розріз слизової на внутрішній стороні щік, операція зазвичай займає всього півгодини.

  Прибрати ознаки старіння і зробити риси обличчя більш виразними дозволяє підтяжка середньої третини, яка піднімає і підтягує обвислі нижні повіки і запалі щоки, надаючи обличчю бадьорий і омолоджений вигляд.

  Наш досвід

  До

  операції

  На першій консультації наш пластичний хірург уважно вислухає усі ваші побажання, домопоже сформулювати реалістичні очікування від операції, а також детально відповість на усі ваші запитання. На предопераційному огляді ви проходите детальне обстеження організму та здаєте всі необхідні аналізи.
  Під час

  операції

  Операція з корекції середньої зони обличчя виконується під загальною анестезією через внутрішній або зовнішній доступ. При внутрішньоротовому доступі надріз виконується по перехідній складці ясен та щік. При зовнішньому - розрізи виконуються в волосистій частині скроні, а також за вушною раковиною.
  Після

  операції

  Після операції ви прокинетеся вже в палаті інтенсивної терапії під наглядом медичного персоналу. Потім вас переведуть в комфортну люкс палату, де ви будете знаходиться ще 1 добу. Щоб відновлення було результативним, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій вашого хірурга.

  Наш підхід до пластики
  середньої третини обличчя

  У деяких випадках вдосконалити форму вилиць можуть ін’єкції. У всіх інших — лише пластика. Ми пропонуємо різні типи пластики, враховуючи індивідуальні особливості клієнтів: контурну пластику, ліпофілінг, зменшення жирових тканин щік.

  Яку б процедуру ви не обрали, вона вдосконалить естетику вашого обличчя. Корекція середньої третини обличчя допоможе зробити їх більш виразними та пропорційними, а ще додати вашому обличчю характеру.

  Спеціалісти

  Всі спеціалісти

  Вадим
  Сімонов

  Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
  34 роки хірургічної практики

  Вартість послуг

  Ціна операції з пластики середньої третини обличчя залежить від об'єму втручання і включає:


  • всі необхідні передопераційні обстеження;
  • палату інтенсивної терапії;
  • анестезію;
  • операцію;
  • компресійна пов'язка;
  • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
  • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
  • річний медичний супровід.

   *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

   
  Назва послуг
  Вартість, грн
  1
  Консультація пластичного хірурга з пластики середньої третини обличчя
  1900*
  2
  Пластика середньої третини обличчя
  від 4500€

  Питання - відповіді

  Який імплант обрати для збільшення вилиць?

  На консультації наш спеціаліст підбере та покаже можливі варіанти імплантів. Всі вони виготовлені з міцного медичного силікону. За фізичними властивостями імпланти у вилиці відрізняються від тих, які використовують для збільшенні грудей. Виличні імпланти набагато щільніші. Це пояснюється специфікою зони корекції і тим фактом, що пластику вилиць роблять раз і назавжди. Відповідно до вашої форми обличчя спеціаліст обиратиме той імплант, який зможе зробити обличчя більш виразним. Також в якості альтернативи силікону використовуються імпланти з хрящової тканини клієнта.

  Скільки часу потрібно залишатися в Grace після операції?

  Зазвичай, процедура переноситься клієнтами легко і не супроводжується довгою реабілітацією. Тому пів дня або доба в нашій клініці буде достатньо. Ви проведете їх під пильним наглядом нашого медичного персоналу.

  Як потрібно харчуватися після пластики середньої третини обличчя?

  Потрібно дотримуватися раціонального харчування. Протягом перших семи днів їсти лише добре подрібнену та рідку їжу, щоб зменшити навантаження на розрізи. Жувати потрібно теж особливо обережно, щоб вплив на післяопераційну рану не погіршив результат. Після кожного прийому їжі рекомендується полоскати ротову порожнину антисептичними засобами.

  Що входить в пакет операції з пластики середньої третини обличчя?

  Пакет операції "Пластика середньої третини обличчя"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація пластичного хірурга
   • консультація анестезіолога
   • консультація гінеколога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  Додатково включено у вартість пакету:

  13. Імпланти (для аугментації)

  14. Компресійна пов'язка (1 комплект)

  Чому пластику середньої третини обличчя варто зробити в Клініці Grace

  Grace – це клініка преміум-класу в Києві, яка відповідає міжнародним стандартам. До послуг клієнтів клініки сучасна пластична хірургія, інноваційне обладнання для обстеження, моделювання зони вилиць та щік, виконання операцій. У нас працюють хірурги найвищої кваліфікації з багаторічним досвідом. Ми надаємо повний комплекс послуг, від передопераційного обстеження та консультування до післяопераційного догляду. Grace – це ідеальні умови для створення ідеального обличчя.

  Читати далі

  Протипокази до пластики середньої третини обличчя

  Операції з пластики вилиць та щік не можна проводити при:

  • важких захворюваннях внутрішніх органів в декомпенсованій формі;
  • онкологічних захворюваннях;
  • тяжкому цукровому діабеті;
  • порушеннях згортання крові;
  • кареїсі, інфекційних процесах в порожнині рота;
  • гострих та хронічних інфекційних захворюваннях.

  Також існують додаткові протипокази та обмеження до проведення окремих видів пластики вилиць (маляропластики). В Grace Clinic перед виконанням будь-яких видів пластики вилиць проводиться комплексне обстеження, операція призначається, тільки якщо протипоказань не виявлено.

  Показати менше