Про Grace

Ми не змінюємо вас, а лише допомагаємо вам стати собою.

Grace — це можливість виглядати так, як ви себе відчуваєте.

З нами ви отримаєте бажану гармонію здоров’я, краси та довголіття.

Чому обирають Grace?

ВСЕСВІТНЯ МЕРЕЖА
Клініка була заснована у 2007 році в Києві. За 16 років 20 000+ пацієнтів обрали Grace, більшість з яких продовжують користуватися послугами клініки регулярно і по сьогодні. А у 2022 році ми відкрила свої двері у центрі чарівного Відня, де мають змогу більш зручно і швидко обслуговуватися пацієнти з ЄС, США тощо.

ІСТОРИЧНА ПЕРЛИНА
Grace Kyiv – справжня перлина історії в центрі Києва. Ми знаходимося в історичному маєтку, який був побудований на замовлення полковника Олександра Козаровського в стилі модерн більше 100 років тому – у 1910 році. Розлогі сходи з дубовим поручнем і кованими поручнями, прикрашені "крилами грифонів", зовнішнє оформлення з елементами давньогрецького стилю перетворило будинок Козаровського на найпримітніший на околицях тогочасного міста.
Маєток був відреставрований лише в наші дні, при заснуванні клініки. Ми постаралися ретельно зібрати і відновити усі деталі. Адже уважність до деталей - запорука отримання бажаного гармонійного результату в пластичній хірургії, естетичній медицині та й медицині загалом. А справжній витвір мистецтва можна створити тільки в оточенні істинної краси.

Переваги Grace

ПІДХІД GRACE 360°

Ми — перші в Україні запровадили комплексний підхід до здоров’я та краси. Ми не просто надаємо послугу за запитом, а знаходимо індивідуальне рішення, залучаємо лікарів з різних напрямків (від ендокринологів і терапевтів до пластичних хірургів і косметологів), щоб допомогти вам досягнути бажаного результату – як естетичного, так і самопочуття. Ми розуміємо, що краса не можлива без здоров’я, саме тому для вас у Grace – команда anti-age фахівців: ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт тощо, які забезпечать всебічне обстеження і лікування.

БЕЗПЕКА ТА ДОСВІД

Для нас важлива безпека наших пацієнтів, тому в клініці Grace ми поєднали найновітніше обладнання (швейцарську ліпосакцію, німецькі анестезіологічні, провідні преміальні гінекологічні та косметологічні апарати), досвід ТОПових українських лікарів світового рівня (лікарі вищої категорії, доктора і кандидати наук), які допомагають нашим пацієнтам як у Grace Kyiv та Grace Vienna, з кращими підходами до безпеки провідних країн ЄС.
В операційних Grace використовується вентиляція з ламінарними потоками і бактеріальними фільтрами, столи оснащені підігрівними гелієвими накладками для комфорту пацієнтів.

5-ЗІРКОВИЙ СЕРВІС ТА ТУРБОТА

Grace була створена за принципом відомих преміальних європейських медичних закладів, однак, окрім високоякісних медичних послуг, тут на вас чекає сервіс рівня готелю 5 зірок - індивідуальний консьєрж сервіс та медичний супровід. Ми завжди знаходимося поруч на кожному етапі: на консультації, обстеженні, підборі ефективної процедури, реабілітації. Персональні менеджери готові прийти на допомогу та забезпечують доступ до лікарів 24/7. Ваш персональний водій Grace Clinic доставить вас на операцію та з операції додому на комфортабельній Tesla. Власна закрита територія та завжди в наявності паркувальне місце.

КОМФОРТ

Нам важливо, щоб вам в Grace було спокійно, щоб не було лікарняної метушні, холодності і страху. Тому особливу увагу ми приділяємо комфорту наших гостей і клієнтів. До ваших послуг окрема будівля із закритою територією і власною парковкою, одномісні люкс-палати з щосекундним наглядом персональної медсестри, персональне дієтичне меню і постійний зв'язок з вашим лікарем та персональним менеджером, який допоможе вирішити будь-яку вашу проблему.

01 / 04
02 / 04
03 / 04
04 / 04

Про Grace

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Grace Clinic - унікальний формат клініки преміум-класу

Впевнена, що у Grace Clinic велике майбутнє, адже системний підхід до здоров'я все більш затребуваний. Кожному з нас хочеться чудово виглядати і відчувати повноту життя в будь-якому віці. Фахівці нашої клініки знають, як допомогти вам досягти стану гармонії і радості.

Grace Clinic - унікальний формат клініки преміум-класу

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Олег
Компанієць

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Любомир
Дронюк

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

Анатолій
Кожан

Лікар анестезіолог-реаніматолог. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. Медичний директор. 40 років досвіду в анестезіології

Галина
Ільїна

Лікар-педіатр. Лікар вищої категорії. 40 років практики в педіатрії

Тетяна
Редько

Косметолог. 18 років досвіду у медицині та косметології

Володимир
Герасимов

ЛІКАР-ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ
ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
25 РОКІВ ПРАКТИКИ