Ринопластика

носа

Ринопластика

носа

Ідеальний ніс у виконанні ЛОР-хірурга, який входить до ТОП-15 ринопластів світу, - у Grace Clinic. Ринопластика носа, Київ

Ринопластика - це пластична операція на носі, яка допомагає позбутися естетичних недосконалостей, а також відновити його функціональність. Залежно від типу доступу та мети втручання коректно розділити на кілька видів:

 • Ринопластика носа, спрямована на корекцію зовнішньої форми та розміру носа хірургічними методами (горбинка, широкі або великі ніздрі тощо).
 • Септопластика передбачає зміну внутрішньої структури носа (корекція пазух, носової перегородки тощо).
 • Риносептопластика - об'єднує обидва види операцій, виконується найчастіше з метою відновлення внутрішньої структури носа і позбутися наявних візуальних недосконалостей.
 • Вторинна ринопластика носа - найбільш трудомістке втручання, що призначається після невдало проведеної пластики носа в минулому.
 • Пластика носа після травми - вид риносептопластики, що відрізняється більшою складністю, тому що потрібно частково або повністю сформувати орган. Для цього можна використовувати хрящ вушної раковини або тканини ребра пацієнта.

Методи ринопластики

Пластика носа може виконуватися двома способами:

 • Відкритий. Передбачає зовнішнє розсічення тканин в ділянці колумели. Більш травматичний метод, який потребує тривалої реабілітації, але зручний для лікаря під час проведення реконструктивних маніпуляцій.
 • Закритий. Сучасний метод ринопластики без зовнішніх розрізів та відповідно швів. Виконується за допомогою ендоскопа, розсічення виконуються із внутрішньої частини ніздрів. Через низьку травматичність реабілітація займає менше часу і проходить легше для пацієнта. У клініці Grace застосовується лише сучасний закритий метод ринопластики.

Відгуки про ринопластику в Grace

Ринопластика: до після

Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

Кому потрібна ринопластика?

Покази

Пластика кінчика носа або всього органу дозволяє впоратися з такими завданнями:
- горбинка на носі;
- широка спинка носа;
- вроджені чи набуті аномалії будови;
- великі ніздрі;
- асиметрія носа, непропорційні розміри щодо рис обличчя;
- викривлення носової перегородки, що супроводжується порушенням дихальної функції;
- ніс картоплею;
- довгий ніс із гострим кінчиком;
- захворювання приносових пазух;
- невдала ринопластика в анамнезі.

Протипокази

Пластика носа не проводиться за таких станів:
- гострі вірусні, запальні, інфекційні захворювання;
- онкологія;
- порушення згортання крові;
- цукровий діабет;
- шкірні захворювання в ділянці операції;
- психічні порушення;
- вік до 18 років через незавершеність формування кісток і тканин обличчя.

Відео відгуки про ринопластику

Хочу консультацію

Записатись

Як проходить ринопластика?

01

Консультація ринолога

Перед тим, як зробити пластику носа, лікар проводить огляд внутрішніх порожнин. Також бажано на першу консультацію надати результати КТ носа, щоб отримати максимум інформації про структуру органу. Далі фахівець вивчає ваші побажання та разом з вами моделює очікуваний результат за допомогою програми.
Після консультації за вами закріплюється персональний менеджер. Він постійно на зв'язку, готовий проконсультувати з будь-яких питань або допомогти зв'язатися з лікарем у разі потреби.
Ціна ринопластики носа в нашій клініці вже включає передопераційне обстеження, яке необхідно пройти кожному пацієнту для виключення протипоказань. Діагностика включає:
- консультацію анестезіолога;
- лабораторні аналізи;
- УЗД;
- Консультацію гінеколога для жінок.
Ви можете забронювати зручну дату та час операції після внесення передоплати. Також Grace Clinic пропонує послугу трансферу – наш водій може доставити вас до клініки комфортабельним автомобілем Tesla, а після виписки – відвезти додому.

02

Безпосередньо риносептопластика

Пластика носа проводиться під загальним наркозом і триває 1,5-2,5 години в залежності від складності втручання. Після операції пацієнт переводиться до комфортабельної палати, де перебуває під наглядом медичного персоналу. Зазвичай залишити стаціонар можна вже наступного дня.

03

Комфортне відновлення

Перші 7 днів пацієнт перебуває під персональним наглядом лікаря та асистуючого хірурга. Необхідно щодня приїжджати до клініки на перев'язки та огляд. На 7-10 днів на ніс накладається лонгета (пов'язка, що фіксує ніс). Після її зняття можна оцінити отриманий результат ринопластики. Однак остаточний ефект досягається через кілька місяців, коли зійде набряклість і тканини повністю відновляться. Також протягом декількох тижнів після операції пацієнт проходить фізіотерапевтичні процедури для швидкого загоєння тканин (реабілітація також входить у ціну ринопластики).

Чому ринопластика у Києві тільки у Grace Clinic?

