Перінеопластика

Перінеопластика

Перінеопластика

Поверніть яскраві фарби у своє інтимне життя з Grace Clinic - звуження піхви за допомогою періонеопластики, Київ

Періонепластика представляє собою ефективну процедуру, яка може значно покращити якість життя пацієнтів, які страждають від різних проблем в цій області. У клініці Grace ми пропонуємо послуги досвідчених хірургів і індивідуальний підхід до кожного пацієнта, щоб забезпечити безпеку і досягнення бажаних результатів. Наша клініка є лідером у сфері пластики промежини в Україні, і ми прагнемо допомогти кожному пацієнту досягти своїх цілей і відновити здоров'я.

Пластика промежини або  перінеопластика є однією з найбільш вимаганих естетичних і функціональних процедур у сучасній медицині. Це хірургічне втручання спрямоване на відновлення анатомії та функцій області промежини. Пацієнти, які страждають від різних проблем у інтимній області, звертаються до пластичної хірургії з метою покращення фізичного і психологічного самопочуття. У клініці Grace ми пропонуємо високоякісні процедури пластики промежини, забезпечуючи комфорт і безпеку нашим пацієнтам

Періонеопластика: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Бажаєте консультацію?

Записатися

Кому підходить пластика промежини?

Покази


- різні стани, які можуть негативно позначатися на здоров'ї та якості життя пацієнтки;
- розтягнення та ослаблення м'язів та тканин після пологів;
- зниження сексуальної функції;
- естетична недосконалість зовнішнього вигляду промежини;
- різні дефекти, вроджені аномалії або травм у цій галузі.

Протипокази


- вагітність або період лактації;
- запальні, алергічні захворювання на етапі загострення;
- інфекції, що передаються статевим шляхом;
- захворювання органів малого тазу;
- порушення згортання крові та інші діагнози, які гінеколог уточнює на особистій консультації.

Як проходить періонеопластика

Як проходить періонеопластика
01

Перед виконанням пластики промежини пацієнти проходять ретельне обстеження у гінеколога-хірурга. Під час цього процесу лікар з пацієнткою обговорюють індивідуальні потреби та її очікування, а також пояснює можливі результати та ризики процедури. Відразу після цього вам надається персональний менеджер, який організує передопераційне обстеження (здачу аналізів, консультацію з анестезіологом), допоможе підібрати дату операції, внести передоплату для бронювання операційної команди за вами. Все необхідне обстеження вже входить у вартість перинеопластики та проводиться у клініці Grace.

Як проходить періонеопластика
02

Під час самої операції гінеколог-хірург використовує новітні техніки та інструменти для відновлення промежини. Видаляється надлишкові тканини, рубці, зміцнюються м'язи та відновлюється підтримка внутрішніх органів. Кожна процедура пластики промежини індивідуальна та адаптована до унікальних потреб пацієнта. Якщо процедура проводилася під загальним наркозом, протягом доби у клініці за вами спостерігає медичний персонал, шеф-кухар приготує легке меню, яке сприятиме швидкому відновленню. Наступного дня після огляду ваш персональний водій на Тесла відвезе вас додому
Сам період реабілітації невідчутний для пацієнтки, якісь відчуття практично відсутні. Тим не менш, є ряд обмежень: відсутність сексу протягом місяця та їзди в сідлі, кілька тижнів не відвідувати басейн, сауни, догляд в домашніх умовах за інтимною зоною за призначенням лікаря (всі препарати видаються під час виписки з клініки).

Чому для пластики промежини обирають Grace?

Гінеколог
Пластику промежини проводить кандидат медичних наук, гінеколог-хірург із 27-річним стажем. Ми впевнені, що якісно провести операцію в інтимній зоні може лише гінеколог, який щодня проводить такі операції.
Результат
Пластика промежини - швидке і довгострокове рішення, і щоб підтримати цей результат на десятиліття ми пропонуємо нашим пацієнтам один раз на два роки проходити апаратні процедури омолодження інтимної зони, як лазерна вагінопластика та апаратне зміцнення м'язів тазу Еmsella
Турбота
Супровід персонального менеджера від першої консультації до відновлення. Персональний трансфер після виписки, шеф-кухар, який забезпечить ресторанну подачу, люкс-палати з усім необхідним, закрита територія з повною конфіціальністю, видача всіх необхідних препаратів для догляду в домашніх умовах.

Потрібна консультація?

Записатися

Хто проводить?

Усі лікарі

Тетяна
Шевчук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Ольга
Мініна

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Кандидат медичних наук, гінеколог-хірург з 16-річним досвідом, естетист, онкогінеколог першої категорії

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

про клініку

про клініку

Запитання - відповіді

Після перінеопластики не можна сидіти?

Ні, можна сідати відразу ж по її закінченню.

Після операції турбують дуже сильні болі?

Післяопераційний больовий синдром проявляється у різних пацієнток по-різному і пов'язаний, як з видом операції, так і з порогом больової чутливості жінок. Однак, наша технологія перінеопластики мінімізує больові відчуття після неї і робить період відновлення більш комфортним.

Після перінеопластики порушується чутливість?

Чутливість, як зазвичай, поліпшується, тому що вона пов'язана з підвищенням щільності сексуального контакту. Перший час після операції під час сексу може бути дискомфорт, обумовлений наявністю шовного матеріалу і післяопераційним станом. Ці прояви проходять з часом. Для їх ослаблення рекомендується використання під час сексу лубрикант на силіконовій основі.

Чи можна вагітніти і народжувати після перінеопластики?

Так, можна виношувати вагітність і народжувати. Облігатних показань для проведення кесаревого розтину в цьому випадку немає. Однак, після пологів може знадобитися хірургічна корекція. Вам також можуть рекомендувати проведення кесаревого розтину при наявності інших сприяючих до нього чинників.

Що входить в пакет операції з перінеопластики?

Пакет операції "Перінеопластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація гінеколога
  • консультація анестезіолога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід