Жіноча
інтимна
пластика

Недоліки інтимної зони викликають дискомфорт та невпевненість. Тому ми пропонуємо сучасні та безпечні методи її вдосконалення.

Естетичні недосконалості інтимних зон не несуть прямої загрози здоров'ю, але відображаються на емоційному стані жінки. Якщо близькість замість задоволення викликає дискомфорт від усвідомлення зовнішніх дефектів або недосконалостей, вам допоможе інтимна пластика. Вона усуває природні недоліки та дефекти, повертає впевненість в собі та допомагає відчути себе бажаною на 100%. Хірургічна інтимна пластика практикується лікарями Клініки Грейс і покликана повернути радість від близькості та почуття задоволеності в усіх сферах.

Пластика інтимних зон: показання до проведення

Оскільки оперативна інтимна пластика рідко має медичні показання, а скоріше естетичні, рішення про її необхідність жінка приймає самостійно. Деталі обговорюються з хірургом на консультації. Найчастіше причинами звернення за естетичної пластикою інтимних органів є:

 • спадкові дефекти геніталій;
 • збільшення статевих губ, пов'язані з віком і гормональним фоном;
 • наслідки пологів, травм, запальних процесів;
 • проблемні пологи.

Кожен пункт може приносити дискомфорт і формувати комплекси в сексуальному житті. Операції з інтимної пластики усувають будь-яку з перерахованих проблем і дозволяють повернутися до нормального повноцінного життя без комплексів і з широкою гамою відчуттів.

Види операцій

Вагінопластика

Пластика вагіни.
Операція, спрямована на звуження піхви, усунення післяпологових розширень і опущення її стінок.
Результатом операції є поліпшення інтимної естетики і якості статевого життя для обох партнерів.

Перінеопластика

Пластика промежини. Хірургічний метод корекції розтягнутих і деформованих в результаті вагітності і пологів тканин промежини.

Лабіопластика

Пластика великих та малих статевих губ.
Операція для корекції форми, розміру і симетрії статевих губ. Покращує зовнішній вигляд геніталій. Усуває обвислість, збільшення, асиметрію і зморшкуватість статевих губ.

Худопластика

Пластика капюшона клітора.
Покращує естетику вульви, сприяє підвищенню сексуальності шляхом полегшення оголення головки клітора під час сексу.

Гіменопластика

Операція, що проводиться з метою відновлення цілісності дівочої пліви.

Наш досвід

До

операції

На консультації гінеколог-хірург проводить обстеження та визначає необхідність та ступінь хірургічного втручання. На передопераційному огляді сдаються вагінальні мазки та проводиться комплексне обстеження організму для виключення будь-яких ризиків зі сторони здоров'я.
Під час

операції

Всі операції з інтимної пластики проводяться під загальною або місцевою анестезією і тривають від 30 хвилин до 2 годин в залежності від типу операції і її складності.
Після

операції

Перші години ви проводите в нашій клініці під щосекундним наглядом медичного персоналу. Можливі деякі больові відчуття, тому вам призначають знеболювальні препарати. Протягом 2-4 тижнів потрібно утриматися від статевих актів, занять спортом та відвідування басейнів або СПА, а далі проконсультуватись з вашим лікарем.

Наш підхід до інтимної пластики

Бажання бути здоровою та відчувати себе бажаною — завдання кожної жінки. Наші спеціалісти допоможуть вам виконати його. Вони відновлять зовнішню естетику інтимної зони та підвищать її сексуальну функцію, яка важлива і для жінки, і для чоловіка.

В нашій клініці вам підберуть ефективний метод пластики. Будь-яку гінекологічну операцію можна поєднати з іншими пластичними операціями та складними косметологічними процедурами.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Оксана
Полуянова

Лікар-гінеколог. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 12 років практики в гінекології

Вартість послуг

Ціна операції з інтимної пластики залежить від обсягу втручання і включає:

 • всі необхідні передопераційні обстеження;
 • палату інтенсивної терапії;
 • анестезію;
 • операцію з інтимної пластики;
 • комфортний одномісний стаціонар з індивідуальним медичним доглядом та харчуванням;
 • післяопераційний догляд (включаючи перев'язки перші 10 днів після операції);
 • річний медичний супровід.
 •  
  Назва послуги
  Ціна, грн
  1
  Консультація хірурга гінеколога з інтимної пластики
  1500

  Питання - відповіді

  Чи можна проводити лабіопластику під місцевою анестезією?

