Про Grace

Ми не змінюємо вас, а лише допомагаємо вам стати собою. Grace — це можливість виглядати так, як ви себе відчуваєте. З нами ви отримаєте бажану гармонію здоров’я, краси та довголіття.

Grace - це

1. Комплексний підхід до краси і здоров'я

У 2007 році ми починали, як клініка пластичної хірургії, але згодом зрозуміли — що для збереження краси, здоров’я та довголіття потрібен комплексний підхід. Тому в нас представлені не тільки хірургічні, а і терапевтичні, гінекологічні та косметологічні послуги.

2. Історична перлина Києва

Наша клініка знаходиться в історичному маєтку епохи модерн, тому має нестандартні архітектурні рішення як ззовні, так і всередині. Це окрема будівля із закритою територією, де цінують вашу безпеку і конфіденційність.

3. Європейський вплив

Grace Clinic був створений для надання послуг на рівні відомих європейських медичних закладів, але більш наближений до бутик-готелів ніж до стандартних клінік. У нас ви отримаєте не тільки медичні послуги, а і сервіс рівня готелю 5*.

4. Естетика у деталях

Всередині ви опиняєтесь в холі зі скляною стелею, величними сходами та унікально оформленими кабінетами спеціалістів. Нам важливо, щоб ви почувалися комфортно і впевнено в нашій клініці.

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Grace Clinic - унікальний формат клініки преміум-класу

Впевнена, що у Grace Clinic велике майбутнє, адже системний підхід до здоров'я все більш затребуваний. Кожному з нас хочеться чудово виглядати і відчувати повноту життя в будь-якому віці. Фахівці нашої клініки знають, як допомогти вам досягти стану гармонії і радості.

Grace Clinic - унікальний формат клініки преміум-класу

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Людмила Килівник

Власниця та ідейний натхненник Grace Clinic

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Сергій
Дербак

Пластичний реконструктивний хірург.
Практичний стаж більше 10 років

Олег
Компанієць

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вадим
Сімонов

Лікар пластичний хірург. Лікар вищої категорії.
34 роки хірургічної практики

Катерина
Килівник

Лікар-дерматолог. Косметолог. 7 років практики в косметології та медицині

Сергій
Гришай

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з пересадки волосся. Флеболог. 12 років хірургічного досвіду

Любомир
Дронюк

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

Денис
Лебедєв

Лікар-дерматолог, косметолог. 10 років практики в косметології та медицині

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 5 років хірургічної практики

Станіслав
Зайченко

Лікар-анестезіолог
Більше 10 років досвіду в анестезіології

Анатолій
Кожан

Лікар анестезіолог-реаніматолог. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. Медичний директор. 40 років досвіду в анестезіології

Оксана
Полуянова

Лікар-гінеколог. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 12 років практики в гінекології

Галина
Ільїна

Лікар-педіатр. Лікар вищої категорії. 40 років практики в педіатрії

Максим
Бігун

Лікар пластичний хірург.
5 років хірургічної практики

Тетяна
Редько

Косметолог. 18 років досвіду у медицині та косметології

Володимир
Герасимов

ЛІКАР-ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ
ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
25 РОКІВ ПРАКТИКИ

Микола
Кузнєцов

Лікар пластичний хірург. Спеціаліст з ринохірургії.
16 років хірургічної практики

Переваги Grace

Унікальний медичний підхід "Grace 360"

Ми перші в Україні запропонували своїм клієнтам новий, комплексний і індивідуальний підхід до управління красою і здоров'ям. Не змінювати природу людини, а тільки її вдосконалювати - головний принцип нашої клініки. У 2007 році ми починали, як клініка пластичної хірургії, але згодом зрозуміли: для збереження краси, здоров'я і довголіття потрібен персоналізований підхід до кожного клієнта, що враховує унікальність кожної окремої людини. Тому у нас представлені хірургічні, терапевтичні, гінекологічні та косметологічні послуги.

Зіркова команда лікарів

Grace Clinic об'єднав кращих лікарів - топ-фахівців в галузі збереження здоров'я, краси і довголіття. Лікарі Клубу - доктори і кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії, визнані спікери та учасники медичних форумів, автори публікацій та професійні коучі в своїх спеціальностях. Завдяки злагодженій і командній роботі наших лікарів, ми можемо надати унікальні можливості для клієнтів клубу: консиліуми лікарів, симультанні операції і надання second opinion.

Персоналізований сервіс

Ми в Grace Clinic прагнемо до сервісу найвищого рівня, щоб задовольнити всі можливі побажання наших клієнтів. Тільки в нашій клініці ви отримаєте індивідуальний підхід, персональний консьєрж-сервіс, доступ до лікарів і медичного персоналу 24/7, річний постопераційний супровід і впевненість в тому, що вас вислухають і нададуть допомогу в будь-який час доби і в будь-який день тижня.

Комфорт

Нам важливо, щоб вам в Grace було спокійно, щоб не було лікарняної метушні, холодності і страху. Тому особливу увагу ми приділяємо комфорту наших гостей і клієнтів. До ваших послуг окрема будівля із закритою територією і власною парковкою, одномісні люкс-палати з щосекундним наглядом персональної медсестри, персональне дієтичне меню і постійний зв'язок з вашим лікарем та персональним менеджером, який допоможе вирішити будь-яку вашу проблему.

01 / 04
02 / 04
03 / 04
04 / 04