Консервативна
терапія

Консервативна
терапія

Чи можна вилікувати варикоз без операції?

Консервативне лікування саме по собі не усуває варикозне розширення вен, але може допомогти зменшити прояви хвороби, інтенсивність скарг, досягти стійкого регресу набряків, мінімізувати можливість розвитку ускладнень та подальшого розвитку хвороби, якщо дотримуватися всіх рекомендацій наших спеціалістів.

Комплексне лікування з застосуванням малоінвазивних методик, адекватної компресійної терапії, індивідуально підібраного медикаментозного лікування, а також програми модифікації факторів ризику та режиму життя сприяє дає можливість досягти позитивного ефекту та профілактиці ускладнень хвороби.

Завдання медикаментозної терапії:

  • підвищення тонусу венозної стінки і венозних клапанів,
  • поліпшення лімфовідтоку,
  • поліпшення мікроциркуляції,
  • корекція реологічних порушень,
  • усунення запальних проявів захворювання,
  • зменшення набряків Компресійна терапія.

Еластична компресія обов'язкова при використанні будь-якого методу лікування захворювань вен.

Механізм лікувальної дії трикотажу заснований на точно розрахованому і дозованому тиску його на венозну стінку. Гольфи, панчохи і колготки створюють додатковий каркас, що підтримує вени, і захищають їх від надмірного розтягування.

Професійні фахівці Grace Clinic застосовують індивідуальний підбір комплексної терапії до кожного окремого випадку. Адже найчастіше лікування варикозу включає комбінацію консервативного та оперативного лікування.

Наш підхід до консервативної терапії

У Grace Clinic є повний спектр сучасних методів лікування варикозу - як медикаментозних, так і хірургічних. Крім цього, наше діагностичне обладнання дозволяє робити докладну діагностику стану вен – а це важливо для вибору методів лікування варикозу, яких найчастіше буває кілька

Специалисти

Всі спеціалісти

Володимир
Герасимов

ЛІКАР-ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ
ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
25 РОКІВ ПРАКТИКИ