Флебектомія
(Венектомія)

Флебектомія (Венектомія)

Флебектомія
(Венектомія)

Хірургічне видалення варикозу назавжди

Варикозне розширення вен дуже поширена проблема для чоловіків і жінок, яка завдає безліч проблем - як естетичних, так і здоров'я. Флебектомія або венектомія – це хірургічна процедура, яка використовується для видалення варикозних вен. Вона застосовується у судинній хірургії давно. Її суть – у видаленні варикозних вен через розрізи на шкірі.

Проте сьогодні ця операція застосовується лише за невеликим переліком показань, оскільки в Grace Clinic існують сучасніші способи видалення варикозу, наприклад, лазерне лікування варикозу та клейова облітерація вен. Вони фактично замінили флебектомію, адже проводяться без розрізів - через невеликі проколи, а часом лише через один прокол у кілька міліметрів.

У яких випадках застосовується венектомія? Це – тромбоз вени. У таких випадках лазер не зможе "склеїти" вену, на допомогу приходить флебектомія.

Також слід відрізняти мініфлебектомію – це теж хірургічне видалення вен, проте через мінірозрізи, проколи.

Важливо розуміти, що залежно від стану флеболог клініки Grace після обстеження пацієнта, УЗД вен може порекомендувати комбінацію методик, наприклад, мініфлебектомію та лазер. Це залежить від ступеня прояву тієї чи іншої варикозної вени, наявності тромбів тощо.

До Після: 7 днів після мініфлебектомії

miniflebektomiya-kiev
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Потрібна консультація?

Записатись

Як проводится операція?

Як проводится операція?

На консультації флеболог клініки Grace проведе огляд, УЗД вен (доплер) та вибере оптимальний варіант лікування варикозу у вашому випадку: флебектомію, мініфлебектомію або лазер, біоклей. Для естетичної корекції може застосовуватись склеротерапія.
Перевага лікування варикозу в Grace - судинний хірург підбирає найсучасніший, найбезпечніший, з мінімальною реабілітацією (або їх комбінацію) конкретно для вас.
Сама венектомія (або мініфлебектомія) проводиться під місцевою анестезією буквально за 30-60 хвилин. Хірург робить невеликі розрізи над ураженими венами та видаляє їх за допомогою спеціального інструменту - флебектома. Після видалення проводиться перев'язка або замикання судин для запобігання кровотечі. Після операції вас розмістять у персональній люкс-палаті з постійним медичним супроводом. А через кілька годин ви можете залишити клініку.
Після операції пацієнту надягають компресійні панчохи чи гольфи.

Реабілітація після флебектомії

Пацієнтам після флебектомії зазвичай потрібний реабілітаційний період до 10 днів, а після мініфлебектомії – до 5 днів. Лікарі можуть рекомендувати носити компресійні панчохи, щоб знизити набряк і підтримати вени під час загоєння. Також важливо дотримуватися вказівок лікаря щодо фізичної активності, догляду за раною та прийому ліків.

ЯКІ ГАРАНТІЇ?

Підбираючи індивідуальне лікування (або комплекс заходів), флебологи клініки Grace гарантують відсутність рецидиву на 97%.

Хто проводить?

Усі лікарі

Володимир
Герасимов

флебектомія склеротерапія лазерне видалення варикозу

ЛІКАР-ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ
ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
25 РОКІВ ПРАКТИКИ

флебектомія склеротерапія лазерне видалення варикозу

Потрібна індивідуальна консультація?

Записатись

про клініку

про клініку
Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.