- Тільки закрита ринопластика.
Операцію виконує ЛОР-хірург із 35-річним досвідом, професор, Заслужений лікар України Олег Компанієць. Такий метод дає змогу прискорити реабілітацію.

- 2D та 3D моделювання.
У Grace Clinic ви гарантовано отримаєте той результат, про який мріяли. Спеціальна програма дозволяє змоделювати форму і розміри носа і полегшити лікарю втілення завдання у життя.

- Авторська реабілітація.
Ми розробили унікальну методику відновлення, спеціальні фізіопроцедури, щоб прискорити загоєння тканин та усунення набряклості.

- Спеціальна послуга "ПРЕЗЕНТАБЕЛЬНІСТЬ".
За вашим бажанням під час операції ми зробимо ін'єкції спеціальних препаратів, щоб звести ризик утворення синців до мінімуму.

- Річний супровід.
Послуга включена в ціну пластики носа у Києві в Grace Clinic та передбачає регулярні огляди у лікаря. Ринопластика - складна операція, повне відновлення може тривати до 1 року, тому важливо в цей період перебувати під контролем фахівця, щоб уникнути небажаних наслідків.

Хто проводить?

Усі лікарі

Олег
Компанієць

ринопластика септопластика отопластика

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

ринопластика септопластика отопластика

Хочу консультацію лікар

Записатись

Відео про клініку Grace

Ціна ринопластики в Києві в клініці Грейс

*У ціну операції на носі включено обов'язкову реабілітацію. Реабілітація – авторський комплекс медичних процедур для швидшого і комфортного відновлення, закріплення результату

 
Назва послуг
Вартість
1
Консультація пластичного ЛОР-хірурга з ринопластики (професора) з 2D моделюванням
3000 грн
2
Ринопластика з реабілітацією* (ціна залежить від складності)

6 100€

7 200€

8 400€

9 900€

3
Риносептопластика з реабілітацією* (ціна залежить від складності)

7 200€

8 400€

9 900€

11 400€

4
Риносептопластика повторна з реабілітацією* (ціна залежить від складності)

8 400€

9 900€

11 400€

12 900€

5
Риносептопластика після травми з реабілітацією* (ціна злежит від складності)

8 400€

9 900€

11 400€

12 900€

6
Наркоз

450€

7
Медичний сервіс (передопераційне обстеження, перебування в палаті інтенсивної терапії з медичним лікуванням, індивідуальна люкс-плата, персональний трансфер після виписки в межах Києва, набір медичних пре)паратів для лікування вдома (за потреби), огляди і перев’язки протягом року

1150€

8
Прискорена реабілітація (за бажанням)

1750€

Хочу консультацію лікар

Записатись

Запитання - відповіді

Коли можна повернутися на роботу після пластики носа?

Все індивідуально. Хтось із клієнтів залишається вдома протягом тижня-двох.
Варто врахувати, що на 2-му тижні після операції набряки ще досить помітні. Тому наші спеціалісти рекомендують взяти відпустку на 2-3 тижні і залишатись вдома. Так вам буде комфортніше і фізично, і психологічно.

Чи залишаються рубці після ринопластики?

При закритій ринопластиці всі рубці залишаються всередині носа, тому їх не видно взагалі. Якщо ринопластика виконана відкритим методом, то залишається рубець в області перегородки між ніздрями. З часом цей рубець стає зовсім непомітним.

Як зміниться дихання після ринопластики?

На початку реабілітаційного періоду можуть виникнути тимчасові проблеми з диханням. У цей час організм адаптується під нову форму носа. З часом ситуація з диханням змінюється на краще. Наші спеціалісти роблять корекцію не тільки з естетичних побажань клієнта, а й відповідно до медичних показань. Через деформацію носової перегородки клієнти роками можуть страждати від проблем з диханням. В такому випадку ринопластику пов’язують із септопластикою — операцією по корекції носової перегородки.

Що входить в пакет операції з ринопластики?

Пакет операції "Ринопластика"
включає:

1. Передопераційні консультації:

  • консультація пластичного хірурга
  • консультація анестезіолога
  • консультація гінеколога

2. Стандартний пакет аналізів

3. ЕКГ (відповідно операції)

4. УЗД (відповідно операції)

5. Рентген дослідження (відповідно операції)

6. Ендоскопічні дослідження (відповідно операції)

7. Палата інтенсивної терапії

8. Операція

9. Анестезія

10. Стаціонар

  • палата
  • індивідуальний медичний огляд - персональний черговий лікар
  • персональна медична сестра
  • індивідуальне дієтичне харчування

11. Післяопераційний огляд (перші 10 діб після операції)

12. Річний медичний супровід

Додатково включено у вартість пакету:

13. Фізіопроцедури

Якщо вам потрібно в короткі терміни з'явитися в суспільстві, на роботі, у сім'ї без наслідків операції - ми пропонуємо додатково придбати програму "Презентабельність" , яка включає в себе комплекс процедур, які проводяться як операційній, так і в післяопераційному періоді, що допомагає мінімізувати набряки та гематоми.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.