Хірургічне
лікування
гінекомастії

Хірургічне лікування гінекомастії

Хірургічне
лікування
гінекомастії

Збільшені молочні залози викликають неабиякий дискомфорт у чоловіків. Пропонуємо вам змінити цю ситуацію сучасним та ефективним методом.

Гінекомастія – це доброякісне, симетричне або асиметричне збільшення грудних залоз у чоловіків, яке виникло через розростання залозистої тканини. У маленьких хлопчиків в період статевого дозрівання така зміна відноситься до фізіологічних, і проходить самостійно. Причинами гінекомастії у зрілих чоловіків можуть бути патології та пухлини, що викликають гормональну дисфункцію, хвороби печінки, прийом деяких ліків або анаболічних стероїдів, порушення обміну речовин через ожиріння, відновлення нормального харчування після тривалої суворої дієти.

Якщо в процесі обстеження збільшених грудних залоз у чоловіка з'ясовується, що розрослася не залозиста, а жирова тканина, то ставиться діагноз – псевдо- чи помилкова гінекомастія, причиною якої є надмірна вага. Вид патології, описаний на початку, називається істинна гінекомастія грудей. Можливий і третій варіант аномалії – змішана гінекомастія. Вона часто спостерігається у здорових чоловіків, які зловживають пивом і марихуаною, у професійних спортсменів, які різко припинили тренування і знаходяться в стресовому стані, а також у старших 50 років.

Пластична хірургія при гінекомастії

Все одно який тип патології розвинувся – справжня або помилкова гінекомастія, лікування у чоловіків цієї аномалії ефективне тільки за допомогою операції:

 1. При помилковій гінекомастії робиться ліпосакція. Видалення надлишків жирової тканини відбувається через мініатюрні проколи за допомогою спеціальних канюль і аспіратора (ліпосактора).
 2. При істинній гінекомастії у чоловіків, видалення і висічення надлишків залозистої тканини – підшкірна мастектомія (видалення залозистої тканини) виконується хірургічним шляхом через невеликі розрізи по краю ареоли.
 3. При комбінованій гінекомастії операція включає в себе і мастектомію і ліпосакцію.

При яскраво вираженій чоловічій гінекомастії, коли залози занадто великі, після їх зменшення, пластичний хірург видаляє надлишки шкіри по типу контурної мамо пластики.

Наш досвід

До

операції

На консультації спеціаліст визначає причину гінекомастії. Він проводить діагностику та призначає ряд обстежень. Залежно від типу, вираженості та еластичності шкіри, спеціаліст визначає метод проведення процедури.
Під час

операції

Процедура вважається повністю безпечною. Триває приблизно одну-дві години та проводиться під загальною анестезією. Спеціаліст відновлює нормальний контур чоловічих грудей, коригує асиметрію та зменшує ареоли.
Після

операції

По завершенню вам одягають фіксуючу компресійну білизну. Її потрібно носити протягом 2-3 тижнів. Першу добу ви залишаєтеся у нашій клініці під щосекундним наглядом медичного персоналу.

Наш підхід до лікування гінекомастії

Наш підхід до лікування гінекомастії

Ніхто з чоловіків не застрахований від гінекомастії. Збільшення та асиметрія молочних залоз відбувається через зміни у гормональному фоні. Деформація грудей стає болючим ударом по самооцінці: вам не зручно ходити в сауну та на пляж, ви одягаєте мішкуватий одяг, який максимально приховує виражену патологію.

Наші спеціалісти пропонують лікування гінекомастії хірургічним шляхом. Аби швидко та ефективно позбутися невпевненості та дискомфорту.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Лідер напряму реконструктивної хірургії клінік Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Варсік
Дадаян

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Провідний пластичний хірург з пластики тіла Grace Clinic.
Успішний досвід більш ніж 18 років. Кандидат медичних наук.

збільшення грудей підтяжка грудей зменшення грудей fitness ліпосакція ліпоскульптурування HD абдомінопластика

Андрій
Гриценко

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Питання - відповіді

Чи обов’язково лікувати гінекомастію?

Наші спеціалісти рекомендують обов’язково лікувати гінекомастію. Стрибки гормонів впливають не тільки на збільшення грудей, а й на здоров’я організму в цілому. Запущена гінекомастія може стати причиною появи раку грудної залози. Тому важливо провести своєчасне лікування.

Чи можна зменшити груди активними тренуваннями?

Активні тренування в залі допоможуть вам зменшити зайві жирові накопичення. Збільшені молочні залози все одно залишаться. Тому наші спеціалісти пропонують поєднати активні тренування з хірургічним лікуванням гінекомастії.

В якому віці краще проводити лікування гінекомастії?

Будь-яке хірургічне втручання дозволяється з 18 років. Проте явні перші ознаки гінекомастії з’являються вже у підлітковому віці. У хлопчиків активно змінюється гормональний фон. Але приводу для тривоги немає. Патологія вважається фізіологічною і може самостійно регресувати протягом 2-3 років.

Що входить в пакет операції з лікування гінекомастії?

Пакет операції "Хірургічне лікування гінекомастії"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Компресійна білизна (1 комплект)

Протипоказання до пластичної хірургії при гінекомастії

Зменшити великі грудні залози за допомогою пластики вийде не у всіх чоловіків. Операція при гінекомастії протипоказана при наявності:

 • множинної алергії на засоби для місцевої та загальної анестезії;
 • інфекції шкіри в зоні, яка підлягає операції;
 • тяжких хронічних хворобах внутрішніх органів;
 • тяжкого цукрового діабету або інших хвороб, що негативно впливають на регенерацію тканин;
 • гормонопродукуючих пухлин;
 • онкологічних захворювань;
 • порушень згортання крові.

Молодим людям, у яких гінекомастія не проходить самостійно протягом більше 2 років, для пластики грудей необхідно дочекатися 18 років і отримати направлення на операцію від ендокринолога.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.