Уролог

Допоможемо чоловікам зберегти або відновити репродуктивне та сексуальне здоров'я, позбутися від хвороб, які порушують статеві функції і здатність зачати дитину.

Чоловіча статева система – дуже складна, чутлива та вразлива структура. На її функціонування впливають стреси, раціон харчування, спосіб життя, спадкові та вікові фактори. Хвороби сечостатевої системи у чоловіків – досить поширене явище. Їх лікуванням і діагностикою займається вузькопрофільний фахівець – лікар уролог в Києві. До уролога звертаються тільки представники чоловічої статі.

Що дивиться уролог?

Спеціалізацією приватного уролога є виявлення і лікування «чоловічих» захворювань. На прийомі фахівець оглядає зовнішні статеві органи (оцінює особливості розвитку геніталій, стан вен мошонки, шкіри і слизових оболонок), пальпує сечовий міхур і нирки. Лікар уролог проводить також пальцеве ректальне та ультразвукове дослідження передміхурової залози. Своєчасне обстеження у андролога дозволить швидко відновити сексуальну функцію, поліпшити якість інтимного життя, позбутися неприємних симптомів.

Залежно від характеру захворювання фахівець може направити вас на додаткові аналізи. Уточнити діагноз у деяких випадках допоможуть дослідження сечі та крові, уретральні мазки, спермограма, аналіз секрету передміхурової залози.

Що лікує лікар уролог?

«Чоловічий» лікар допоможе при наступних проблемах:

 • сексуальні дисфункції (як органічного, так і психологічного характеру);
 • дискомфорт під час статевої близькості;
 • порушення сечовипускання, нетримання сечі;
 • патологічні виділення з уретри (кров'янисті, гнійні, пінисті);
 • простатит;
 • аденома простати;
 • неможливість зачаття дитини;
 • чоловічий клімакс (віковий дефіцит андрогенів);
 • болі в промежині, мошонці, попереку;
 • травми статевих органів;
 • викривлення статевого члена;
 • доброякісні новоутворення чоловічої статевої сфери.

Не варто затягувати з консультацією уролога: на жаль, хвороби не схильні проходити самі по собі, зате цілком можуть прогресувати. Своєчасна діагностика і грамотна терапія допоможуть швидко позбутися болючих симптомів, повернутися до повноцінного життя і знову стати впевненим в собі.

Щоб допомогти клієнту в вирішенні його проблеми, фахівець повинен володіти великим практичним досвідом і постійно вдосконалювати свої знання. У Клініці Grace (Грейс) прийом ведуть професійні урологи з багаторічним стажем роботи. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати не тільки на професіоналізм, а й тактовне та делікатне ставлення.

Фахівці Grace Clinic дотримуються мультидисциплінарного підходу в сучасній урології. Після уважного огляду і збору анамнезу лікар призначить найбільш ефективну схему лікування, яка якнайшвидше вирішить проблему. Після лікування патології лікар дасть рекомендації, які допоможуть уникнути рецидивів захворювання в майбутньому.

Наш підхід до урології

Ми дотримуємося мультидисциплінарного підходу в урології, комплексно вирішуємо питання клієнтів, уважно вивчаємо історію хвороби, симптоми і результати діагностичних досліджень і призначаємо найбільш ефективну схему лікування.

Ви можете розраховувати на делікатність і такт на кожному етапі діагностики та лікування.

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація уролога з розробкою плану обстеження та лікування
4000
2
Онлайн консультація уролога з розробкою плану обстеження та лікування
3000
3
Консультація по сексології, урології
3000
4
Онлайн консультація по сексології, урології
1500
5
Консультація по інтимній пластиці
1500