Ліпо
скульптуринг

Ліпо
скульптуринг

На деяких частинах відкладається більше жирових клітин, на деяких — менше. Правильних пропорцій допоможе досягти ліпоскульптуринг.

Ліпоскульптура – комплексна пластична корекція тіла для створення правильних пропорцій і зменшення жирових відкладень. Вона включає кілька етапів: забір власної жирової тканини, її підготовку та трансплантацію в зони з недостатніми об’ємами, формування нових контурів тіла. Перша операція була проведена в Європі в 1996 році. В Україні ліпоскульптура активно практикується з 2010 року.

Що таке ліпоскульптуринг

Проблемні зони приносять жінкам і чоловікам багато неприємних хвилин. Жирові відкладення в зоні сідниць, стегон, на талії та животі порушують пропорції фігури, а шкіра в цих місцях втрачає тонус. Ліпоскульптурування тіла перерозподіляє жирову тканину і робить контури тіла гармонійними та привабливими.

Як скульптор створює свої творіння, так пластичний хірург Клініки Грейс «ліпить» фігуру клієнта, прибираючи надлишок жирових відкладень в проблемних зонах і вводячи його в необхідні ділянки для заповнення об’ємів та корекції форми.

Кому потрібна ліпоскульптура

Проблемні зони – це жирові пастки, від яких не застрахований ніхто. Позбутися їх за допомогою дієт або спорту майже неможливо, обгортання і масажі теж не дають потрібного результату. І тоді єдиним способом повернути тілу підтягнутість, тонус, чіткі контури і привабливість стає ліпоскульптура тіла.

Привести тіло в форму за допомогою пластичної операції в Києві можна в нашій сучасній Клініці Грейс – швидко, безпечно і комплексно.

До/післе

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Наш досвід

До

операції

На консультації пластичний хірург враховує ваші індивідуальні особливості, тому обговорює з вами частини тіла, в яких потрібно провести корекцію форм та об'ємів тіла. Нам важливо сформувати у вас правильне бачення результату. На предопераційному огляді ви проходите детальне обстеження організму та здаєте всі необхідні аналізи.
Під час

операції

Процедура проходить у два етапи: забір жиру та моделювання майбутнього рельєфу і, за потребою, ліпофілінгу. Спочатку спеціаліст забирає жирові клітини, а потім додає їх у потрібні місця. Операція триває дві години та проводиться під загальною анестезією.
Після

операції

Вам накладають спеціальну компресійну білизну, яку потрібно носити 2-3 тижні. Першу добу-дві, в залежності від об'єму втручання, ви знаходитеся у нашій люкс-кімнаті під пильним наглядом медичного персоналу. Щоб відновлення було результативним, вам потрібно дотримуватися всіх рекомендацій вашого хірурга.

Наш підхід до ліпоскульптурингу

«Проблемні зони» є у всіх. Ми пропонуємо вам новий метод пластичної корекції тіла — ліпоскульптуринг. Він допоможе вам створити красиві контури тіла та поверне вашій шкірі тонус і пружність. Адже все частіше жінки помічають на талії, стегнах і сідницях відкладення. І позбутися їх ніяк не виходить. Тренування та дієти теж не допомагають, а пропорційне та підтягнуте тіло хочеться мати.

Ми теж хочемо, щоб ви його мали, тому зробимо для цього все можливе за допомогою ліпоскульптуринга.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Варсік
Дадаян

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

Вартість послуг

Ціна операції по ліпоскульптурингу залежить від об'єму втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію по ліпоскульптурингу;
 • набір компресійної білизни;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.

  *у разі придбання операційного пакету - консультацію вже включено у його вартість

 
Назва послуг
Вартість, грн
1
Консультація пластичного хірурга з ліпоскульптурингу
1000*
2
Ліпоскульптинг
від 2400€

Питання - відповіді

Чи можливо додати жирових клітин у декілька місць одночасно?

На першій консультації наш спеціаліст ретельно оглядає частини вашого тіла, які ви хотіли б змінити. Якщо жирових клітин буде достатньо і відсутні будь-які протипоказання до ліпоскульптурингу, то спеціаліст зможе за одну процедуру додати жирових клітин у ті області тіла, які цього дуже потребують.

Які можливі ризики після ліпоскульптуринга?

Будь-які можливі ризики можна звести до мінімуму. У перед та післяопераційний періоди потрібно дотримуватися всіх рекомендацій наших спеціалістів, вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватися. У клієнтів, які не прислухаються до рекомендації лікарів, можливі розвиток інфекцій, утворення гематом та рубців.

Через який час після операції можна їхати у відпустку?

Протягом двох місяців після ліпоскульптурингу наші спеціалісти забороняють засмагати та плавати. Тому у відпустку зможете поїхати лише після цього періоду, попередньо проконсультувавшись із нашим спеціалістом.

Що входить в пакет операції з ліпоскульптурингу?

Пакет операції "Ліпоскульптуринг"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна білизна (1 комплект)

Ліпомоделювання тіла в Клініці Грейс

Ліпоскульптура тіла в Клініці Grace – це сучасна, швидка та малотравматичная операція з моделювання тіла. Крім того, до послуг наших клієнтів:

 • сучасна діагностична лабораторія та інше медичне обладнання експертного класу;
 • кваліфіковані медики в великим досвідом;
 • сервіс на рівні елітного готелю;
 • консьєрж сервіс.

Малотравматична процедура – ліпомоделювання тіла допомагає отримати фігуру мрії за короткий проміжок часу без складних дієт, виснажливих фізичних навантажень та надмірних зусиль.

Читати далі

Ліпоскульптура: види операцій

Незважаючи на молодість, ліпоскульптура тіла досить добре вивчена, а її техніка постійно вдосконалюється. В Клініці Грейс до послуг наших клієнтів різні за складністю операції ліпоскульптурування:

 1. Ліпосакція + ліпофілінг. Провівши забір жирової тканини в проблемній зоні, хірурги трансплантують її в іншу ділянку після попереднього очищення.
 2. Ліпомоделювання передбачає ліпосакцію з подальшим ліпофілінгом і контуруванням. Крім забору і трансплантації жирової клітковини відбувається промальовування м'язового рельєфу в тих частинах тіла, які передбачені ходом операції.
 3. Комплексне рішення для людей з надмірною вагою передбачає проведення ліпосакції, ліпофілінгу, контурування та висічення надлишкового шкірного покриву з тих місць, де була проведена ліпосакція.

Незалежно від складності операції, всі три види базуються на процедурі ліпосакції – вакуумному видаленні жирових тканин з проблемних ділянок. Після цього в спеціальній центрифузі жирова тканина очищається від крові та нежиттєздатних клітин, і вводиться в місця, визначені до процедури.

Показати менше