  Операція з лабіопластики може проводитись під будь-яким видом анестезії: наркоз, місцева або спинальна. Вибір виду анестезії обговорюється з вашим хірургом та анестезіологом на предопераційному обстеженні.

  Чи можна після пластики піхви народжувати?

  Після проведеної вагінопластики пологи через природні родові шляхи можливі. Однак, як і в разі пологів без попередньої операції, не можна виключити можливість корекції. Також, під час вагітності та пологів можуть виникнути додаткові умови, що вимагають проведення кесаревого розтину, наприклад, артеріальна гіпертензія, нефропатія, великий плід або особливості його передлежання та ін.

  Як підготуватись до операції?

  На передопераційній консультації лікар повідомить вам ваші індивідуальні рекомендації по підготовці.
  Загальні ж рекомендації такі: за день до операції необхідно виключити клітковину з раціону. Можна пити, їсти все м'яке (кефір, йогурт, суп і тд.)
  У 18-00 годин напередодні операції поставити клізму ЕНЕМА (або норгалакс) для очищення кишківника.
  Вагінально свічки Гексикон необхідно ставити на ніч, починаючи за 2 дні до операції і щодня після - всього 10 свічок.
  Необхідно прибрати волосся з інтимної зони напередодні операції.
  На саму операцію приходити в одязі, який не стягує промежину (спідниця, спортивний костюм). Краще обирати класичні моделі трусиків-сліпів.

  Що входить в пакет за видами операцій з інтимної пластики?

  Пакет за видами операцій "Жіноча інтимна пластика"
  включає:

  1. Передопераційні консультації:

   • консультація гінеколога
   • консультація анестезіолога

  2. Стандартний пакет аналізів

  3. ЕКГ (відповідно операції)

  4. УЗД (відповідно операції)

  5. Рентген дослідження (відповідно операції)

  6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

  7. Палата інтенсивної терапії

  8. Операція

  9. Анестезія

  10. Стаціонар

   • палата
   • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
   • персональна медична сестра
   • індивідуальне дієтичне харчування

  11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

  12. Річний медичний супровід

  До/після

  Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
  Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

  Пластика інтимних зон в Клініці Грейс

  Будь-які недосконалості інтимної зони можна прибрати швидко – буквально за кілька годин лікар проводить необхідні маніпуляції. А вже через кілька днів можна повертатися до звичного життя, дотримуючись нескладних рекомендацій.

  Інтимна пластика після пологів і в інших випадках передбачає відмову від інтенсивних фізичних навантажень перший час. Всі інші регулярні процедури – гігієна, відвідування туалету, носіння звичної білизни не викликає дискомфорту і не приносить незручностей. Через 3-4 тижні можна повертатися до нормального сексуального життя і насолоджуватися новими відчуттями.

  Читати далі

  Інтимна пластика для жінок: види та напрямки

  Залежно від типу проблеми, яку потрібно вирішити в Клініці Грейс практикують різні види хірургічної інтимної пластики:

  • Інтимна пластика піхви. Хірургічне втручання дозволяє звузити стінки вагіни, усунути опущення стінок і післяпологові розширення. В результаті інтимна пластика зменшення піхви покращує якість інтимного життя обох партнерів.
  • Перінеопластіка – інтимна пластика промежини може знадобитися після вагітності та пологів для відновлення еластичності тканин.
  • Інтимна пластика статевих губ. Вона стосується і великих, і малих статевих губ, деформованих в результаті травм, вікових змін, вагітності. Інтимна пластика великих губ відновлює симетрію, коригує розміри, покращує загальний зовнішній вигляд геніталій.
  • Худопластика покликана відновити або підвищити чутливість під час інтимної близькості за рахунок оголення головки клітора.
  • Гіменопластика – операція по відновленню дівочої пліви.

  Інтимна пластика: переваги Grace Clinic

  Пластику інтимних зон в Києві в Клініці Грейс виконують хірурги-гінекологи вищої категорії з багаторічним досвідом роботи на найсучаснішому європейському обладнанні. До послуг наших клієнтів не лише бездоганний сервіс, а й:

  • комплексне обстеження у власній діагностичній лабораторії, включаючи метод УЗД;
  • консультації провідних фахівців галузі з величезним досвідом практичної роботи;
  • сучасне обладнання для оперативних маніпуляцій;
  • комфортабельні палати;
  • сервіс рівня п'ятизіркового готелю;
  • консьєрж сервіс.

  Інтимна пластика поверне гармонію в інтимні стосунки та впевненість в собі за будь-яких обставин.

  Показати менше