Вагінопластика

Вагінопластика

Вагінопластика

Відновлення функціональності, естетики піхви для збереження здоров'я та впевненості в інтимному житті. Вагінопластика, Київ

Вагінопластика або кольпоррафія - пластична операція, спрямована на усунення найчастіше набутих проблем будови піхви, які виникають з віком або після природних пологів. З її допомогою вдається відновити захисну, замикаючу, сечівник і сексуальну функції за рахунок відновлення правильної будови органу.
У Grace Clinic пластику піхви виконує кваліфікований гінеколог-естетист з великим практичним досвідом, використовуючи сучасні хірургічні методи усунення змін.
Вигляд та обсяг втручання підбирається для кожної жінки з урахуванням стану її здоров'я та завдань, які необхідно вирішити. У Grace Clinic жінкам доступні такі види пластики вагіни:

 • передня - орієнтована на відновлення передньої стінки;
 • задня - використовується за необхідності відновити структуру задньої стінки піхви;
 • серединна - виконується одночасно на обох стінках.

Вагінопластика у Києві: відгуки та ефективність

Жінки, які вже зробили пластику піхви в Grace Clinic, задоволені отриманими результатами, адже знову можуть почуватися впевненою та здоровою, відчувати справжню насолоду від інтимної близькості зі своїм партнером.

Ефективність вагінопластики полягає у можливості досягти таких результатів:

 • відновлення анатомічної форми для повноцінного виконання природних функцій;
 • корекція розміру та структури вагіни, її звуження;
 • підвищення чутливості та яскравості відчуттів під час сексу для обох партнерів;
 • відновлення естетики інтимної галузі;
  повноцінне утримання сечі;
 • усунення психологічного
 • дискомфорту;
 • висічення рубцевих змін.

Вагінопластика: до та післе

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Кому підходить вагінопластика?

Покази


- опущення стінок піхви (після пологів або через вікові зміни);
- опущення чи випадання шийки чи тіла матки;
- зяяння статевої щілини (незмикання);
- зниження чутливості при статевій близькості;
- часті позиви до сечовипускання, нетримання сечі при чханні, кашлі, стрибках тощо;
- рецидивні запальні захворювання статевих органів через пригнічення захисної функції піхви;
- вагінальний метеоризм, "сторонні" звуки з вагіни під час сексу, що часто завдає жінкам психологічних незручностей;
- дискомфорт; біль при статевому контакті;
- відновити впевненість у собі та власної сексуальності, позбутися фізичного дискомфорту.

Протипокази


- лактація, вагітність;
- онкозахворювання;
- гострі вірусні та інфекційні захворювання;
- епілепсія;
- проблеми зі згортанням крові;
- плани на вагітність (слід враховувати, що природні пологи нівелюють результат пластики вагіни).

ХІРУРГІЧНА ЧИ ЛАЗЕРНА ВАГІНОПЛАСТИКА: ЩО ОБРАТИ?

ХІРУРГІЧНА ЧИ ЛАЗЕРНА ВАГІНОПЛАСТИКА: ЩО ОБРАТИ?

Хочу консультацію

Записатися

Як проходить вагінопластика?

Консультація і обстеження
01

Консультація і обстеження

Спочатку ви отримуєте докладну консультацію фахівця, який проведе огляд, вислухає ваші скарги та побажання, проведе низку тестів (наприклад, на нетримання сечі), оцінить стан стінок вагіни та підбере оптимальний метод корекції. Щоб виключити протипоказання та зробити кольпоррафію безпечною, призначається обстеження. Воно включає здачу деяких аналізів, УЗД, анестезіолога (оскільки найчастіше вагінопластика проводитися під загальним наркозом). Для досягнення безпеки перед втручанням важливо зробити санацію статевих шляхів. Для цього на кілька днів гінеколог призначає відповідні вагінальні супозиторії. Безпосередньо перед процедурою в інтимній зоні необхідно видалити волосся.
Під час консультації ви познайомитеся з вашим персональним менеджером, який супроводжуватиме вас разом із лікарем протягом усього періоду до та після операції (до повного одужання). Ви зможете звертатися до нього з будь-яких питань, також він допоможе організувати для вас передопераційне обстеження у Grace Clinic та подальші огляди після операції.

