Фокусна ударно

хвильова терапія

Storz Medical

лигаментотомия

Фокусна ударно

хвильова терапія

Storz Medical

Найновітніший апарат фокусної ударно-хвильової терапії в Grace (Київ) з найшвидшим результатом

Ударно хвильова терапія (УХТ)  – це апаратна неінвазивна процедура, яка діє на тканини спеціальними акустичними хвилями високої енергії. Суть дії апарату у тому, що хвилі енергії відновлюють, нормалізують кровообіг у ділянці, на яку впливають. У клініці Grace застосовується швейцарський апарат нового покоління Storz - саме фокусної ударно хвильової терапії (на відміну від звичайної ударно-хвильової терапії цей апарат чітко фокусує вплив саме на ту ділянку, на яку потрібно, не розсіюючи енергію. Таким чином, ефект досягається швидше. Окрім того, у цьому апараті частота подачі енергії точно така сама, як в клітинах людини (тобто процедура на такому апараті - на 100% фізіологічний вплив). Таким чином, ми природно регенеруємо тканини у необхідній ділянці – утворюються нові судини і нерви.

Фокусовану ударно хвильову терапію простати неможливо порівняти і з ручним масажем (який може застосовуватись при простатиті), оскільки доведено, що ручний масаж при наявному фіброз або кальцинатів у простаті навпаки ще більше пошкоджує навколишні тканини у цьому органі.

Покази та протипокази до процедури

Покази


- Хронічний простатит
- Синдром хронічного тазового болю
- Еректильна дисфункція
- Хвороба Пейроні

протипокази


- Порушення згортання крові
- Запальні процеси на шкірі статевого члена
- Уретрит

Потрібна консультація?

Запишись

01

Як проводиться Фокусна УДАРНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ Storz?

Лікар-уролог-андролог на консультації проводить обстеження, досліджує спосіб життя, за потреби проводить УЗД, здачу аналізів і одразу може провести фокусну ударну терапію. УХТ дозволяє швидко позбутися дискомфорту, болю, нормалізувати сечовипускання.

02

В залежності від потреби, ударно-хвильова терапія в урології проводиться на три зони: на простату (на промежину), на статевий член та ніжки статевого члена (наприклад, при хворобі Пейроні). Результат – вже після першого сеансу. Курс – від 4-х до 10 процедур з періодичністю 2-7 днів. Вартість ударно-хвильової терапії залежить від кількості сеансів. Реабілітація – відсутня. Результат УХТ при простатиті зберігається індивідуально – від кількох місяців до кількох років.

Чому обирають Grace?

Обладнання

Використання найсучаснішого обладнання з найвищою ефективністю. За потреби лікар-уролог призначає додаткове апаратне чи медикаментозне лікування.
Уролог

Лікування призначає і проводить лікар-андролог-уролог з багаторічним досвідом і світовим визнанням (його наукові роботи публікуються у найпрестижніших міжнародних професійних виданнях).
Конфіденційність

та сервіс

Наша клініка знаходиться на приватній закритій території. Для вас завжди доступна парковка.

Хочете персональну консультацію лікаря?

Записатися

Хто виконує?

Усі лікарі

Микола
Ноцек

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Висококваліфікований лікар з великим досвідом у галузі естетичної урології та інтимної пластики, лікування простатиту та хвороби Пейроні. Його наукові роботи публікуються у найпрестижніших світових медичних виданнях.

плазмотерапія члена (PRP) лікування хвороби Пейроні ліпофілінг члена лігаментотомія ударно-хвильова терапія Storz Medical безопераційне потовщення статевого члена (філлерами)

Ударно хвильова терапія: ціна

 
Назва
Ціна
1
Консультація андролога з розробкою плану обстеження та лікування

3 000 грн

2
Storz Medical (1 процедура)

1 200 грн

3
Storz Medical (6 процедур)

6 624 грн

4
Storz Medical (8 процедур)

8 160 грн

5
Storz Medical (10 процедур)

9 600 грн

Про клініку

Хочу
консультацію

    Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
    Виберіть зручний метод зв’язку:

    Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

    Дякуємо!

    Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.