Ринопластика

носа

Ринопластика носа

Ринопластика

носа

Один з найкращих ринопластів світу, пластичний хірург Grace Clinic надасть вашому носу ідеальні контури та форму.

Ринопластика — це пластична операція, в ході якої виконується корекція форми носа, усунення естетичних недоліків та відновлення його функціональності. Хірургічне втручання допомагає позбутися вроджених та набутих дефектів внаслідок травм чи хвороб.

Види ринопластики

Фахівці Grace Clinic виконують такі види оперативних втручань на носі:

 1. Ринопластика – корекція зовнішньої частини носа (зміна форми та розмірів, усунення широких ніздрів та ін.).
 2. Септопластика – зміна перегородки, носових пазух та інших внутрішніх частин.
 3. Риносептопластика – поєднує дві попередні методики.
 4. Вторинна пластика — застосовується для усунення результатів неуспішної операції на носі, проведеної раніше.
 5. Пластика після травми – складне реконструктивне втручання, яке торкається різних тканинних структур.

Категорії складності

Залежно від складності втручання ринопластика широкого носа ділиться на різні категорії:

 1. Ринопластика 1 категорії. Це досить проста операція, під час якої коригуються незначні дефекти.
 2. Ринопластика 2 категорії. Це складніше хірургічне втручання, яке відрізняється тим, що під час процедури лікар виконує більшу кількість маніпуляцій.
 3. Ринопластика 3 категорії – це найскладніша операція. Застосовується при серйозних вроджених і набутих дефектах.

Складність операції визначає лікар за знімками комп'ютерної томографії, при цьому він обов'язково враховує побажання клієнта щодо кінцевого результату.

Методи пластики носа

Пластична операція на носі може виконуватися такими способами:

 1. Відкрита ринопластика. Суть методу полягає в тому, що лікар робить зовнішні надрізи, через які виконує корекцію форми та усуває інші вади. Для пластичного хірурга цей спосіб простіший, але для пацієнта існує ризик утворення рубців та інших ускладнень. До того ж реабілітація проходить важче.
 2. Закрита ринопластика. В процесі не виконуються зовнішні розрізи, проте хірургічні маніпуляції проводяться з внутрішньої сторони ніздрів за допомогою ендоскопічного устаткування. Через відсутність зовнішніх швів відновлення проходить легше й швидше, а ризик ускладнень зведений до нуля.

Фахівці нашої клініки віддають перевагу закритому методу, щоб досягти ідеальної форми носа з мінімальними втручаннями та прискорити відновлення.

Відгуки про ринопластику в Grace

Ринопластика: до після

Ринопластика: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
rinoplastika-kiev
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.
Ринопластика: до після
Фотографії демонструють результати пластичних операцій і косметологічних процедур інтимного характеру і не призначені для перегляду особами до 18 років.

Хочу консультацію

Записатись

поради хірурга компанійця

Ринопластика: закрита чи відкрита?
Ринопластика носа: від чого залежить результат?
Горбинка на носі: як позбутися?

Кому потрібна ринопластика?

Покази

Пластика носа проводиться за бажанням пацієнта, якщо він хоче позбутися естетичних дефектів, які викликають психологічний дискомфорт і негативно відображаються на самооцінці. Також призначатися пластична операція може за медичними показаннями, коли викривлення носової перегородки або інші вади перешкоджають носовому диханню.

Ринопластика носа допомагає позбутися таких дефектів:
- наявність горбинки;
- надмірно великі та широкі ніздрі;
- асиметричність носа, непропорційні розміри відносно обличчя;
- витягнутий ніс із гострим кінчиком;
- викривлення носової перегородки та ін.

Показане хірургічне втручання й у разі, якщо раніше було проведено невдалу пластичну операцію носа (не відновлено дихальну функцію, є естетичні наслідки тощо).

Протипокази

Ринопластика кінчика носа та інших його частин не проводиться при таких проблемах зі здоров'ям:
- цукровий діабет;
- інфекційні захворювання в гострій фазі;
- злоякісні пухлини;
- порушення згортання крові;
- психічні відхилення;
- захворювання шкіри в зоні проведення хірургічного втручання.

Операція також протипоказана пацієнтам віком до 18 років. Виняток становлять випадки викривлення носової перегородки з порушенням функції дихання після травм.

Відео відгуки про ринопластику

Відгук про ринопластику

Хочу консультацію

Записатись

Як проходить ринопластика?

Як проходить ринопластика?
01

Перед ринопластикою необхідно відвідати пластичного хірурга для отримання попередньої консультації. Важливо на прийом взяти з собою знімки КТ. Після огляду та уточнення бажаного результату фахівець розробить за допомогою спеціальної програми ідеальну форму носа та зможе вирішити, яким методом краще проводити операцію. За пацієнтом закріплюється менеджер, який цілодобово залишається на зв'язку та готовий допомогти з вирішенням будь-якого питання.

Обов'язково потрібно пройти передопераційне обстеження, яке допомагає виявити можливі протипоказання. Потрібно здати аналізи, пройти УЗД та консультації вузьких фахівців. Всі дослідження можна зробити в Grace Clinic за 1 день. Якщо запланована ринопластика, ціна операції у нас вже включає передопераційне обстеження.
Пластика носа триває 1,5-2,5 години залежно від складності хірургічного втручання. Після операції пацієнта переводять спочатку до палати інтенсивної терапії. Пацієнту забезпечується постійне спостереження з боку медичного персоналу, персональна комфортабельна палата та смачне меню від нашого кухаря.

