Гінекологія

Надаємо як екстрену допомогу в гінекології, так і послуги обстеження і лікування, так і інтимну пластику і косметологію. До ваших послуг УЗД-діагностика і профілактичні огляди.

Турбота жінки про себе – це не лише підтримання ідеальної фізичної форми та краси, але й своєчасна і регулярна перевірка стану здоров'я. Гінекологія займається профілактикою, діагностикою та лікуванням репродуктивної системи жінки. Починаючи з підліткового віку в організмі жінки відбуваються постійні зміни, які важливо відстежувати та контролювати.

Обстеження у гінеколога необхідне і в зв'язку з тим, що багато гормональних та онкологічних захворювань жіночої сфери значно помолодшали. Своєчасний огляд дозволяє не тільки вчасно почати лікування, але і попередити розвиток багатьох хвороб, які погіршують якість життя. Гінекологія в Києві в Клініці Грейс дозволяє вчасно розпізнати та вилікувати хвороби до їх переходу в хронічну форму.

Приватна гінекологія: запобігти та вилікувати

Своєчасний початок лікування допомагає попередити багато неприємних наслідків та завдати мінімальної шкоди жіночому організму. Не випадково рекомендовано відвідувати фахівця двічі на рік: безсимптомний перебіг багатьох хвороб легко виявити. А кваліфікований гінеколог і якісні лабораторні дослідження допомагають вчасно діагностувати будь-які відхилення. І лідирує в цьому питанні саме приватний гінеколог, маючи в своєму розпорядженні сучасні діагностичні апарати та обладнання.

Консультація гінеколога необхідна навіть в разі відсутності скарг. А при наявності видимих ​​порушень записатися на консультацію необхідно негайно. До останніх можна віднести:

 • будь-які больові симптоми в області малого тазу;
 • зміна характеру виділень, їх кольору і запаху;
 • кровотечі, не пов'язані з менструальними;
 • мізерні або надмірно активні менструації;
 • нерегулярний цикл;
 • безпліддя.

Діагностику проводить тільки досвідчений кваліфікований гінеколог, підбираючи оптимальну програму лікування.

Гінекологія: напрямки лікування в Клініці Грейс

Турбота про жіноче тіло починається з регулярних профілактичних оглядів і закінчується складними оперативними втручаннями. Наші клієнти отримують гінекологічну допомогу за такими напрямками:

 • профілактичні прийоми і огляди на регулярній основі;
 • ендокринна гінекологія;
 • оперативна гінекологія;
 • естетична гінекологія;
 • ведення вагітності.

Естетична гінекологія: підвищення якості інтимного життя

Незадоволення естетикою власної інтимної зони часто викликає дискомфорт і провокує формування комплексів, небажаних для благополучного сексуального життя. Усунути естетичні недосконалості статевих органів покликана естетична гінекологія.

Гінекологи-естетисти щодня проводять маніпуляції на інтимних зонах жінок і повертають їм впевненість в собі та гармонію в сексуальній сфері. Ми пропонуємо найефективніші методи естетичної гінекології, серед яких:

 • пластика інтимних зон;
 • апаратна естетична гінекологія;
 • інтимна косметологія.

Кожна процедура проводиться на найсучаснішому обладнанні і допомагає полюбити себе та своє тіло і розпрощатися з комплексами і дискомфортом.

Наш підхід до гінекології

Ваше тіло належить тільки вам. Якщо ви хочете бути здоровою та відчувати себе сексуальною, то наші спеціалісти допоможуть вам це зробити.

Гінекологія в нашій клініці охоплює повний спектр медичних послуг в області інтимного здоров'я і омолодження, відновлення після пологів, відновлення гормонального фону та підвищення жіночої сексуальності. Наші спеціалісти пропонують сучасні, ефективні та перевірені методи інтимної пластики та естетичної гінекології, апаратні методики та біоідентичну замісну гормональну терапію, які допоможуть вам пізнати себе та полюбити своє тіло.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук. 25 років практики в гінекології

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація гінеколога-ендокринолога з розробкою плану обстеження та лікування (включає УЗД і кольпоскопію)
4500
2
Онлайн консультація гінеколога-ендокринолога з розробкою плану обстеження та лікування
4200
3
Консультація по естетичній гінекології (включає УЗД і кольпоскопію)
2000

Питання - відповіді

Чи можна після пластики піхви народжувати?

Після проведеної вагінопластики пологи через природні родові шляхи можливі. Однак, як і в разі пологів без попередньої операції, не можна виключити можливість корекції. Також, під час вагітності та пологів можуть виникнути додаткові умови, що вимагають проведення кесаревого розтину, наприклад, артеріальна гіпертензія, нефропатія, великий плід або особливості його передлежання та ін.

В якому віці можна проходити процедуру звуження вагіни?

Особливих вказівок щодо віку немає. Процедуру можна проводити в будь-якому віці, якщо є показання до неї. Ця процедура ніяк не впливає на здатність виносити і народити здорову дитину.

Що таке пелета і що входить до її складу?

Пелети за розміром нагадують маленькі рисові зерна. Але нам більше подобається порівнювати їх з легендарними рухливими діамантами будинку Chopard. Пелети містять біоідентічних гормони і інші біологічно активні речовини. Сировиною для їх виробництва є, зокрема, соя і дикий ямс.

Як проходить сеанс на кріслі Emsella?

Сеанс проходить без попередньої підготовки, не вимагає роздягання або подальшої реабілітації.
Для його проведення потрібно просто зручно розташуватися в кріслі BTL Emsella. Під час процедури ви можете відчути легку вібрацію і скорочення м'язів тазового дна.
Тривалість процедури - 28 хвилин, як правило, вона проводиться 2-3 рази на тиждень. Курс складається мінімум з 6 процедур.

Як дізнатися, чи потрібно мені збільшувати точку G?

Для початку потрібно відповісти собі на наступні питання: чи відчуваєте ви себе і своє тіло, чи приносить вам задоволення секс і чи відчуваєте ви свою жіночу енергію. Якщо відповісти складно, то рекомендуємо прийти на консультацію до нашого фахівця з естетичної гінекології, який проведе повне обстеження вашої інтимної зони і дасть відповідь на всі питання.

Гінекологія в Києві в Grace Clinic

Зберегти та відновити жіноче здоров'я, повернути гармонію в сексуальному житті та забезпечити підтримку в період вагітності допомагають кваліфіковані гінекологи Клініки Грейс. Кожен день наші клієнти отримують бездоганний сервіс і медичне обслуговування:

 • діагностику, консервативне та оперативне лікування на найсучаснішому європейському обладнанні;
 • індивідуальний підхід, анонімність і делікатність;
 • сервіс на рівні 5 зіркового готелю і палати класу люкс.

Гінекологія в Клініці Грейс – це всебічна та повноцінна турбота про ваше здоров'я в найбільш інтимних питаннях.