Хірург

Діагностика і оперативне лікування патологій органів черевної порожнини, гриж, захворювань шкіри і підшкірної клітковини.

Допомога лікаря-хірурга може знадобитися при різних захворюваннях, в тому числі і тих, що вимагають невідкладного хірургічного лікування.

На консультації хірург дасть повну інформацію про переваги та ризики передбачуваної маніпуляції або операції, можливі ускладнення. Розповість про етапи передопераційної підготовки, етапах виконання втручання, варіантах анестезії, особливості всього периоперационного періоду та періоду реабілітації. Запропонує варіанти підтримки прийнятної якості життя при вашому захворюванні.

Для уточнення діагнозу і виявлення супутніх патологій життєво важливих органів можуть бути призначені додаткові інструментальні та лабораторні дослідження.

На основі проведених досліджень, хірург приймає рішення про необхідність оперативного втручання, терміни його виконання, методі і умови проведення, виявляє наявність протипоказань.

Наш підхід до хірургії

Ми використовуємо традиційні і новітні технічні методи і засоби, що пройшли необхідну сертифікацію і клінічну апробацію. Ми активно розробляємо нові й удосконалюємо існуючі методи, сприяючи їх ефективному та безпечному застосуванню.

В арсеналі наших хірургів є як традиційні, так і новітні технічні методи і засоби, такі як лазерна і радіохвильова хірургія, лапароскопічні, ендоскопічні операції.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Андрій
Гриценко

Лікар пластичний хірург. 5 років хірургічної практики

Вартість послуг

 
Назва послуги
Вартість, грн
1
Консультація хірурга
2000