Кардіолог

Звертаючись до нашого кардіолога, Ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу не тільки в лікуванні хвороб серця і судин, але і в профілактиці.

Лікар, який проводить діагностику і коррекцію роботи серця і судин – кардіолог Клініки Grace (Грейс), займається лікуванням пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями а також консультує клієнтів пластичних хірургів перед виконанням операцій з загальною анестезією.

У нас можна отримати альтернативну діагностичну консультацію кардіолога або іншу медичну думку, високого експертного рівня лікаря вищої категорії з досвідом роботи більше 30 років.

Ну а клієнти Grace Clinic, можуть розраховувати на довгостроковий супровід у кардіолога з призначенням лікування або коррекцією наявних рекомендацій відповідно до новітніх закордонних рекомендацій і протоколів, затверджених в нашій країні. Велика увага приділяється профілактиці розвитку серцево- судинних захворювань, коррекції наявних факторів ризику.

Кому і як часто потрібно робити обстеження серця?

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує чоловікам і жінкам старше 40 років, проходити апаратну діагностику серця та судин і здавати специфічні аналізи крові на регулярній основі – через кожні 6 місяців, а тим, хто молодше – 1 раз протягом 1-2 років.

Обстеження у кардіолога безумовно і без винятків треба робити людям:

 • з обтяженою спадковістю;
 • з надмірною масою тіла;
 • які щодня курять тютюнові вироби;
 • з епізодами підвищеного або зниженого артеріального тиску;
 • які ведуть малорухливий спосіб життя;
 • з порушенням ритму серцевої діяльності;
 • часто знаходяться в стресових ситуаціях;
 • з високими показниками в крові тригліцеридів, холестерину низької та дуже низької щільності, глюкози.

До переліку осіб, схильних до високого ризику розвитку хвороб серцево-судинної системи, які повинні регулярно відвідувати приватного кардіолога, входять також люди, які відчувають часті проблеми з нирками.

Коли слід прийти на консультацію до лікаря кардіолога?

У Києві, в Клініці Grace (Грейс) на огляд кардіолога радять обов'язково записатися при прояві хоча б 2-х з перерахованих нижче ознак і симптомів:

 • часті головні болі;
 • напади нестачі повітря, болей за грудиною, задишки при незначному фізичному навантаженні;
 • перепади артеріального тиску від норми до підвищеного і/або до зниженого;
 • набряклість нижніх кінцівок, рук, обличчя;
 • безпричинна непритомність;
 • виявлення аритмії при моніторингу тиску та пульсу.

У випадку, коли періодично почав з'являтися дискомфорт в загрудинній області або незначний біль, який іррадіює в шлунок, лопатку, плече, нижню щелепу або руку, йти на консультацію до кардіолога треба негайно. Якщо такі прояви характеризуються як сильні, потрібно негайно викликати швидку допомогу. Це може бути не напад стенокардії, а інфаркт міокарда, який загрожує життю

Як проходить обстеження у кардіолога

Для діагностики хвороб серця і серцево-судинної системи в розпорядженні лікаря кардіолога в Клініці Grace (Грейс) є найсучасніше діагностичне обладнання кардіологічного профілю, лабораторія, що дозволяє робити всі необхідні аналізи крові, і висококваліфікований, відповідальний середній медичний персонал зі стажем роботи не менше 5 років.

Потрапивши на перший прийом до кардіолога, потрібно набратися терпіння. Знайомство почнеться з докладної бесіди, в ході якого лікар з'ясує і зафіксує не тільки скарги, але й розпитає про спадковість, наявність хронічних захворювань, не пов'язаних з серцево-судинною системою. Треба бути готовим перерахувати точні назви всіх ліків і біологічно активних добавок, що приймаються, а також не дивуватися запитанням про дитинство і юність, спосіб життя на сьогоднішній момент.

Далі кардіолог виконує огляд. Вимірює зріст і вагу, оцінює стан шкіри, лімфатичних вузлів, щитовидної залози, визначає наявність верхівкового поштовху. Робить перкусію грудної клітки, пальпацію живота. Далі вимірюється рівень артеріального тиску, підраховується ЧСС і аналізуються характеристики пульсу, прослуховуються тони серця. Кардіолог також робить кілька кардіологічних тестів, реєстрацію ЕКГ, проходження яких не вимагає багато часу.

Закінчується перший прийом уточненням дати та часу, коли клієнту будуть зроблені доплерографія судин шиї, ЕхоКГ, тести з навантаженням на серце, а також видачею направлення на специфічні аналізи крові. І тільки після аналітики всіх наявних даних, кардіолог запросить клієнта на повторний прийом, де ознайомить його з висновком, призначеннями та рекомендаціями.

Наш підхід до кардіології

Схема лікування захворювань серця і судин визначається нашими докторами індивідуально в кожному клінічному випадку. На підставі результатів досліджень лікар-кардіолог ставить діагноз і складає схему лікування.

Сучасні лікарські препарати допоможуть Вам повернутися до нормального життя, нормалізувати частоту серцевих скорочень і позбутися від болю в грудях.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Любомир
Дронюк

Anti-age терапевт. Лікар-кардіолог. Лікар вищої категорії. 33 роки практики в кардіології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація кардіолога (+ЕКГ)
2000
2
Онлайн консультація кардіолога
1500