Ортопедія

Порушення в роботі опорно-рухового апарату можуть мати незворотні наслідки і призвести до зниження працездатності та якості життя людини. Саме тому дуже важливо вчасно записатися на консультацію до кваліфікованого ортопеда.

Ортопедія – це розділ медицини, а саме хірургії, який займається профілактикою, діагностикою та лікуванням деформацій і порушень функцій опорно-рухової системи.

Консультація ортопеда – коли необхідний огляд

Прийом у ортопеда не слід відкладати навіть якщо симптоми патологій виявляються недостатньо явно. У будь-якому випадку вони можуть вказувати на наявність серйозних захворювань опорно-рухової системи. Лікар хірург ортопед допоможе впоратися не тільки з патологічною симптоматикою, але і усунути саму причину її появи.

Консультація фахівця необхідна, якщо спостерігаються:

 • Болі в суглобах кінцівок, хребті, які проявляються в стані спокою або при рухах;
 • Набряки суглобів;
 • Обмеження обсягу рухів;
 • Проблеми з поставою і швидка стомлюваність.

На прийомі лікар ортопед уважно вислухає скарги і збере анамнез, з огляду на можливі отримані травми, перенесені хвороби.

Далі відбудеться клінічний огляд. Під час нього ортопед огляне область, на дискомфорт в якій, скаржиться пацієнт, а також проведе спеціальні тести, які допоможуть визначити характерні особливості та ступінь важкості захворювання.

На підставі отриманих даних, лікар хірург ортопед призначає діагностичне обстеження, яке дозволить визначити хворобу і ступінь її вираженості. Це допоможе ортопеду скласти індивідуальний план лікування.

Кваліфіковані лікарі ортопеди в Grace Clinic

Клініка Грейс – це не тільки досвідчені та професійні лікарі ортопеди з багаторічним досвідом роботи, а й комплекс сучасного обладнання для проведення хірургічних втручань та інших маніпуляцій. Кожен наш клієнт гарантовано отримає грамотну консультацію, оперативну допомогу і підтримку в процесі лікування й реабілітації.

Хірург-ортопед в Клініці Грейс на підставі клінічних досліджень визначить доцільність хірургічного втручання, тип процедури та інші особливості лікування і відновлення.

Комфортні умови перебування в стаціонарі, привітний і ввічливий персонал, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта – це все про Клініку Грейс і про те, щоб Ви могли насолоджуватися здоровим і повноцінним життям після лікування.

Види операцій

Пункція суглоба (артроцентез)

Маніпуляція виконується з діагностичною метою – при запальних захворюваннях суглобів і травмах. Лікувальна пункція суглоба проводиться з метою видалення патологічного вмісту, промивання внутрішньосуглобової порожнини і введення в суглоб лікарських препаратів.

Внутрішньосуглобове введення препаратів гіалуронової кислоти

Метод використовується для лікування артрозу суглобів, особливо на ранніх стадіях, а також в реабілітаційному періоді після оперативних втручань для більш швидкого відновлення.

Lipogems

Лікування артрозу суглобів з використанням аутологічних мезенхімальних (стовбурових) клітин за технологією Lipogems – інноваційний метод в медицині, який використовує великий потенціал жирової тканини в лікуванні, відновленні ушкоджень і дегенеративно-дистрофічних захворювань хрящової тканини суглобів.

Вправлення вивиху і репозиція переломів

Вправлення вивиху проводить лікар, після процедури суглобові поверхні кісток повертаються до свого природного фізіологічного стану. Репозиція ж передбачає зіставлення фрагментів кістки після перелому для забезпечення кращого зростання кістки.

Артроскопія

Мінімально інвазивна хірургічна маніпуляція, яка здійснюється з метою діагностики та/або лікування пошкоджень внутрішньої частини суглоба.

Мініінвазивне відновлення вивиху акроміального кінця ключиці

Вивихи акроміального кінця ключиці складають більше 26% всіх вивихів, які виникають, займаючи 3-е місце по частоті. Дана операція передбачає відновлення і фіксацію правильного положення акроміального кінця ключиці за допомогою невеликого хірургічного втручання.

Малоінвазивний відновний шов ахіллового сухожилля

Операція проводиться з метою відновлення ахіллового сухожилля шляхом прошивання з використанням малоінвазивного доступу.

Малоінвазивна фіксація відриву дистального сухожилля біцепса

Передбачає малоінвазивне втручання, при якому відірване сухожилля прошивається і фіксується до променевої кістки.

Лікування вальгусной деформації (Hallux Valgus)

Корекція кісткового наросту на стопі. Результат операції – здатна до пересування і фізичних навантажень стопа естетично красивої форми.

Тотальне протезування суглоба

Імплантація штучного суглоба, операція заміни суглоба штучним протезом. Протезування суглоба виконується при артрозах, деяких видах травм і їх наслідків.

Остеосинтез при переломах кісток

Хірургічне лікування переломів кісток передбачає репозицію і фіксацію кісткових уламків механічними конструкціями та імплантами. Головна перевага полягає в тому, що зберігається функціональність і рухливість кінцівки в період зрощення, прискорюється відновлення опорної функції кінцівки.

Видалення металоконструкцій

Через деякий час, конструкції, встановлені під час процедури остеосинтезу, необхідно зняти. Це останній етап відновлення після перелому.

Наш підхід до ортопедії

Дуже важливо виявити порушення роботи опорно-рухової системи, а також визначити їх причини на ранніх стадіях. Це допоможе попередити їх подальший розвиток і вплив на життєдіяльність людини.

Фахівці Клініки Grace (Грейс) вкрай уважно та відповідально ставляться до кожного нашого клієнта. Доктора встановлять точний діагноз, розроблять індивідуальну комплексну програму лікування і складуть перелік рекомендацій на майбутнє.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Костянтин
Лібстер

Лікар ортопед-травматолог. Лікар вищої категорії. 17 років хірургічної практики

Артем
Беспаленко

Лікар ортопед-травматолог. Артроскопіст. Ендопротезист. Лікар вищої категорії. 16 років хірургічної практики.

Вартість послуг

Ціна операції з ортопедії залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з ортопедії;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація лікаря ортопеда
2000

Питання - відповіді

Що входить в пакет за видами ортопедії?

Пакет за видами операцій "Ортопедія"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід