Ольга Мініна

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія
Ольга Мініна

Ольга Мініна

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог першої категорії та онкогінеколог першої категорії

Про лікаря

Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог першої категорії та онкогінеколог першої категорії Мініна Ольга Юріївна - фахівець у сфері жіночого здоров'я та гінекологічних проблем. З багаторічним досвідом у галузі, доктор Мініна володіє широким спектром навичок та спеціалізацій.

Працюючи у клініці Grace, доктор Мініна виявляє турботу та професіоналізм. Ольга Юріївна здійснює амбулаторний прийом пацієнток, розробляє план обстеження та призначає план лікування. Вона також має великий досвід у проведенні кольпоскопії та гормональній терапії. Окрім того, доктор Мініна є відомим спеціалістом з естетичної гінекології, володіючи великим діапазоном хірургічних методик та ін'єкційних процедур.

Перелік послуг, які здійснює лікар включає лабіопластику, пластику великих статевих губ, худопластику, пластику стінок піхви, хірургічну корекцію піхви нитками, відновлення статевої пліви та хірургічну дефлорацію.

Вона використовує ін'єкційні методики, такі як аугментація статевих губ та точки G, біоревіталізація та плазмотерапія, а також лазерні методики, зокрема "омолодження" піхви та корекцію шийки матки.
Доктор Мініна Ольга Юріївна завжди прагне покращити свої навички, беручи участь у майстер-класах, навчаннях та стажуваннях, як на території України, так і за її межами. Вона також виступає спікером на конференціях, ділиться з колегами та пацієнтами останніми досягненнями та інноваціями в гінекологічній практиці.

Ольга Юріївна завжди ставить пацієнтів на перше місце, надаючи їм якісну та професійну медичну допомогу, а її високий рівень кваліфікації та здібностей робить її незамінним лікарем в сфері жіночого здоров'я нашої клініки Grace.

Відео з доктором Мініною

Консультація лікаря – від 2600 грн

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.