Крапельниці
anti age

Крапельниці anti age

Крапельниці
anti age

Поверніть молодость, енергію, здоров'я з anti age крапельницями

В трендах сучасної б'юті-індустрії стало важливим не тільки допомогти наблизити клієнту його зовнішні параметри до ідеальних, але і за допомогою інноваційних методик і програм забезпечити відмінне самопочуття і настрій, підтримати здоров'я, зберегти молодість, запобігти розвитку патологічних станів і деяких хвороб. Сьогодні серед таких оздоровчих процедур особливою популярністю користуються вітамінні крапельниці для здоров'я, які прийшли в США і Європу з Південної Кореї та Японії.

Вітамінні крапельниці для здоров'я: показання та застереження

Інфузійна вітамінна терапія – IV Therapy, може проводитися курсом або як епізодичний сеанс:

 1. Курс внутрішньовенних вітамінних крапельниць зазвичай складається з процедур, які роблять щоденно або 2-3 рази на тиждень, протягом періоду, призначеного лікарем. Найкращі результати досягаються у людей з явною перевтомою, ознаками анемії, симптомами авітамінозу і/або браком мінералів, підтверджених аналізом крові. Також є програми, які допомагають підтримати імунітет, в тому числі в міжсезоння і після ГРЗ, поліпшити роботу конкретного внутрішнього органу, стан шкіри, нігтів і волосся, схуднути, сприяти підвищенню когнітивних функцій мозку, посилити детоксикаційні резерви організму.
 2. Одноразова вітамінна крапельниця для здоров'я – відмінний спосіб швидкого відновлення фізичних сил і психічної рівноваги після надмірного фізичного навантаження, зневоднення, емоційного потрясіння, алкогольної інтоксикації (похмілля).

Звертаємо увагу, що будь-який сеанс, як курс, так і разовий вітамінний комплекс (коктейль), крапельницю для здоров'я, з вітамінами, мінералами і амінокислотами в Grace Clinic можна пройти тільки після відвідин нашого терапевта. Внутрішньовенне введення ударної дози мікроелементів може негативно позначитися на функціонуванні нирок та печінки. Варто також окремо зазначити – йдучи на подібну консультацію, треба бути готовим до детальної розмови про склад раціону харчування за останні 3-4 місяці, а також повідомити про біологічно активні добавки і вітамінно-мінеральні препарати, які приймаються.

Крапельниці для зміцнення здоров'я: переваги постановки в Клініці Grace

У Києві кращі оздоровчі внутрішньовенні коктейлі індивідуально для кожного клієнта складають саме наші терапевти. В цьому напрямку вони проходили закордонне стажування та брали участь у міжнародних семінарах.

Ми також гарантуємо не лише високу ефективність, але й безпеку процедур IV Therapy. Це досягається шляхом контролю за преміум якістю препаратів, які використовуються, а також педантичністю, відповідальністю і високим професіоналізмом середнього медичного персоналу.

Вітамінні крапельниці для здоров'я в Grace Clinic – сучасний метод омолодження, детоксикації та поповнення сил, який точно допоможе і вам!

Відгуки

Як це відбувається?

До

процедури

На консультації спеціаліст проводить обстеження та визначає програму персоналізованої IV Therapy – комплексне відновлення, Anti-age, боротьба із зайвою вагою, відновлення ШКТ, підтримка печінки або експрес-детокс.
Під час

процедури

Ви з комфортом влаштовуєтесь в спеціальному кріслі. У вашу вену встановлюється тонкий катетер, до якого підключається пластикова система для внутрішньовенних крапельних вливань. І катетер, і система одноразові, в індивідуальній упаковці, стерильні.
Після

процедури

По завершенню однієї процедури ви повертаєтесь до звичного життя. Вам не потрібно залишатися в нашій клініці. Проте спеціалісти рекомендують після крапельниці відпочити годину та не робити різких рухів.

Наш підхід до інфузійної терапії

Наш підхід до інфузійної терапії

Ми лікуємо проблему зсередини організму та не чекаємо, поки вона з’явиться ззовні. Наші спеціалісти розробляють комплексні програми інфузійної індивідуально для кожного клієнта.

Під час процедури в організм потрапляють потрібні препарати та вітаміни через крапельниці. Вони допомагають ефективно лікувати гострі хронічні захворювання, проводити загальну профілактику організму та підтримувати організм в гармонійному балансі.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Любомир
Дронюк

check up організму

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

check up організму

Питання-відповіді

Чи можна крапельниці замінити таблетками?

Для довготривалого ефекту потрібно лікувати проблему зсередини. Таблетки здатні лише на короткий час покращити самопочуття. Тому крапельниці більш результативні. Вони виведуть з організму залишки шлаків та токсинів, відновлять баланс та недостатню кількість вітамінів, покращать фізичний та психоемоційний стани.

Які існують протипоказання до проведення інфузійної терапії?

На першій консультації спеціаліст проводить обстеження та може призначити ряд аналізів, щоб виключити будь-які протипоказання. Якщо у вас наявне одне із наступних протипоказань, то від процедури краще відмовитися: хронічна серцева недостатність, ниркова недостатність, захворювання нирок, вагітність та післяродовий період.

Коли можна оцінювати фінальний результат?

Наші спеціалісти впевнені, ви відчуєте позитивні зміни в організмі відразу після першої процедури. Але оскільки деякі процедури проходять курсом, то потрібно дочекатися закінчення останньої процедури та оцінювати фінальний результат.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.