Гінекологія

Гінекологія

Гінекологія

Здоров'я та краса інтимної зони жінки у Grace Clinic

Інтимна зона жінки так само, як і все тіло, вимагає догляду, і так само, як все тіло, схильна до змін під впливом різних факторів - віку, часу, народження дітей, гормональних стрибків у період менопаузи та інших. Сьогодні ми маємо можливість повноцінно доглядати за зоною статевих органів, щоб зберегти здоров'я та естетичний зовнішній вигляд у будь-якому віці.

У сучасному світі все більше жінок звертаються до естетичної гінекології, аби покращити інтимну зону та підвищити якість життя.

Естетична гінекологія в Grace Clinic пропонує широкий спектр процедур, спрямованих на відновлення та омолодження інтимної зони. Вона допомагає вирішити такі проблеми, як збільшення та розтягнення статевих губ, нетримання сечі, опущення стінок піхви, зниження чутливості статевих органів після пологів, розтяжки, шрами, зміни кольору та безліч інших неприємностей, які приносять жінкам фізичний або візуальний дискомфорт.

Найбільш популярними процедурами у відділенні естетичної гінекології клініки Grace є:

Ми, у Grace Clinic, розуміємо, що самопочуття жінки не менш важливе, ніж зовнішня краса (особливо в такий період, як менопауза). Крім того, зберегти створену красу можна лише займаючись питаннями ендокринного здоров'я. Саме тому один із напрямків гінекології в Грейс – ендокринне здоров'я:

Усі процедури ендокринної та естетичної гінекології у клініці Grace виконуються досвідченими гінекологами, у найкомфортніших умовах. Очолює напрям гінекології у Grace – Тетяна Шевчук, кандидат медичних наук, гінеколог із 27-річним досвідом роботи, засновник естетичної гінекології в Україні.

Індивідуальний підхід до потреб кожної пацієнтки дає змогу отримати найкращий результат. Ви сміливо можете записатися до гінеколога у Києві в Грейс. Відчуйте себе прекрасними, розкрийте свою жіночність, ми з радістю допоможемо вам у цьому.

Чому обирають гінекологів Grace

Тільки найкращі фахівці
01

Тільки найкращі фахівці

Тільки найкращі фахівці. У клініці Grace ми поєднали лікарів з величезним досвідом роботи - родоначальників естетичної гінекології.

Апарати, хірургія, ін'єкції
02

Апарати, хірургія, ін'єкції

Широкий вибір послуг, що дозволяє підібрати рішення вашого завдання. І не завжди це хірургічний метод, доступні також апаратні процедури та ін'єкційні.

Преміальний сервіс
03

Преміальний сервіс

Ми подбали про все: комфорт перебування в клініці, у нас діє послуга трансферу на автомобілі Tesla після виписки, закрита територія, що охороняється, персональний менеджер, який допоможе організувати візит, шеф-кухар порадує вас вишуканими стравами.

Хочу консультацію

Записатися

Лікарі

Усі лікарі

Тетяна
Шевчук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Відгуки

Відео про клініку

Відео про клініку
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.