Ендокринолог

Діагностуємо збій у вашій ендокринній системі, встановимо рівень, на якому він стався, внесемо корективи в роботу залози і відновимо нормальний гормональний фон.

Ендокринологія – це розділ медицини, який займається діагностикою та лікуванням хвороб залоз внутрішньої секреції. Залози виробляють гормони, які здійснюють сильний вплив на стан всіх тканин і роботу організму в цілому. Збої в їх роботі можуть мати небезпечні наслідки для здоров'я, попередити які допоможе кваліфікована консультація ендокринолога в Києві.

Коли необхідний огляд ендокринолога

Порушення в роботі ендокринної системи деякий час можуть протікати безсимптомно або маскуватися під інші захворювання. Небезпека ендокринних хвороб полягає в тому, що вони призводять до значних змін в роботі організму, вимагаючи складної і часто довічної терапії.

Тому патологію ендокринної системи дуже важливо виявити на ранніх стадіях, коли симптоми ще не стали яскраво вираженими. Сучасна ендокринологія дозволяє діагностувати порушення в роботі залоз внутрішньої секреції на самому початку їх розвитку. Це дозволяє уникнути прогресування хвороби і мінімізувати ймовірність ускладнень.

Консультація ендокринолога необхідна при наступних симптомах:

  • різке схуднення або, навпаки, швидкий набір зайвої ваги;
  • збільшення нижньої частини шиї, труднощі при ковтанні;
  • тремтіння в руках;
  • підвищена тривожність, нервозність, безпричинна втома;
  • прискорений ритм серця, підвищений артеріальний тиск;
  • набряклість тіла;
  • висипання на шкірі, свербіж, випадання волосся;
  • часте сечовипускання;
  • стійка спрага.

Огляд ендокринолога потрібен при метаболічному синдромі, проблемах зайвої або недостатньої ваги, хворобах щитовидної залози, цукровому діабеті та остеопорозі.

На прийомі лікар ендокринолог в Києві уважно вислухає скарги та збере анамнез, враховуючи перенесені хвороби та відомості про здоров'я близьких родичів. Це дуже важлива інформація, оскільки спадковість є серйозним фактором при розвитку таких захворювань, як ожиріння, дифузний токсичний зоб, діабет. Після цього лікар проведе клінічний огляд і призначить необхідні аналізи. На підставі цих даних приватний ендокринолог запропонує індивідуальний план лікування.

Огляд ендокринолога при вагітності

Вагітна обов'язково повинна відвідати ендокринолога, оскільки від здоров'я ендокринної системи багато в чому залежить перебіг вагітності. У цей відповідальний період суттєво змінюється функціонування щитовидної залози.

При вагітності потреба в тиреоїдних гормонах збільшується до 50%, через що робота залози змінюється з першого тижня вагітності. Дефіцит гормонів щитовидної залози в першому і другому триместрах негативно впливає на розвиток плоду, зокрема позначається на його центральній нервовій системі.

Надлишок гормонів також небезпечний: в цьому випадку значно зростає ризик викидня або передчасних пологів, дитина може народитися з аномально низькою масою тіла або страждати від затримки росту.

Гормональний збій під час вагітності також може також спричинити неконтрольований набір ваги і розвиток гестаційного діабету. Однак усіх цих проблем можна уникнути, вчасно записавшись на консультацію до ендокринолога.

Записатися до ендокринолога в Києві

В основі філософії Клініки Grace (Грейс) – уважне і відповідальне ставлення до наших клієнтів. У Grace Clinic прийом ведуть ендокринологи високої кваліфікації, які мають багаторічний досвід медичної практики. Фахівці встановлять точний діагноз, порекомендують ефективну терапію і проконтролюють її вплив на ваш організм. Також вони дадуть рекомендації щодо способу життя, підберуть правильне харчування і складуть план оптимальних фізичних навантажень.

Наш підхід до ендокринології

Вкрай важливо виявити збої в роботі ендокринної системи на досимптомних стадіях, щоб попередити їх подальший розвиток і зменшити ризик ускладнень.

Лікарі нашої клініки на основі комплексу клінічних, лабораторних та інструментальних методів діагностики точно поставлять діагноз, призначать адекватне лікування і проконтролюють терапію, а також її вплив на ваш стан.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Павло
Маляревський

Лікар хірург-ендокринолог. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 20 років практики в ендокринології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація ендокринолога
2000
2
Онлайн консультація ендокринолога
1500