Експертна
діагностика

Експертна
діагностика

Ультразвукове дослідження судин на експертному апараті за міжнародними протоколами

Якщо вам знайоме відчуття важких ніг в кінці дня, вони набрякають та болять, варто задуматися над зверненням до лікаря-флеболога. Адже ці симптоми можуть бути першими проявами більш серйозного захворювання вен. Якщо вчасно не звернутись до фахівця, наслідки можуть бути невтішними, бо венозна патологія має прогресуючий характер.

За допомогою сучасних ультразвукових технологій фахівці Grace Clinic можуть виявити судинну патологію на початковій стадії, що дозволить почати лікування раніше і запобігти розвитку захворювань або їх ускладнень. Людям з генетичною схильністю, а також людям із зайвою вагою і вагітним жінкам необхідно раз на півроку відвідувати судинного хірурга для профілактики судинних захворювань.

У Grace Clinic використовують сучасний безболісний метод діагностики, що має високу інформативність і не має побічних дій на організм людини, променевого навантаження і жодних протипоказань. Процедура триває 15-20 хвилин.

Метод  використовується для:

 • виявлення ранніх уражень судин;
 • виявлення порушення роботи судин;
 • диференційної діагностики різних патологічних станів.

Обстеження вен кінцівок проводиться при наступних скаргах:

 • відчуття болю та важкості в ногах;
 • судоми в ногах;
 • підвищена втомлюваність ніг в кінці дня;
 • набряки;
 • наявність судинних сіточок «зірочок» на шкірі;
 • варикозне розширення вен;
 • зміна кольору шкіри, поява виразок, що не загоюються.

У розвитку захворювання існують чотири стадії, які характеризуються певними симптомами:

 1. Розширення вен першого ступеня проходить без болю та інших малопривабливих проявів. На шкірі виявляються судинні «зірочки» і звивистий малюнок з вен. Але це, швидше, можна віднести до косметичних вад, ніж до серйозних порушень здоров’я.
 2. Друга стадія призводить до появи больових відчуттів та варикозного розширення вен. Мають місце незначні набряки ніг до кінця дня. Ночами хворі відзначають судоми литкових м’язів, «мурашки», поколювання. Варикозні вени стають масивними.
 3. На третій стадії набряки стають постійними, змінюється колір шкіри, виникають пігментні плями, підшкірна клітковина ущільняється, з’являється свербіння. 
 4. На четвертій стадії прогресують зміни м’яких тканин, виникають трофічні виразки, які довго не загоюються.

Наш підхід

Експертне дослідження вен у Grace Clinic дає можливість отримати дані про: стан вен нижніх кінцівок, їх еластичність, потовщення судинної стінки, наявність тромбів чи патологічних венозних рефлюксів (зворотне закидання крові), стан клапанів, наявність ознак перенесених тромботичних ускладнень.

Точна кваліфікована діагностика дає змогу нашим спеціалістам підібрати індивідуальний підхід до лікування.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Володимир
Герасимов

ЛІКАР-ФЛЕБОЛОГ, СУДИННИЙ ХІРУРГ
ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
25 РОКІВ ПРАКТИКИ