Операція
02

Операція

Протягом усієї операції анестезіолог стежить за вашим станом, використовуючи сучасне обладнання, яке аналізує життєво важливі показники у реальному часі. Тривалість пластики – 30-90 хвилин залежно від обсягу втручання. Після кольпорафії часто пацієнтка залишається в клініці на одну добу під наглядом медичного персоналу та обладнання для запобігання будь-яким ускладненням. Ми дбаємо не тільки про вашу красу та здоров'я, а й про зручність. Тому пропонуємо розміщення у комфортабельних палатах люкс-класу.
За бажанням, наш водій забере вас до клініки в день операції і відвезе додому наступного дня на автомобілі Tesla.

Відновлення
03

Відновлення

Після виписки з клініки Grace вам нададуть всі необхідні медичні препарати для догляду, наприклад, при потребі знеболювальні препарати, а також спеціальні розчини для підмивання. Ми використовуємо шовний матеріал, що саморозсмоктується, тому знімати шви не потрібно. При цьому гарантовано якісний косметичний ефект. Після пластики вагіни необхідно відвідувати лікаря для контролю загоєння, графік візитів визначається персонально.
На повне відновлення потрібно до 2-х місяців. Відновити фізичну активність та заняття сексом можна через 1-2 місяці після операції. Також перші 4 тижні не дозволяється кататися на велосипеді, приймати ванну, відвідувати спа та басейн. 2 тижні після пластики слід використовувати призначені лікарем свічки, стежити за своєчасним спорожненням кишечника.
Отриманий результат може зберігатися протягом усього життя. Однак при повторних пологах рецидив опущення стінок вагіни не виключено.

Спеціалісти

Всі спеціалісти

Тетяна
Шевчук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Лікар гінеколог-ендокринолог. Гінеколог-естетист. Хірург. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

гормонозамісна терапія біопелети естетична гінекологія лабіопластика вагінопластика

Ольга
Мініна

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Кандидат медичних наук, гінеколог-хірург з 16-річним досвідом, естетист, онкогінеколог першої категорії

вагінопластика лабіопластика естетична гінекологія

Хочу на консультацію до лікаря

Записатися

Відео про клініку

Відео про клініку

Чому Grace для вагінопластики?

5*

сервіс

Наші лікарі уважно ставляться до всіх ваших побажань. У клініці створені комфортні умови, щоб ви почували себе спокійно, як удома. Доброзичливий персонал відповість на будь-які питання, а кухар приготує дієтичні страви для швидкого відновлення після наркозу. Ми супроводжуємо пацієнтку з моменту консультації до повноцінного відновлення.
7

методів корекції на вибір

Не завжди відразу необхідно вдаватися до хірургічного рішення. Завдяки широкому вибору апаратних процедур у Grace Clinic, як Emsella, лазерна вагінопластика СО2, інтимний RF-ліфтинг вам може бути достатньо пройти курс неопераційних методів підтяжки вагіни.
7530

операцій

Grace Clinic - по праву вважається єдиною преміальною клінікою інтимного омолодження. З 2007 року тут пройшли інтимне омолодження тисячі пацієнток.

Запитання - відповіді

Чи можна сідати після вагінопластики?

Так, обмежень щодо цього немає.

Чи є хворобливий синдром після операції?

Ми використовуємо максимально делікатні техніки, щоб зробити відновлення комфортним. Однак присутність болю після операції багато в чому визначається видом втручання, обсягом та індивідуальною чутливістю. Будь-який прояв болю знімається спеціальними препаратами, які видаються в Grace при виписці.

Чи можна вагітніти і народжувати після пластики піхви?

Так, пологи можливі, і навіть природним шляхом. Однак важливо розуміти, що після виношування та природних пологів результат операції може бути порушений.

Як вагінопластика впливає на чутливість?

Операція сприяє підвищенню чутливості та рівня задоволення під час статевої близькості, оскільки вагіна звужується. Спочатку може бути дискомфорт, як наслідок післяопераційного відновлення і не розсмоктування шовного матеріалу. На даному етапі ми рекомендуємо використовувати лубриканти на силіконовій основі, щоб уникнути дискомфорту. Для ще більшого омолодження піхви рекомендуємо після вагінопластики щорічно проходити лазерне омолодження піхви СО2, яке регенерує тканини піхви на клітинному рівні, зберігаючи результат пластики на десятиліття та покращуючи чутливість.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.