Про Grace

Ми не змінюємо вас, а лише допомагаємо вам стати собою. Grace — це можливість виглядати так, як ви себе відчуваєте. З нами ви отримаєте бажану гармонію здоров’я, краси та довголіття.

Grace - це

1. Комплексний підхід до краси і здоров'я

У 2007 році ми починали, як клініка пластичної хірургії, але згодом зрозуміли — що для збереження краси, здоров’я та довголіття потрібен комплексний підхід. Тому в нас представлені не тільки хірургічні, а і терапевтичні, гінекологічні та косметологічні послуги.

2. Історична перлина Києва

Наша клініка знаходиться в історичному маєтку епохи модерн, тому має нестандартні архітектурні рішення як ззовні, так і всередині. Це окрема будівля із закритою територією, де цінують вашу безпеку і конфіденційність.

3. Європейський вплив

Grace Clinic був створений для надання послуг на рівні відомих європейських медичних закладів, але більш наближений до бутик-готелів ніж до стандартних клінік. У нас ви отримаєте не тільки медичні послуги, а і сервіс рівня готелю 5*.

4. Естетика у деталях

Всередині ви опиняєтесь в холі зі скляною стелею, величними сходами та унікально оформленими кабінетами спеціалістів. Нам важливо, щоб ви почувалися комфортно і впевнено в нашій клініці.

Grace Clinic - унікальний формат клініки преміум-класу

Впевнена, що у Grace Clinic велике майбутнє, адже системний підхід до здоров'я все більш затребуваний. Кожному з нас хочеться чудово виглядати і відчувати повноту життя в будь-якому віці. Фахівці нашої клініки знають, як допомогти вам досягти стану гармонії і радості.

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Олег
Компанієць

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Любомир
Дронюк

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Оксана
Полуянова

Лікар-гінеколог. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 12 років практики в гінекології

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Галина
Ільїна

Лікар-педіатр. Лікар вищої категорії. 40 років практики в педіатрії

Іван
Смоланка

Лікар-мамолог. Доктор медичних наук. Професор. 38 років практики в онкології

Переваги Grace

Унікальний медичний підхід "Grace 360"

Ми перші в Україні запропонували своїм клієнтам новий, комплексний і індивідуальний підхід до управління красою і здоров'ям. Не змінювати природу людини, а тільки її вдосконалювати - головний принцип нашої клініки. У 2007 році ми починали, як клініка пластичної хірургії, але згодом зрозуміли: для збереження краси, здоров'я і довголіття потрібен персоналізований підхід до кожного клієнта, що враховує унікальність кожної окремої людини. Тому у нас представлені хірургічні, терапевтичні, гінекологічні та косметологічні послуги.

Зіркова команда лікарів

Grace Clinic об'єднав кращих лікарів - топ-фахівців в галузі збереження здоров'я, краси і довголіття. Лікарі Клубу - доктори і кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, визнані спікери та учасники медичних форумів, автори публікацій та професійні коучі в своїх спеціальностях. Завдяки злагодженій і командній роботі наших лікарів, ми можемо надати унікальні можливості для клієнтів клубу: консиліуми лікарів, симультанні операції і надання second opinion.

Персоналізований сервіс

Ми в Grace Clinic прагнемо до сервісу найвищого рівня, щоб задовольнити всі можливі побажання наших клієнтів. Тільки в нашій клініці ви отримаєте індивідуальний підхід, персональний консьєрж-сервіс, доступ до лікарів і медичного персоналу 24/7, річний постопераційний супровід і впевненість в тому, що вас вислухають і нададуть допомогу в будь-який час доби і в будь-який день тижня.

Комфорт

Нам важливо, щоб вам в Grace було спокійно, щоб не було лікарняної метушні, холодності і страху. Тому особливу увагу ми приділяємо комфорту наших гостей і клієнтів. До ваших послуг окрема будівля із закритою територією і власною парковкою, одномісні люкс-палати з щосекундним наглядом персональної медсестри, персональне дієтичне меню і постійний зв'язок з вашим лікарем та персональним менеджером, який допоможе вирішити будь-яку вашу проблему.

01 / 04
02 / 04
03 / 04
04 / 04