Наступного дня здійснюється виписка. Пацієнти нашої клініки можуть скористатися послугами трансферу – автомобіль Tesla з комфортом доставить вас до нас у день операції та додому наступного дня після втручання.

Реабілітація
02

Реабілітація

Відновлення після ринопластики проходить під суворим наглядом оперуючого та асистуючого хірурга. Перший тиждень пацієнту необхідно щодня приїжджати в клініку для регулярних оглядів та перев'язок. Через 7 днів на ніс надівається лонгета (так називається фіксуюча пов'язка). Вона допомагає тканинам загоїтися в правильному положенні.

Оцінити результат пластики можна лише після зняття лонгети та завершення реабілітації. Розглядаючи відображення в дзеркалі, можна побачити, як змінюється ніс після ринопластики протягом року. Не варто робити поспішних висновків про операцію через 1-2 місяці, оскільки необхідно дати тканинам повністю загоїтися, а на це потрібен час.

Особливості проведення ринопластики в Києві в Grace Clinic

Особливості проведення ринопластики в Києві в Grace Clinic

Ринопластика носа картоплею або з іншими дефектами проводиться за індивідуальною методикою:
1) Операція виключно закритим способом. Наші лікарі використовують лише закритий спосіб проведення операції, щоб уникнути рубців та ускладнень у період реабілітації.
2) 2D моделювання. Застосування спеціальної програми дозволяє створити бажану форму носа та узгодити її з пацієнтом до проведення хірургічного втручання.
3) Відновлення за авторською програмою. Для швидкої та комфортної реабілітації, а також закріплення результату застосовується комплекс спеціальних фізіотерапевтичних процедур, що входить у вартість операції. Це апаратні (наприклад, мікрострумова терапія, лімфодренажні масажі, фонофорез) та при потребі ін'єкційні процедури (плазмотерапія тощо), спрямовані на зняття набряку, відновлення кровообігу в тканинах, скорочення шкіри на носі.
4) Унікальна послуга «ПРЕЗЕНТАБЕЛЬНІСТЬ». Якщо хочете зменшити кількість гематом після пластики, лікарі зроблять спеціальні ін'єкції.
Річний супровід. Якщо у нас проводиться ринопластика, ціна в Києві включає консультації лікаря протягом року для контролю відновлення. Регулярні огляди допомагають уникнути можливих ускладнень.

Хто проводить?

Усі лікарі

Андрій
Петах

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Лідер напряму реконструктивної хірургії клінік Grace. Пластичний хірург із практичним досвідом понад 20 років. Виконав понад 4000 успішних операцій.

ринопластика септопластика зменшення грудей підтяжка грудей збільшення грудей кругова підтяжка обличчя ліпосакція абдомінопластика ліпоскульптурування

Олег
Компанієць

ринопластика септопластика отопластика

Лікар пластичний хірург. Ринолог. Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Професор. Заслужений лікар України. Віце-президент ВАПРЕХ. 35 років хірургічної практики

ринопластика септопластика отопластика

Андрій
Гриценко

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Лікар пластичний хірург. 8 років успішного досвіду в пластичній хірургії.
Член USAPS. Провідний фахівець з ліпосакції та ліполізу, зокрема на апараті INMODE.

ринопластика блефаропластика ліпосакція bodytite facetite accutite

Хочу консультацію лікар

Записатись

Відео про клініку Grace

Відео про клініку Grace

3 причини довіритися лікарям Grace Clinic

Високий

професіоналізм

Пластику носа в нашій клініці проводить хірург із 35-річним досвідом у сфері пластичної хірургії, який входить у ТОП-15 кращих ринопластів світу. Тому на рахунку Grace Clinic тисячі успішних операцій.
Швидка реабілітація

реабілітація

Якщо в нашій клініці проводилася ринопластика, реабілітація проходить швидко та легко. Досягається це завдяки закритому способу проведення хірургічного втручання та унікальній програмі відновлення.
Відмінний

сервіс

Пацієнти Grace Clinic можуть розраховувати на якісне обслуговування. Персональні палати, смачне дієтичне меню, цілодобове спостереження з боку медичного персоналу, супровід персонального менеджера — лише частина високого рівня сервісу.

Хочу консультацію лікар

Записатись

Запитання - відповіді

Скільки триває реабілітація?

Болі та синці проходять за 7-10 днів. Носити фіксуючу пов'язку слід 2-3 місяці, поки повністю не зійде набряк. Але протягом року форма носа може змінюватись.

Коли потрібна вторинна ринопластика?

Повторне проведення пластики носа необхідне при незадовільних результатах першої операції (не відновлено дихальну функцію). Якщо цікавить, скільки коштує ринопластика в Україні, слід врахувати, що вторинна операція коштуватиме дорожче через її складність. Ознайомитися з орієнтовною вартістю пластичної операції на носі можна в прайсі.

Хочу
консультацію

  Залиште свої контакти і ми з Вами зв'яжемось для запису на консультацію.
  Виберіть зручний метод зв’язку:

  Натискаючи кнопку "Надіслати", я даю згоду на обробку персональних даних.

  Дякуємо!

  Дякуємо!

  Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.