Микола Ноцек

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)
Микола Ноцек

Микола Ноцек

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Висококваліфікований лікар з багаторічним досвідом у сфері урології та андрології.

Про лікаря

Доктор здобув освіту в найвідоміших закладах: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Академію післядипломної освіти П.Л. Шупика та Національний інститут хірургії та трансплантології О.О. Шалімова.

Має безліч сертифікатів, окрім практики лікаря уролога та хірурга, Микола Сергійович володіє технікою використання філлерів, ботулотоксину типу А, методиками тредліфтингу, та іншими компетенціями для надання найсучасніших процедур і медичних втручань.

Лікар активно займається громадською діяльністю, обіймаючи посаду секретаря Української асоціації андрології та сексуальної медицини (УААСМ) та є членом Європейської спільноти сексуальної медицини (ESSM).

Спеціалізуючись на урології та андрології, лікар Ноцек має великий досвід у лікуванні неспецифічних запальних захворювань, чоловічої неплідності, сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, передчасної еякуляції, хвороби Пейроні та багатьох інших станів.

З високим професіоналізмом лікар Ноцек також виконує різноманітні операції, включаючи обрізання, варикоцелеектомію, гідроцелеектолію, пластику білочної оболонки та операції з протезування статевого члена. Особливо варто відзначити його експертизу в естетичних операціях статевого члена та хірургічній чоловічій контрацепції.

Завжди працюючи на благо пацієнтів, цей лікар-уролог в Grace Clinic є надійним партнером у вирішенні ваших медичних потреб.

Поради уролога-андрога Миколи Ноцека

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.