Гастроентеролог

Висококваліфікована та ефективна допомога в профілактиці та при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура та підшлункової залози.

В наш час кількість захворювань шлунково-кишкового тракту сильно зросла, і це пов'язано з гострими і хронічними стресами, погіршенням екологічної ситуації в місті, нерегулярним харчуванням, вживанням в їжу продуктів, що містять шкідливі для організму людини речовини.

Щоб діагностувати початок розвитку недуги і попередити можливі ускладнення, в тому числі хронічні форми серйозних патологій, важливо своєчасно потрапити на прийом до гастроентеролога.

Гастроентерологи Grace Clinic успішно лікують такі хвороби:
• виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки;
• гастрит, дуоденіт;
• коліти, дисбактеріоз, синдром подразненого кишечника;
• гепатит, цироз, жировий гепатоз (ожиріння клітин печінки);
• грижа стравохідного отвору діафрагми;
• панкреатит, кіста підшлункової залози;
• холецистит, жовчнокам'яна хвороба, порушення моторики.

На первинному прийомі лікар огляне шкірні покриви, слизові оболонки порожнини рота, язик, а також проведе прощупування органів черевної порожнини. Для уточнення діагнозу можуть знадобитися інші дослідження

Ви можете звернутися до лікаря як планово, для профілактики і отримання рекомендацій, а також екстрено - при появі гострої симптоматики.

Наш підхід до гастроентерології

Наші лікарі суворо дотримуються всіх міжнародних протоколів, які дозволяють провести діагностику і лікування належним чином.

Особливість комплексного підходу нашої клініки в тому, що при необхідності ми призначаємо не тільки класичні гастроентерологічні препарати, а й ті, які можуть допомогти конкретно у вашому випадку. При необхідності, ми залучаємо докторів з інших областей медицини - антіейдж-терапевтів, психологів, дієтологів.

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація гастроентеролога
2000
2
Онлайн консультація гастроентеролога
1500